Elke politicus die ‘afwijkt van de liberale mainstream’ loopt het risico te worden aangevallen door de ‘wereldwijd opererende liberale nepnieuwsfabrieken’. Dat heeft de Hongaarse minister van Buitenlandse Zaken Peter Szijjarto gezegd tegen Kossuth Radio.
Szijjarto noemde als voorbeeld de Amerikaanse president Donald Trump.
De media trokken zijn uitspraken over de NAVO uit hun verband en daarnaast werd hij beschuldigd van samenwerken met de Russen, die de Amerikaanse presidentsverkiezingen zouden hebben beïnvloed.
Lastercampagne
Twee jaar lang werd die beschuldiging verspreid en ‘nog altijd heeft niemand zich verontschuldigd voor het nepnieuws’, zei de minister.
Patriotten die het lef hebben om te zeggen dat hun eigen land op de eerste plek komt, dat religieuze, nationale of culturele identiteiten belangrijk zijn, die het lef hebben om de inwoners van hun land te beschermen door een muur te bouwen, zullen het slachtoffer worden van een lastercampagne, aldus Szijjarto.
Fake news
Hij zei dat de Hongaarse overheid met een soortgelijke campagne wordt geconfronteerd.
De minister voegde toe dat alle aanvallen tegen Hongarije ‘fake news’ zijn en zei dat de media met de meeste lezers of kijkers ‘anti-regering zijn of kritisch op de regering’.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






RTL roept klokkenluiders op, laat je horen!
Omvangrijke studie vindt verband tussen straling mobiele telefoon en kanker. Loop jij gevaar?
Medisch monopolie kan niet op tegen homeopathie
Vakantie? Niet voor NineForNews! Blijf ons supporten!
Voormalig running mate van Kennedy heeft schoon genoeg van ‘vliegtuigstrepen’ in de lucht: ‘Dit moet stoppen!’
Onderzoeksjournalist: “Geheimzinnige Bilderberggroep heeft wereld in zijn macht”
Monsanto: Seeds of Death (film)
Nederland moet honderden miljoenen betalen aan asielzoekers om bizarre reden: ‘Het moet toch niet gekker worden’
‘Alien city’ gebouwd door miljoenen insecten