Huisarts Bettine van Steenis uit Enschede waarschuwt dat er onbegrijpelijke risico’s worden genomen met de prik. Ze schreef alle mogelijke instanties hierover aan, waaronder ook het RIVM, maar kreeg geen antwoord op haar vragen.
Van Steenis maakt zich vooral zorgen over de haast die farmaceut AstraZeneca maakt om het vaccin op de markt te brengen. Eerder sloot minister Hugo de Jonge een deal met dit bedrijf voor honderden miljoenen coronavaccins. De huisarts had zondag tijdens een protest tegen de coronamaatregelen in Enschede een boodschap voor de minister, maar ook voor de farmaceutische industrie: “Blijf van mijn kinderen af.”
Ze wil niet meewerken aan een vaccinatieprogramma als de veiligheid voor haar niet vaststaat, zei ze in gesprek met Tubantia. Ze heeft grote twijfels over de veiligheid: “Ik heb me verdiept in de wetenschap en hoe het vaccin wordt ontwikkeld dat Nederland heeft besteld. Dat klopt niet.”
De wereld is een proeftuin
Van Steenis, die van mening is dat corona geen killervirus is, merkt op dat het vaccin van AstraZeneca een ‘type is dat nog nooit op mensen is toegestaan’. Een experimenteel vaccin dus. “De wereld is een proeftuin,” zegt ze.
Dat bleek deze week nog maar eens, toen een grote vaccinstudie van AstraZeneca met de Oxford-universiteit werd stilgelegd omdat bij een deelnemer een onverklaarbare ziekte was vastgesteld. Buitenlandse media meldden dat de proefpersoon een acute ontsteking van een deel van het ruggenmerg had opgelopen. De farmaceut zei dat dit nog niet duidelijk is.
[Tubantia]
Telekinese: geheimen van de menselijke aura en intenties
Video: Ook andere ‘vaccins’ blijken nu tjokvol vreemde deeltjes te zitten – ‘Mijn God’
Geheime grotten onder ijs Antarctica wemelen van leven. Deze wetenschappers stuiten op spannende, nieuwe wereld
Nieuwe videoreeks over wetenschappelijk bewijs voor paranormale vermogens
Italiaanse rechter: “Kind (9) autistisch geworden door vaccin”
We moeten de griepprik afschaffen. Huisarts onthult in dit ijzersterke opiniestuk waarom
Met geld kun je goede dingen doen. Verbaas je over wat deze miljardair van plan is
Kijk: Omtzigt vraagt De Jonge of het kabinet coronastukken heeft achtergehouden, maar krijgt geen antwoord
Tientallen Nederlanders en Belgen krijgen nog altijd pensioen wegens trouw aan Hitler. Hoe kan zoiets?