Veel bezorgde Grieken hebben de afgelopen weken bij de Griekse luchtmacht om opheldering gevraagd over de mysterieuze condenssporen aan de hemel.
Ze denken dat de regering hun bewustzijn probeert te beïnvloeden. De luchtmacht stelt het volk in een verklaring gerust: het gaat om een geheel natuurlijk fenomeen.
Onder druk van de vele bezorgde burgers die wilden weten of de regering het bewustzijn van de bevolking met chemicaliën probeert te beïnvloeden kwam het Griekse leger met een officiële verklaring voor het verschijnsel.
Natuurlijk fenomeen
De strepen ‘bestaan uit kleine kristallen die ontstaan door de condensatie van waterdamp in de uitlaatgassen’, aldus de luchtmacht. In een poging alle twijfel weg te nemen luidde het verder: “De condensatie van uitlaatgassen is een natuurlijk fenomeen en wordt veroorzaakt door de lage temperatuur op grote hoogte, waar de vliegtuigen zich bevinden.” Op koude dagen doet hetzelfde fenomeen zich voor bij uitlaatgassen van auto’s.
Volgens de luchtmacht hangt het aantal condenssporen af van de temperatuur, de luchtvochtigheid en de hoogte waarop de vliegtuigen zich bevinden.
Manipuleren
Niet iedereen laat zich echter zo gemakkelijk overtuigen. Sinds het midden van de negentiger jaren is een theorie opgekomen die stelt dat regeringen hun burgers met behulp van chemicaliën manipuleren die door vliegtuigen worden verspreid.
Het begrip chemtrails is een neologisme dat is ontstaan door samentrekking van de woorden ‘chemisch’ en ‘contrails’ (condenssporen). Het komt echter zelden voor dat landen zich er officieel over uitlaten.
Uit een Brits overheidsrapport uit 2002 blijkt bijvoorbeeld dat tussen 1940 en 1979 grote hoeveelheden chemicaliën (waaronder zink- en cadmiumverbindingen) en bacteriën over de Britse bevolking zijn uitgesproeid via vliegtuigen als onderdeel van een geheim militair programma.
Bron: Deutsche-wirtschafts-nachrichten.de
Gerelateerd:
- Vereecke grijpt vragenuurtje aan voor chemtrails
- ‘Verbied patenten op chemtrails’
- NASA sproeit chemtrails boven oostkust VS
- Chemtrails – Echt of nep?
- Bill Gates financiert onderzoek naar chemtrails
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






“Lichtstraal boven ruimtestation ISS komt van aliens”
Jensen: ‘Agenda 2030 wordt nu al uitgerold in Nederland, zonder dat je het ziet’
De Grote Knip- en Plakshow van de NOS: ‘Dit soort montages zijn zeer kwalijk en misleidend’
NASA en VS betrokken bij doofpot. Indiase universitair docent doet in dit gesprek een boekje open
Oud-minister: Weg met de euro, terug naar de gulden. ‘Totaal mislukt!’
‘Er is een staatsgreep gepleegd door de oorlogspartij’
Werden soldaten al in 2014 ‘gevaccineerd’ tegen COVID-19? Dit document suggereert van wel
Zo werden kritische artsen kaltgestellt: ‘Schande, de reinste censuur’
De relatie tussen het Vaticaan en het oude Egypte