UFO

VIDEO: “UFO valt Talibankamp in Afghanistan aan”

Help mee door deze informatie met jouw vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een filmpje van een driehoekig ‘schip’ dat het vuur opent op een Talibankamp in Afghanistan heeft volop de aandacht in de media. Het bericht heeft inmiddels ook ons land bereikt.

“Te zien is hoe een UFO een Talibankamp aanvalt en vernietigt. Het grijze, driehoekige toestel zou boven de oostelijke stad Asadabad zijn verschenen. Terwijl NAVO-troepen op de voorgrond toekijken, komen er plotseling knipperende lichten uit de onderkant van het mysterieuze object,” meldden diverse Britse media.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Een seconde later kunnen explosies worden gehoord en ontstaat een enorme rookwolk. De wolk is zo groot dat de UFO enkele momenten niet meer te zien is. Volgens diverse nieuwsberichten is de video, getiteld ‘UFO valt Talibankamp aan’, in maart dit jaar gemaakt door Amerikaanse mariniers. De beelden zijn op het moment van schrijven al bijna een miljoen keer bekeken.

Op internet wordt druk gespeculeerd over de echtheid van de video. Sommigen denken dat het een UFO is die wordt bestuurd door het Amerikaanse leger, terwijl anderen menen dat het een drone is geweest. Weer anderen zeggen dat het filmpje nep is.

Het blijkt inderdaad een nepfilmpje te zijn. Het gaat om een bewerkte versie van een bombardement in Irak in 2009. De video toont de Joint Direct Attack Munition (JDAM), een GPS-geleid wapen van het Amerikaanse leger.

Het wapen is zeer precies ongeacht het weer en relatief goedkoop. Het Amerikaanse leger heeft 2500 complete bommen en 1000 aanpassingspakketten besteld bij de producent McDonnell Douglas. De JDAM wordt het meest gebruikt door de luchtmacht. Meestal hangen de bommen onder een B-52 Stratofortress, die op grote hoogte boven het slagveld gaat hangen en dan op het juiste moment de bom afgooit en wegvliegt (fire and forget).

De makers van het nepfilmpje, een team ‘UFO-jagers’ genaamd Section 51, draaiden de beelden om, bewerkten het geluid, voegden een vliegende schotel toe en haalden zo het wereldnieuws.

Bekijk hieronder de originele beelden:

[Mail Online]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

27 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kalki
Kalki
12 jaren geleden

Een sensatie beluste video die serieuze UFO-opnamen in diskrediet brengen.

Emile
Emile
12 jaren geleden

Ik heb het originele filmpje gezien en daar zat een watermerk in van Section 51 dus het was bij voorbaat al duidelijk dat dit een hoax was.
Ik vraag me af waarom een CGI filmpje of whatever zo’n wereldnieuws was, stond ook in de Telegraaf een paar dagen geleden.
Het stelt niks voor, het heeft geen waarde , het is animatie en deze filmpjes krijgen wereldwijd aandacht, tja, dat zet je toch te denken.
En waarom worden dit soort filmpjes nog gemaakt, je ziet zo dat het een hoax is, in de eerste week op youtube heb je nog enorm veel hits en dan als het duidelijk word dat het een hoax is droppen je aantallen enorm.
Het is dus alleen kicken op het feit dat jouw filmpje de wereld rondgaat en zie daar de Media doet precies wat deze ” groep” vraagt, en dan ook alle media, tja.
En is de boodschap van de groep nou het ridiculen van UFO waarnemingen of het ondersteunen ervan ?
Ik heb echt een grijze schijf boven mn hoofd gehad met daglicht en zoiets als het filmpje kan er zo mee doorgaan maar ik word er niet blij van eigenlijk, maar goed, dat is mijn mening.
Wat is nog echt en wat is CGI ? , nog effe en er is technologie die ervoor zorgt dat niemand dat meer kan onderscheiden en dan hebben we pas een probleem mijn inziens.

Zoidberg
Zoidberg
12 jaren geleden

Wat is de zin hiervan?
Om meer aandacht te genereren voor het UFO onderwerp? Of om het te ridiculiseren?
En die gasten noemen zich UFO jagers?

Jack
Jack
12 jaren geleden

Toch vind ik het typisch dat elke “ufo” video of foto van zo’n slechte kwaliteit is dat je er amper iets op herkent. Of gewoon duidelijk nep zijn zoals de bovenstaande filmpje. Ik kan mij niet voorstellen dat iemand dit als echt zou bestempelen. Net zoals de “klokkenluiders” die allemaal mooie verhalen hebben maar nooit tastbaar bewijs. Erg geloofwaardig is het allemaal niet.

Erique
Erique
12 jaren geleden

Ziet er naar uit dat het een drone is.Niet alles is UFO of CGI.

garriet60
garriet60
12 jaren geleden

dit is een nieuw soort vliegtuig hoor heeft niets te maken met een u f o of zo iets .deze vliegtuigen kunnen ook gewoon het gas inhouden .hetzelfde als?? een u f o is gebaad bij nulpunt techniek

louise
louise
12 jaren geleden

het is een weten dat er ufo`s bestaan!!!maar Amerikanen hebben ook deze vorm van vliegende voorwerpen bedacht……..of drone`s………maar het idee dat entiteiten van een andere planeet zich met dit soort onzin bemoeit,bestaat gewoon niet………wij mensen zijn t laagste soort(sorry)als je zo intelligent bent dat je door het heelal kan reizen,ga je echt die energie niet verspillen aan dit soort waanzinnig heden als oorlog…..zo simpel zijn ze alleen op deze planeet……onwetende!!!!

Arnold
Arnold
12 jaren geleden

Onze sterrenbroeders en-zusters zullen zoiets nooit doen!

Blitzboy
Blitzboy
12 jaren geleden

Dat komt er van als ufo’s zich niet waar worden genomen door ons
wij moeten de waarheid kennen graag of niet .

Carnivore
Carnivore
12 jaren geleden

Lezen jullie de artikels wel? er staat duidelijk dat het nep is! Geen UFO, geen drone, puur CGI

Johan
Johan
12 jaren geleden

Dit is een opname van een “drone” gebruikt door de us. Kijk maar eens hoe de “ufo” vuurt vanaf de zijkant. Dit is gewoon vuur want het flikkert, zoals het afvuren van een automatisch vuurwapen. Gericht en met onderbrekingen, zoals vanuit een helikopter, om te zien waar er opnieuw gericht moet worden gevuurd.
Gemaakt door Section 51 van het us leger, dit Section 51 is ook verantwoordelijk voor het filmpje op YouTube waarin wordt gesteld dat us-troop vechten tegen Ufo’s. Grote b….it en nogal knullig in elkaar gezet. De ufo is op afstand en onduidelijk gefilmd en lijkt dus op een gemodificeerde drone met omhulsel.
Is makkelijk uit te voeren daar in Afghanistan, niemand die op hun vingers kijkt en een creatieve geest kan zo’n omhulsel makkelijk maken.
Trouwens waarom staan de tanks stil en wordt er niet gevuurd?, simpel zij wachten op de drone totdat die het spervuur gelegd heeft. Want iets anders is het gewoon niet, conventionele ontploffingen door Hi-Tec vuur vanuit een UFO? Ooit wel eens een .50 zien vuren, zelfde effect. Dit alles om mensen te doen geloven dat de buitenaardse opeens tegen de Taliban zijn. Hoe dom denken de Amerikanen dat wij zijn?
Dat ze de leiders van Europa dom vinden is allang bekent maar nu ook nog de Europeanen zelf minachten is toch wel het toppunt van egoïsme.

Johan
Johan
12 jaren geleden

Pardon, hoorde ik het goed op het 2e filmpje? “JDAM versus schoolhouse” en er dan nog trots ook op zijn??
Wat weten of horen wij niet wat de us allemaal uitspookt in Afghanistan in opdracht van het witte huis?
Onder het mom van “strijd tegen terrorisme” haalt de us volgens mij ook dingen uit die onder “terrorisme” vallen. Laten we wakker worden en deze beesten een halt toeroepen in de huidige wereld, want ze proberen van alles en hebben lak aan mensenlevens.

Albert
Albert
12 jaren geleden

Dank voor het plaatsen van het artikel.
Jammer dat het een bewerkt filmpje betreft.
Na de verhalen over Operation Highjump, Roswell,
het oneindig aantal getuigeverklaringen, filmpjes
vanuit het iss ruimtestation met rare verschijnselen,
ben ik om, en geloof ik dat het allemaal waar is.
In dit digitale tijdperk moeten er vroeg of laat
dus echte beelden gaan opduiken.

René van Zalk uut Nunspeed
René van Zalk uut Nunspeed
12 jaren geleden

Made in the USA staat er op de onderkant van dit vliegende gevaarte gekerfd.

IIS
IIS
12 jaren geleden

Overigens zie ik in de Taliban eerder een beschermer van de opiumvelden tegen aanvallen van westerse drones en grondtroepen dan een islamitische idealistische guerrillabeweging die zouden strijden tegen het verdorven en ongelovige westen. Als papaverteler zie je natuurlijk graag je nering bewaakt door mensen die gewapend je akker willen verdedigen tegen westers mogendheden die je handeltje willen overnemen. Dat bovendien Pakistan de financier zou zijn geloof ik direct, want Pakistan is ook teler maar ook een doorvoerhaven. De Turken hebben ook een dikke vinger in de pap, Erdogan weet van niks. http://www.atimes.com/atimes/Central_Asia/GI03Ag01.html

…En in nazi Oekraïne zingen ze zelfs een liedje over een aankomende WOIII, tenminste ik hoor de tijd van de bom er uit tikken op het euro songfestival: “Tick Tock, Tick Tock”…

mike
mike
12 jaren geleden

Wat je ziet is de TR3B.
Made in the USA.
Genoeg over te vinden,google/you tube.

jan anders
jan anders
12 jaren geleden

men nemen een vlieger en een camera en klaar is kees

Kick
Kick
12 jaren geleden

Op http://www.disclosure.tv barst het van filmpjes waarop Ufo’s zich bemoeien met de oorlog in Afghanistan en het Midden-Oosten. Allemaal je reinste nep….

Conen
Conen
12 jaren geleden

Dat doen ze tegenwoordig ook steeds vaker op het internet, zoals op YouTube en andere video sites, steeds aantrekkelijke titels gebruiken met Koeien letters en met uitroeptekens zoals dit !!!!! of dit ????? MEGA LETTERS. En ga zo maar door. Alleen om goeie kijkcijfers te krijgen.

Nietons
Nietons
12 jaren geleden

Zier eruit als een TR3B, wat een nachtmerrie!

eNdEmiOn
eNdEmiOn
12 jaren geleden

Kijk eens naar Project Camelot.
http://www.youtube.com/watch?v=EPp8WjHWTBc#t=504

Hier wordt een man geïnterviewd die als ware als hobby bijhoud wat er zoal met het black budget op luchtvaart gebied gedaan wordt. Hij zegt ook ik dacht iets van 90% naar zijn schatting aan UFO waarnemingen door mensen gebouwde UFO’s zijn.

Dus ook dit filmpje kan daar prima een voorbeeld van zijn. Ik vind het ook niet nep overkomen wat ik zeg als grote sci-fi film liefhebber waarbij ik het doorgaans direct door heb wanneer CGI effecten oid gebruikt worden. Ik denk ook niet dat een buitenaardse UFO zich op deze manier in dit soort Aardse conflicten zal inmengen.

kees
kees
12 jaren geleden

Waarom plaats je dit filmpje dan, als het nep blijkt te zijn.. Kom is met interessant nieuws.

Back to top button
27
0
We lezen graag je reactie!x