Een Amerikaanse Republikeinse presidentskandidaat omschrijft de aanslagen op Iraanse wetenschappers als ‘schitterend’.
Dat zei Rick Santorum tijdens een verkiezingscampagne in Greenville in de Amerikaanse staat Zuid-Carolina, toevoegende dat wetenschappers die werkzaam zijn voor het Iraanse kernprogramma niet veilig zijn.
Opvallend is dat de laatste aanslag juist plaatsvond nadat Iran een overeenstemming had bereikt met de P5+1, Groot-Brittannië, China, Frankrijk, Rusland, de Verenigde Staten en Duitsland, om te onderhandelen in Turkije.
De Verenigde Staten, Israël en hun bondgenoten beschuldigen Iran ervan te werken aan een kernwapenprogramma en hebben hun invloed gebruikt om de VN-Veiligheidsraad tot vier keer toe sancties te laten opleggen aan de Islamitische Republiek.
In november 2011 riepen sommige Amerikaanse presidentskandidaten op geheime operaties uit te voeren in Iran en het kernprogramma van Teheran te saboteren.
Gelekt
Door de aanname van VN-resolutie 1747 in maart 2007 kwam de Iraanse Dr. Fereydoun Abbasi plotseling te boek te staan als ‘kerngeleerde’ zodat de westerse mogendheden stappen tegen hem konden ondernemen.
Volgens bronnen heeft de woensdag om het leven gebrachte Mostafa Ahmadi Roshan, vicedirecteur van de nucleaire opwerkingsfabriek in het Iraanse Natanz, recentelijk ontmoetingen gehad met het Internationaal Atoomagentschap (IAEA), wat betekent dat het IAEA informatie heeft gelekt over Iraanse nucleaire installaties en wetenschappers.
Bron: Presstv.ir
Gerelateerd:
- Bomaanslag in Teheran op kerngeleerde
- Presidentskandidaten VS steunen geheime operaties tegen onafhankelijke landen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Europarlementslid maakt overstap naar FVD: ‘Enige partij die inziet dat er geen pandemie of covidcrisis is’
Nieuwe woordvoerder Omtzigt heeft een aantal zeer opmerkelijke uitspraken gedaan: ‘Niet handig’
Ministerie VWS houdt communicatie van bewindspersonen met OMT-leden onder de pet: ‘Dit mag helemaal niet’
De klimaatfilm waarvan de mainstream media niet willen dat je hem ziet. Kijken dus!
RTL Nieuws: ‘Een vaccinatieverplichting betekent geen dwang’
Onverklaarbare mysteries – Echte mensen, echte UFO’s (video)
Karin Bloemen speelt Rothschild-telg in nieuwe show: ‘Rutte en Voldemort doen precies wat wij zeggen’
Leven bereikt aarde vanuit de ruimte
Arts (32) plotseling overleden aan een beroerte: ‘Ik heb de prik voor jullie gehaald!’