
Alleen de Verenigde Staten en Israël beschikten over de middelen om een aanslag uit te voeren zoals die in september 2001 in New York City. Dat zegt een Amerikaanse onderzoeker.
James Fetzer wees in een gesprek met Press TV op de aandoeningen waarmee overlevenden en hulpverleners geconfronteerd worden.
Vorige week bleek uit cijfers van het 9/11 Victims Compensation Fund dat de organisatie 3,6 miljard dollar heeft toegekend aan Amerikanen die naar aanleiding van de 9/11-aanslagen schadeclaims hebben ingediend.
Mini-kernwapens
Mensen die werden blootgesteld aan puin en gifstoffen worden steeds vaker gediagnosticeerd met verschillende soorten ziektes.
Sinds het fonds in leven is geroepen, hebben ruim 35.000 mensen een schadevergoeding geëist. Er is ondertussen bijna vier miljard dollar uitgekeerd aan zo’n 14.000 hulpverleners en er worden nog ongeveer 5000 claims onderzocht.
“Het nieuwste rapport bevestigt dat op 9/11 mini-kernwapens zijn ingezet,” stelde de emeritus hoogleraar.
Ioniserende straling
Hij zei dat de aandoeningen waar mensen mee geconfronteerd worden, waaronder leukemie en multipel myeloom, wijzen op blootstelling aan ioniserende straling.
Alleen de VS en Israël waren in staat om een dergelijke operatie uit te voeren, zei de onderzoeker.
Davy Crockett
“Israël beschikt over een enorme voorraad niet-aangegeven massavernietigingswapens,” lichtte hij toe.
Volgens Fetzer heeft Israël op 9/11 de Davy Crockett ingezet tegen de Twin Towers, een soort granaatwerper die kleine atoombommen kan afvuren.
Bekijk het filmpje hieronder:
Foto: Quasipalm Wikimedia Commons
[PressTV]
Oud-politicus doet schokkende uitspraak: “Clintons betrokken bij pedofielennetwerk”
Medewerkers Mandalay Bay ‘onder druk gezet’ door de FBI. Zit dit agentschap achter de schietpartij?
Permacultuur: terug naar de natuur in de Cubaanse landbouw
Astronaut André Kuipers zag UFO in de ruimte
Arts: ‘HPV-vaccin beschermt niet tegen baarmoederhalskanker’
Hoeveel Nederlandse journalisten werken voor de geheime dienst? Kabinet geeft opmerkelijk antwoord
Dominee Paul Visser over The Great Reset: ‘Wat er na covid komt, is misschien nog wel veel heftiger’
Zelfreplicerende nanobots gevonden bij zowel gevaccineerden als ongevaccineerden
Chauffeur van Arriva luistert in de bus naar Karel van Wolferen, media maken er een drama van