De Russische president Vladimir Poetin heeft in een video-interview onthuld waarom men er alles aan doet om te voorkomen dat Rusland en Oekraïne nader tot elkaar komen.
In het interview, getiteld ’20 Vragen met Vladimir Poetin’, zei de president tegen Andrei Vandenko van persbureau TASS dat de Oekraïense leiders enkel en alleen door eigenbelang worden gedreven.
We hebben het dan nog niet eens over het feit dat ze de Oekraïeners helemaal kaalgeplukt hebben, aldus Poetin.
Buitenlandse banken
Het gaat erom dat ze datgene wat ze eerder hebben gestolen kunnen houden, zei hij. “Dat was het belangrijkste doel.”
Waar ligt al hun geld? Bij buitenlandse banken.
Wat moeten ze doen om het te houden? Laten zien dat ze de mensen dienen die het geld bewaren, benadrukte Poetin.
Russofobie
Dat is de reden waarom zij Russofobie aanwakkeren, om te laten zien dat ze de grote banken dienen, lichtte hij toe.
Als Rusland en Oekraïne gaan samenwerken, zouden Europa en de rest van de wereld er namelijk een geduchte concurrent bij krijgen.
“Dat is waarom ze er alles aan doen om ons uit elkaar te drijven,” zei Poetin.
Wat is daar goed aan?
Hij wees erop dat de afscheiding van Oekraïne heeft geleid tot deïndustrialisatie en ontbossing in de Karpaten.
“Hoe kun je dan zeggen dat de afscheiding in het belang van het Oekraïense volk is? Wat is daar goed aan?” vroeg Poetin.
Bekijk de video hieronder (en zet Engelse ondertiteling aan):
[TASS]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Japanse ex-premier Abe werd een dag na dit gesprek over mRNA-prikken doodgeschoten: ‘Mijn hemel’
Hoofdauteur van studie over giftige deeltjes in vaccins spreekt zich uit. Loop jij gevaar?
UFO-hype: ‘We zeggen letterlijk tegen jullie dat aliens bestaan. Het kan niemand wat schelen’
Wat je moet weten over kinkhoest, de ziekte die nu opspeelt
Tunahan Kuzu kraakt corona-aanpak: ‘Waarom doet het kabinet alsof Nederlanders achterlijk zijn?’
Karel van Wolferen heeft goed nieuws: ‘Het scenario loopt niet meer zoals bedoeld’
Tsjetsjeense president wil hard optreden tegen tovenarij
Uniek standbeeld van Egyptische farao gevonden in Israël
10-jarige coauteur van studie lost wiskundige problemen op