Maandag claimde president Donald Trump dat hij de verkiezingen van 2020 heeft gewonnen. In een aantal tweets haalde hij verwoestend uit naar de ‘stemsystemen van het radicaal-linkse Dominion’. Hoewel de officiële verkiezingsuitslag nog niet bekend is, hebben de media Joe Biden uitgeroepen tot winnaar.
Sidney Powell, één van de advocaten van de president, wil dat CIA-directeur Gina Haspel ontslagen wordt omdat ze waarschuwingen rond de verkiezingssoftware heeft genegeerd. “Ik begrijp niet waarom Haspel nog bij de CIA werkt. Ze moet per direct ontslagen worden.”
Stemcomputers van Dominion Voting Systems werden op verkiezingsdag in diverse kantelstaten gebruikt. Powell zegt meerdere klokkenluiders te hebben gesproken die beweren dat de software van Dominion is gebruikt om miljoenen Trump-stemmen te verwijderen. Ze voegde toe dat ze dit ‘op vele mogelijke manieren kan bewijzen’, maar dat ze daar nu nog niets over kan zeggen in het openbaar.
Hertelling
Trump schreef verder dat het lijkt alsof Biden gewonnen heeft omdat de verkiezingen zijn vervalst. Hij voegde toe dat hij zijn verlies niet toegeeft omdat de Democratische kandidaat alleen ‘in de ogen van de nepnieuwsmedia’ heeft gewonnen.
Een andere advocaat van Trump, Jay Sekulow, eist een hertelling van de stemmen in alle staten waar de software van Dominion is gebruikt. Hij wees erop dat de software in een county in Michigan 6000 stemmen onterecht toewees aan Biden. “Als 30 staten deze software hebben gebruikt, zouden advocaten een handmatige hertelling moeten eisen,” zei hij.
De president zei ook dat de ‘computerstoringen’ waar sommige verkiezingsbureaus in kantelstaten mee kampten, bewijzen dat de Democraten stemmen probeerden te stelen.
Sinds de verkiezingsdag hebben meer dan 100 van de 243 medewerkers van Dominion hun LinkedIn-profiel verwijderd.
I won the Election!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 16, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Argentinië klaagt WHO-baas Tedros aan wegens misdaden tegen de menselijkheid
De Jonge onder vuur om uitspraken over 2G: ‘Stop met smoezencircus!’
Trudeau raakt regie kwijt: Ook Quebec zet zich schrap voor enorm vrijheidskonvooi truckers
Frank Ruesink ontmaskert de leugens van Klaas Dijkhoff en Hugo de Jonge
Premier Schoof gaat later deze maand met deze ministers naar het WEF, van ons belastinggeld
Ongelooflijk: ze praten nu openlijk over de ‘nieuwe wereldorde’ op het WEF
Zahi Hawass ontslagen te midden van ontdekkingen Gizeh
Vóór volgend weekend groot landelijk boerenprotest, dit gaat er gebeuren
Red de gnostici: de mysterieuze Mandaeërs