Wij hebben onlangs een gesprek gehad met de minister en daarin aangegeven dat wij gewoon door willen gaan met de plannen en dat we het ons niet kunnen permitteren om stil te gaan staan, zei gedeputeerde Mariëtte van Leeuwen van de BoerBurgerBeweging in Zuid-Holland.
“Wij willen gewoon doorgaan,” benadrukte ze.
🚨 De nieuwe Gedeputeerde van @BoerBurgerB bekent direct kleur. Ondanks de val van het kabinet is zij van plan door te gaan met het desastreuze stikstofbeleid!
“Wij willen doorgaan met de (stikstof)plannen. We kunnen het ons niet permitteren om stil te gaan staan.”
Stem #FVD! pic.twitter.com/NSa9PllP9F
— FVD Zuid-Holland (@FVDZuidHolland) September 7, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Hoop van alle BBB-kiezers op de mestvaalt
De nieuwe gedeputeerde van de BBB bekent direct kleur. Ondanks de val van het kabinet is zij van plan door te gaan met het desastreuze stikstofbeleid, reageert FVD Zuid-Holland.
Fractievoorzitter van FVD in Zuid-Holland Ewald Kegel voegt toe: “BBB-gedeputeerde Mariëtte van Leeuwen gaat even ‘off-script’ tijdens de commissie over stikstof en weet binnen één minuut de hoop van alle BBB-kiezers even op de mestvaalt van de geschiedenis te parkeren.”
Partij van Nawijn
Kegel merkt op dat Van Leeuwen van de partij van Hilbrand Nawijn in Zoetermeer komt. Haar partner, Ronald Weerwag, is wethouder in Zoetermeer namens de partij van Nawijn.
Gezin woont samen met geest. Deze griezelige foto van hun verjaardagsfeestje toont bewijs
Neuroloog roostert journalist die ongevaccineerden egoïsten noemt: ‘Kom niet bij mij op het spreekuur’
Klimaatfanaten zijn compleet doorgeslagen en willen de wereldbevolking uitdunnen. Dit zijn ze nog meer van plan
GroenLinks: wij willen dat iedereen zijn boodschappen kan betalen en dus zijn wij vóór de vleestaks
Kuipers: we moeten er rekening mee houden dat we niet definitief van de coronamaatregelen af zijn
Huisarts doet wat Rutte nalaat, start campagne die volksgezondheid wél bevordert
Overheidsexpert spreekt zich uit over complottheorieën rond Nibiru. Vergaat de wereld vandaag?
Hacker: “NASA poetst UFO’s weg voordat video’s worden vrijgegeven”
Dit bericht over de nieuwe Syrische machthebbers is volledig genegeerd door de traditionele media in Nederland