President Trump heeft een auteur van boeken over de Illuminati aangesteld als lid van een federale onderwijscommissie.
Het Witte Huis kondigde in een persverklaring aan dat George Mentz, die schrijft onder de naam Magus Incognito, onderdeel zal uitmaken van de zogeheten Commission on Presidential Scholars.
De groep moet in totaal 161 academici selecteren die uitblinken op het gebied van onderwijs en die de samenleving een grote dienst bewijzen.
Vierde dimensie
Mentz doneerde zelf meer dan 10.000 aan de presidentscampagne van Trump.
Hij heeft meer dan 60 boeken op zijn naam staan, waaronder titels als ‘The Law of Attraction & Prosperity Bible – The Illuminati Wealth Manifesto & Codex’ en ‘The Illuminati Handbook – The Path of Illumination and Ascension’.
In het boek ‘Rosicrucian and Masonic Spirituality & Secrets – The Handbook’ uit 2013 vertelt Mentz zijn lezers hoe je de vierde dimensie van het bestaan op aarde kunt bereiken.
Verkiezingen
Mentz, als professor verbonden aan de Texas A&M University School of Law, zei tegen The Denver Post dat hij het woord ‘Illuminati’ vooral gebruikt voor marketingdoeleinden.
“Ik ben heel blij voor mezelf, mijn familie en voor Colorado,” zei hij over zijn aanstelling.
In 2015 voorspelde Mentz in een blogbericht dat Trump de verkiezingen van 2016 zou gaan winnen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Zwitserse oud-kolonel getroffen door EU-sancties: “Ik kan niet eens voedsel kopen”
Kijk: professor legt in 5 minuten uit hoe Amerika Rusland dwong om Oekraïne binnen te vallen
Voormalig NOS-directeur waarschuwt hoofdredacteur NOS in open brief: ‘Het roer moet om’
Ex-topman Citigroup baart opzien met pleidooi voor bankensplitsing
Dit is waarom de entertainmentindustrie zoveel occulte symbolen van de Illuminati gebruikt
Analist: “Trump benoemt onwelgevallige waarheden die de elite verbergt voor het volk”
Schok na huiszoeking bij medewerker Marcel de Graaff: ‘De heksenjacht is nog maar net begonnen’
BBC-reportage: “WWF betrokken bij gruweldaden tegen inheemsen in Indiaas nationaal park”
Hoe Big Pharma ziektes verzint en vervolgens met peperdure ‘geneesmiddelen’ komt