Great ResetMens en Dier

BBB stemt tegen SDG-motie, Van Meijeren confronteert Van der Plas: ‘Als het er echt op aankomt, laat u het afweten!’

Help door deze informatie met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

BBB-voorvrouw Van der Plas stemde in oktober vorig jaar tegen de motie van Gideon van Meijeren die de regering oproept om zich niet langer te committeren aan de SDG 2030 Agenda, een agenda die ‘enorme impact heeft, juist voor onze boeren, en die leidt tot enorme beperkingen en verdere krimp’.

Van Meijeren confronteerde haar in de Kamer met het feit dat ze zich nu niet kan verschuilen achter coalitieafspraken, omdat regeringspartij PVV ook gewoon voor zijn motie stemde. “Daarom de vraag waarom de BoerBurgerBeweging tegen mijn motie en dus voor de SDG 2030 Agenda heeft gestemd.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Van der Plas wees erop dat in de SDG-doelen ‘ook andere dingen staan dan alleen landbouw’. “Er staan ook dingen in over kansarme mensen, armoede en kansen op een goed leven. Er zit zóveel in die SDG’s. Als je zegt dat we dat schrappen, niet meer willen of ons er niet meer aan gaan houden, betekent dat dus ook dat je al het andere schrapt.”

Beelden van het debat gaan momenteel rond op sociale media:

(Video verwijderd? Klik hier...)

Nogal kinderachtig

Ze verweet FVD dat de motie ‘niet concreet genoeg was’. Daarnaast bediende ze zich van karteltrucjes door te beweren dat leden van Forum ‘vaak helemaal niet aanwezig zijn, wat een goede discussie eigenlijk onmogelijk maakt’.

“Maar dit was een alles-of-nietsmotie. Wij gaan niet met alles-of-nietsmoties mee, want dan heb je altijd ongewenste neveneffecten,” zei de BBB-leider, die Van Meijeren vroeg om dat ook even uit te leggen aan zijn achterban, ‘die nu denkt dat wij zijn toegetreden tot Satan en de hel’.

Het FVD-Kamerlid vond dit ‘een zwaktebod’ en ook ‘nogal kinderachtig’. “Juist in de cruciale debatten staan we er altijd.” Hij wees er verder op dat de motie niet concreter had kunnen zijn, aangezien hij slechts één regel bevatte.

Van Meijeren legde uit dat de Agenda 2030 gaat over een voedseltransitie, waarin staat dat we vooral minder dierlijke producten moeten consumeren en over moeten stappen naar kweekvlees en insectenburgers. Hij noemde ook grondpolitiek en de herstructurering van ons landgebruik.

Wanstaltigheden

“Deze agenda is destructief voor de agrarische sector. Volgens mij is de BoerBurgerBeweging primair opgericht om de belangen van de agrarische sector te behartigen, en niet de belangen van mensen over de hele wereld waar wij helemaal geen verantwoordelijkheid voor hebben. Die mensen hebben niet op u gestemd. Waarom kiest mevrouw Van der Plas niet voor de belangen van de Nederlandse boeren in plaats van de belangen van een globalistisch groepje dat hele andere plannen met ons heeft?” vroeg hij.

Van der Plas stak haar dedain jegens Van Meijeren niet langer onder stoelen of banken: “Ik heb net mijn antwoord al gegeven. Ik weet niet wat ik daar nog aan moet toevoegen. Maar ik zou zeggen: succes met de video op YouTube.”

“Natuurlijk laten wij heel graag aan onze achterban zien wat hier voor wanstaltigheden plaatsvinden, dus ik zal dit ook heel graag op YouTube zetten,” beet hij haar toe.

Letterlijk

Van der Plas beweerde zonder blikken of blozen dat de boerensector ‘niet ten onder gaat aan de SDG-doelen en aan een Agenda 2030’. “Ik hoor wel vaker dat we allemaal gedoemd zijn en dat we in total control worden genomen door Schwab en weet ik veel wie ik allemaal voorbij zie komen. Er worden allerlei namen genoemd. Joh, Nederland is een soeverein land. We maken deel uit van de Europese Unie. Daarbij zijn wij gewoon een soevereine lidstaat. Wij kunnen gewoon binnen de Europese regelgeving en internationale verdragen onze eigen regels maken.”

“Nou, we hebben in Nederland de stichting SDG Nederland, die gefinancierd wordt door de rijksoverheid. Die stichting brengt in kaart wat de gevolgen zijn van die SDG-agenda en daar staat letterlijk in: de landelijke doelen die voortvloeien uit de SDG’s zijn haalbaar, maar alleen met stevige – en voor boeren zéér impactvolle – maatregelenpakketten,” bracht Van Meijeren daar tegenin.

De Wageningen Universiteit doet er nog een schepje bovenop en stelt in een studie in opdracht van de overheid: de maatregelenpakketten die voortvloeien uit de SDG’s zijn omvangrijk en zullen een grote impact hebben op alle onderdelen van de agrarische bedrijfsvoering.

Verraad

“Had mevrouw Van der Plas dit nou niet scherp voor ogen, toen ze tegen mijn motie stemde? Of vindt ze het helemaal prima dat onze boeren straks ten onder gaan?”

“Ik zie het niet zo dat de SDG-doelen dé ondergang van de agrarische sector zijn,” herhaalde de BBB-voorvrouw nog maar eens.

Terwijl Marieke Koekkoek schuin achter hem ogenrollend en zuchtend ongeduldig op haar beurt wachtte, haalde Van Meijeren stevig uit: “Het is voor mij helemaal duidelijk: mevrouw Van der Plas gebruikt heel mooie woorden, maar als het er echt op aankomt en als ze kans heeft om dingen te veranderen, dan laat ze het afweten. Ik zou daar grote termen aan kunnen verbinden als ‘kiezersbedrog’ of ‘verraad’, maar ik vind het bovenal buitengewoon treurig voor al die boeren die hun hoop hebben gevestigd op de BoerBurgerBeweging en die nu van een koude kermis thuiskomen.”

ChristenUnie-Kamerlid Grinwis kon het niet laten om ook een duit in het zakje te doen. Hij gaf Van Meijeren als tip mee om de maaltijdboxen nog eens te checken op insectenburgers. “Want lieve help, dat zou toch wat zijn!” Hilariteit alom: D66-Kamerlid Podt barstte in lachen uit. Ook nam de voorbeeldige christen voor de verandering het woord ‘complot’ in de mond.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

5 126 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze informatie belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

83 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Orwellia
Orwellia
3 maanden geleden

Onbetrouwbare WEF vent is ‘zij’

Ron
Ron
3 maanden geleden

Allemaal wolven in schaapskleren, op een paar partijen na.
Jullie wolven zijn maar puppies en straks krijgen jullie allemaal een mes in je rug.
Jullie zitten in het zelfde schuitje als ons, jullie worden niet gespaard.

Hugo
Hugo
3 maanden geleden

Wat hadden we anders verwacht van de NSB clubs genaamd D66, PVDA/GL, CDA, en CU….Grinweg is een puppet aan een string. Lult de voorgeschreven werkelijkheid na. Aan die meelopers hebben wij Nederlanders niks aan. De 2e kamer bestaat in hoofdzaak uit verschrikkelijke oerdomme mensen met een IQ van een dood paard.

Maurice
Maurice
3 maanden geleden

Poltergeist

Prikkienie
Prikkienie
3 maanden geleden

Hier is niet tegen op te boksen, vreselijk wat een domme lui, regeren is vooruitzien, maar voor v d Plas en die Grinwis van CU helemaal niet, laat staan D66!! Je hebt helemaal niets aan deze regering, want ze mogen ook niets, alles wordt aangestuurd door de EU en het WEF!!! Nou van de Plas, daar gaan je zetels, zorg dat je er 1 overhoud, want anders kan je niet eens meer zitten!!!!

dick
dick
3 maanden geleden

die vervloekte zogenaamde christelijke partijdjes
onder uit de hel zijn ze

Dutch warrior
Dutch warrior
3 maanden geleden

Je kan net zo goed in een poppentheater zitten. Het is bijna identiek hetzelfde

Ingmur
Ingmur
3 maanden geleden

“Joh, Nederland is een soeverein land. We maken deel uit van de Europese Unie. Daarbij zijn wij gewoon een soevereine lidstaat”

Jezus, als ze dat gelooft, is dat mens net zo dom als ze breed is ????

“Wij kunnen gewoon binnen de Europese regelgeving en internationale verdragen onze eigen regels maken.”

Ik hoop, dat Gideon deze opgeslagen heeft, want is zeer de moeite van het onthouden waard!! ????

Markiez
Markiez
3 maanden geleden

Van der Plas weet ook wel dat we als Nederland al lang niet meer soeverein zijn, die soevereiniteit heeft Rutte en consorten verkwanseld,.

Rinus
Rinus
3 maanden geleden

Hij heeft wel gelijk, bbb helpt hard mee om Nederland te verkopen, pvv trouwens ook en omzigt is net zo een landverrader als de rest van deze criminelen

Thoughtful
Thoughtful
3 maanden geleden

“Ook nam de voorbeeldige christen voor de verandering het woord ‘complot’ in de mond.”
Dat klopt, er bestaat al jaren een komplot om de boeren hun land af te pakken en de burgers te belazeren om een totalitaire staat te vormen.

Truusje
Truusje
3 maanden geleden

Tja Gideon , ze weten t denk ik wel? Maar opdracht is opdracht toch!?! Of zien we dat verkeerd ?????!!!!!

Egy sör
Egy sör
3 maanden geleden

“Joh, Nederland is een soeverein land. We maken deel uit van de Europese Unie. Daarbij zijn wij gewoon een soevereine lidstaat. Wij kunnen gewoon binnen de Europese regelgeving en internationale verdragen onze eigen regels maken.”

Van der plas, haal die vette kop uit de eerste de beste koeienaars die je tegen ben tegengekomen.
Nederigland een souverein land.
Laat me niet lachen, kiezers bedrieger.
Nederigland doet alles wat brussel wilt,en heeft het NL kabinet geen zier te vertellen want de vorige kabinetten hebben afspraken gemaakt en in tegenstelling tot Trump diet met in Nederigland dit soort linkse beslissingen niet tetug draaien.

Wil Obdam
Wil Obdam
3 maanden geleden

In normaal Nederlands noemt men zoiets een kutwijf. BBB staat voor Build Back Better en volgt de orders van het WEF.

keees
keees
3 maanden geleden

Heb in tijden niet zo gelachen,Joh, Nederland is een soeverein land. 

Dwarsje
Dwarsje
3 maanden geleden

Van der Plas bevestigt voor de zoveelste keer haar puppet-rol hetgeen ik hier op dit forum al van den beginne heb verkondigd. Lieve boeren jullie zijn echt ronduit belazerd door dit Vegaburger mens waar teveel insecten en vet zijn ingepompt. En voor al die “mee-honers” heb ik helemaal geen goed woord over, die zullen ook nog wel van een koude kermis thuis komen als de revolutie uitbreekt als we aan de hunger games beginnen. Ik vermoed dat de eerste moordpartij op het Binnenhof gaat plaats vinden.

Andre Breems
Andre Breems
3 maanden geleden

Misschien weet die muts het nog niet maar Nederland is geen soeverein land meer en dat met dank aan landverrader Bakellende die Nederland verkocht heeft aan Brussel met zijn Maastricht en Lissabon verdrag waar hij de stem van het volk in de prullenbak gegooid heeft.

Draak
Draak
3 maanden geleden

Mevrouwtje BBB heeft schijt aan kansarme mensen, armoede en kansen op een goed leven. Daar is ze ook helemaal niet voor opgeleid. Zoals het grootste deel van de kamer.

Een goed leven is voor haar en haar mede-criminelen zeker. De rest kan gezellig meedoen aan hun kansspel.
Ik kijk meestal niet naar al het koningsgeneuzel op koningsdag. Misschien ga ik deze keer een uitzondering ga maken.
Grijp je kans beste boeren, zonder boer geen voer.

Gerard
Gerard
3 maanden geleden

Dankjewel Gideon, dat zootje schorum wil helemaal niets veranderen van Rutte bewind.

Gisteren een stuk gezien op AT 5 die Amsterdamse zender.
Amsterdam gaat tot 2050 zijn stroomnet 2 keer zo zwaar maken, dus de hele stad op de schop ( een enorme klus, een enorme aanslag op het milieu)
2 keer zo zwaar, dus dubbele belasting van wat het nu aankan !
Dus nu met een paar procent electrische auto’s en warmte pompen kan het electrisch net het nauwelijks nog aan.
Dus in 2050 kan het aantal warmtepompen en electrische auto’s in Amsterdam verdubbelen met wat het nu is met in de tussentijd een ongekende ellende in de straten van deze stad.
Zijn Amsterdammers zo dom dit te accepteren.

Fr3bzY
Fr3bzY
3 maanden geleden

het ‘zand’ in de machine…

apyr
apyr
3 maanden geleden

En er zijn nog steeds boeren die haar achterna lopen

Strix
Strix
3 maanden geleden

Naam ter adoptie BBB, BoerBurgerBeweging, wie wil het? VDP blijkbaar niet…. In de woorden van de New Kids.. verrekte k*t.

Jan vd K
Jan vd K
3 maanden geleden

Nog steeds blij dat ik FVD heb gestemd.

Henk Jansen
Henk Jansen
3 maanden geleden

Waarom anders BBB? Build Back Better is waar dat voor staat en daar staat deze partij voluit voor

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 maanden geleden

De Contradictie in Terminis:

Een soeverein land, binnen de Europese en internationale regelgeving…

Muts!!!

Dít impliceert dat wij gebonden zijn met handen en voeten aan overkoepelende organen, muts!!!!!!!

Weet je wel wat je zegt???!!!

tbja
tbja
3 maanden geleden

ze geven er echt iets om.

Ton
Ton
3 maanden geleden

De BBB en PVV en NSC zijn toch ook gewoon WEF, Bilderberg RATTEN anders hadden ze toch al lang de stekker eruit getrokken met die Schoof die heeft dat Koningshuis toch daar geplant Deepstate Dick Schoof die heeft ook nog het formaat van een Ratje net zo’n Machtsgeile kwal al Mark en strakke doorgesnoven Hugo Mengele. Die ventjes stellen zelf niks voor pisvlekken

Lidy
Lidy
3 maanden geleden

Judas-van der Plas- belazert de kluit

Henrique
Henrique
3 maanden geleden

Bij foruminside van afgelopen maandag stond een bierblikje op de tafel van een merk dat prominent WEF lid is. Ik boycot dit merk als antiweffer(net als andere WEF merken) al sinds de coronaperiode toen ze met die belachelijke reclame kwamen tegen antigevaccineerden.
Dit zette me wel aan het denken.

William
William
3 maanden geleden

Nederland is stervend !!!

Ellis
Ellis
3 maanden geleden

Wat is die Bosma toch een ontzettende HORK

Herman R
Herman R
3 maanden geleden

Van BBB wisten we dat t niet klopte, van NSC ook, echter CU laat hier flink wat steken vallen, door met t WEF-ged8egoed mee te spelen. Al1 FVD blijft over om op te stemmen.

TINTOR
TINTOR
3 maanden geleden

als het er ECHT op aankomt dan MOETEN de maskers er afvallen…

Max Maximus
Max Maximus
3 maanden geleden

Kat vanger van der plas ” boeren zullen bij de volgende ronde deze tante zwaar straffen

Hendrika
Hendrika
3 maanden geleden

moet ik nu echt elke keer in het reclameblok die akelige kop van Rutte zien??

Grens
Grens
3 maanden geleden

Duidelijk dat Van der Plas voor het WEF debatteert.
Die hele onderbouwing van Van der Plas gaat nergens over dan alleen maar tijd trekken tot 2030 zodat de Nederlandse burger niks meer bezit en daadwerkelijk arm in draagkracht is maar vooral ook kans arm blijft want arme ,kansarme burgers zijn heel makkelijk te controleren en kun je ook heel makkelijk macht over behouden ,lang leven het vaderland .

Evert
Evert
3 maanden geleden

Burger en Boeren Bedrog :BBB

Soesman
Soesman
3 maanden geleden

Specificeer vooral de punten die voor BBB belangrijk zijn. Dit is de zoveelste keer dat BBB niet begrijpt wat de motie precies bedoeld of specifiseert.

Henk Azie
Henk Azie
3 maanden geleden

Ma Flodder weer eens haar ware gezicht aan het tonen, ze heeft trouwens altijd FvD aangevallen van begin af aan.

Snappie
Snappie
3 maanden geleden

De kartelpartijen zijn hoogmoedig arrogant zij staan boven iedereen.
Dit politieke tuig wat totaal niet presteert zou door het volk moeten worden uitgejouwd als sukkels en prutsers.
Bbb het stikstof probleem is complex en zijn al maanden bezig met niks doen en om de hete brei heen roeren.
Bbb zegt we kunnen als soeverein land de regels van de eu en sdg zelf invullen, nou sta dan niet dom te lullen en verander het dan , waardeloze politiek, ja zeggen en niks doen.

Arie
Arie
3 maanden geleden

En weer steekt Gideon zijn nek uit. Bravo Gideon je bent een held

Jantina
Jantina
3 maanden geleden

Mensen moeten gewoon massaal niet meer luisteren ….. punt !

Monique
Monique
3 maanden geleden

ChatGPT: Het primaire doel is niet meer alleen “de mens voeden”, maar ook dat doen op een duurzame, ecologisch verantwoorde manier.

Voor sommige boeren en critici voelt dat als een verschuiving: alsof het oorspronkelijke doel (mensen voeden) onder druk komt te staan door al die extra eisen. Voor anderen is het een noodzakelijke evolutie om ook toekomstige generaties te kunnen blijven voeden — zónder de planeet uit te putten.

De pastoor
De pastoor
3 maanden geleden

Die BBB-voorvrouw Van der Plas is toch wel een huigelaar ook ,indien er in die SDG
punten staan welke niet goed zijn en in tegenstelling met je programma
(voor de boeren) dien je deze punten eerst te laten verwijderen en anders
NIET te tekenen.
Maar BBB-voorvrouw Van der Plas afkomstig van het CDA is een huigelaar
vooraan in de kerk maar ondanks dat zij de haan 3x heeft horen kraaien.
En zij vindt zich een goed christen, de huigelaar.

Gideon van Meijeren jij blijf samen met de FVD de beste en betrouwbaarste
Natuurlijk ook van Haga met BVNL.

BBB-voorvrouw Van der Plas heeft bij veel boeren minachtig opgeroepen

rudeboybuster
rudeboybuster
3 maanden geleden

Uit wat voor verrot hout moet je gesneden zijn om zo ongelooflijk schaamteloos mensen die op jou getemd hebben te belazeren .Van der Plas is zoals is gebleken eigenlijk precies de nare lelijkheid die je ziet .Haar pogingen de diepe ingeroeste lelijkheid met make up te verbergen zijn zinloos.We kunnen nu goed zien wat ze werkelijk is.

Johan Bosman
Johan Bosman
3 maanden geleden

Ma Flodder liegt er weer flink op los. Nederland is absoluut niet soeverein. Zo ligt onze financiële soevereiniteit in Brussel en is ons parlement daarmee haar koningsrecht (dat is de verdeling van ONS belastinggeld) kwijtgeraakt. Vraagt Brussel om welk bedrag dan ook (waarbij de lezer zelf wel kan bedenken dat een zware crimineel als Von der Leyen echt niet voor een paar miljoen uit haar stoel komt) dan heeft Nederland zich er wettelijk toe verplicht om dat geld BINNEN 7 DAGEN over te maken: ESM-verdrag.

Ons wetboek van strafrecht (zie o.a. art. 97a) is hier duidelijk over:

Het overdragen van soevereiniteit aan een in het buitenland gevestigd machtsblok (Brussel, Davos) is LANDVERRAAD.

de leugen regeert
de leugen regeert
3 maanden geleden

Het is allemaal één Theater opvoering ze rollen over elkaar heen de Leugen Regeert ook hier weer volop WEF ,WHO en EU ELITE gespuis

Overlever van toen..
Overlever van toen..
3 maanden geleden

Karolien’tje is er nooit VOOR de boeren geweest!
Zij is opgezet en altijd gefinancierd door een van de misdadigste firma’s in amerika namelijk Monsanto hetwelk een bedrijf is wat de gehele boeren sector wil vervangen door hun kunstmatige producten!
Dit ter bevordering van de
“kunstmatige”
mens!

George
George
3 maanden geleden

SDG. .. SOCIAL DESTRUCTIVE GOALS.
BBB en VD PLAS…….

Financiële Link met MONSANTO/BAYER (40% eigenaar landbouwgronden in Oekraïne). Grootste zadenproducent ter wereld.

Behoort tot de GLOBALISTISCHE GROOT INVESTEERDERS/GROOTVERDIENERS.
Aanhangers van de SDG doeleinden.
Onteigening van “boeren) bezit.

De boeren hebben zich een rad voor de ogen laten draaien en zijn er met hun “boerenverstand” ingetuind helaas.

VD PLAS probeert zich te verschuilen achter allerlei goedkope smoesjes en draaikonterij. Dat is wat je noemt BOERENBEDROG!!!!!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 maanden geleden

BBB IS GEEN BOER BURGER BEWEGING WORD WAKKER HERSENLOZE HET IS BUILD BACK BETTER . CAROLIENTJE PLAS IS TEGEN BIEREN EN DAT LAAT ZE ZIEN DOOR OVERAL TEGEN TE STEMMEN DIE DE BOEREN HELPEN . CAROLIENTJE IS EEN LANDVERADER OPROTTEN MET DIE IMBECIEL!

De pastoor
De pastoor
3 maanden geleden

D66-Kamerlid Podt barstte in lachen uit is dit haar zoveelste dommigheid
naïviteit of hypocrisie. zij vindt zich natuurlijk zich een voorbeeldige christen
snap zij de betekenis van het woord ‘complot’ zal wel niet (FUNCTIE ELDERS).
maar ja D666 net zo hypocriete partij
Maar wat die insecten burgers betreft dan heeft zij met haar beperking
nog al veel gemist zelfs koning Willem heeft een zogenaamde burger op
en wat zij vergeet zij staat ook daar voor het volk.

Marianna
Marianna
3 maanden geleden

van der Plas heeft zich dus niet ingelezen w.b. de SDG’s

heel kwalijk voor een volksvertegenwoordiger, het is haar werk!!

Jack
Jack
3 maanden geleden

Sja, als boeren op haar gestemd hebben zijn ze het zelf schuld.
Je had met een beetje onderzoek kunnen weten dat deze zwaargewicht niet te vertrouwen is.

Sowieso zijn verkiezingen een farce…

Angel
Angel
3 maanden geleden

Nog lachen ook? Het is om te janken wat hier allemaal gebeurt!

yvja
yvja
3 maanden geleden

Wat een groot zootje is dit NEDERLAND eigenlijk geworden hé!!!

yvja
yvja
3 maanden geleden

De PVV is nog nooit ter vertrouwen geweest hoor en nu is de PVV NU OOK de grootste en dat dan weer door jullie… de kiezers 😉

Sophie
Sophie
3 maanden geleden

Eens met van Meijeren!
De huidige club amateurs bakken er tot nu toe weinig van.
Terwijl ons land naar de gallemiezen gaat door dit zeer ondeskundige en zwalkende beleid, doen ze in Den Haag niet anders dan elkaar zwartmaken en dwarszitten.
Wat heeft ons land daaraan?
In mijn beleving is het een staartje van OUDE politiek, dat niet meer past in deze tijd.
Wat ons land nodig heeft is inzicht en wijsheid!
Mensen die hun ego niet voorop laten lopen en spijkers met koppen durven slaan, zonder op hun knieën te gaan liggen voor de EU.
Partijen die de ver. Staten van Europa wensen, begrijpen niet dat dit een utopie is, omdat de culturen totaal verschillend zijn
We kunnen beter zien wat we voor elkaar kunnen betekenen, ieder op zijn/haar eigen manier.
Maar zolang macht, geld en misleiding iedereen in de tang heeft en het volk manipuleert, wordt het drama van kwaad tot erger.

Sophie
Sophie
3 maanden geleden

Nog even een toevoeging.
Mijn moeder zei altijd: schelden is gebrek aan woorden!
Ik ben het met haar eens.
Het niveau van reageerders is m.i. heel laag en primitief.
Enorm veel taalfouten en de verwensingen zijn niet van de lucht.
Wat denken jullie er mee te bereiken, behalve dat je jezelf voor gek zet.
Gebruik normale woorden en houdt op met dat schelden en vervloeken.
Het breekt alleen maar af en zorgt nooit voor oplossingen.

totaljoy
totaljoy
3 maanden geleden

EU WAANZIN
EU FASCISME
FVD HEEFT WEER GELIJK.

Nexit is de enige oplossing
&
Uit de euro

We moeten breken met ongekozen ngo’s en ongekozen instanties.
Die bezig zijn met het opzetten van een totalitaire staat.
Breken met de eu, het wef, de who, de navo, etc…

Back to top button
83
0
We lezen graag je reactie!x