Sander Donkers schreef in de Volkskrant over een 55-jarige hartpatiënt die een operatie moet ondergaan. Al snel ging het over ongevaccineerden: “Op dit moment zijn vier op de vijf coronapatiënten op de IC’s ongevaccineerd. Het gevolg van hun bewuste keuze is bedreigend voor wie getroffen wordt door het lot.”
“Wij wisten dit allang, maar nu is het persoonlijk geworden,” stelde Donkers.
Tweede Kamerlid Jan Paternotte (D66) deelde het bericht op Twitter en schreef erbij: “Vaccineren doe je ook om een 55-jarige hartpatiënt niet te dwingen om een hartoperatie uit te stellen tot 2023.”
Jaren wanbeleid
Advocaat Bart Maes, die onlangs een kort geding aanspande tegen de Staat over de coronapas, trekt hard van leer tegen het Kamerlid. “Paternotte heeft wat gevonden hoor, de held. Die uitgestelde hartoperatie is het gevolg van jaren wanbeleid door een overheid waaraan ik jaarlijks ruim de helft van m’n inkomen kwijt ben, maar die niet in staat blijkt om de zorg op te schalen.”
“Deugneus,” bijt de advocaat het Kamerlid toe.
Paternotte heeft wat gevonden hoor, de held ?. Die uitgestelde hartoperatie is het gevolg van jaren wanbeleid door een overheid waaraan ik jaarlijks ruim de helft van m’n inkomen kwijt ben maar die niet in staat blijkt om de zorg op te schalen. Deugneus ? https://t.co/14kEPJUI0L
— Bart Maes #IkWeigerNogSteeds (@BartMaes16) October 20, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Gezonde verpleegster (20) overlijdt dag na coronavaccin aan hartstilstand: ‘WAAROM?’
Israël is een terroristenstaat die kinderen doodt. Turkse president haalt keihard uit
Great Reset in hogere versnelling: paus en Rothschild presenteren ‘Raad voor Inclusief Kapitalisme’
In 3 stappen naar het juiste stukadoorsbedrijf
Oud-VN-inspecteur heeft buik vol van leugens over Syrië en Rusland. Dit gesprek mag je niet missen
WEF-mevrouw Barbara Baarsma laat weer van zich horen
Kijk: Europarlementariër Marcel de Graaff MEERMAALS onderbroken door geërgerde Vera Bergkamp
De kleur roze bestaat niet
‘Leger VS werkte met buitenaardsen’