CoronaBinnenland

Behandeling van rechtszaak tegen de staat, Rutte, Gates en Bourla begint woensdag: dit staat er te gebeuren

Help ons door deze informatie met kennissen op je social media te delen!

Stichting RechtOprecht faciliteert een gerechtelijke procedure voor de rechtbank in Leeuwarden, waarbij zeven eisers met COVID-19-vaccinatieschade 17 gedaagden – waaronder de Nederlandse staat, premier Rutte, Bill Gates en Pfizer-baas Albert Bourla – civielrechtelijk aanspreken voor hun schade.

Deze procedure is de eerste ter wereld waarbij de eisers uitgebreid en onderbouwd uiteenzetten dat COVID-19 geen ziekte is, maar onderdeel van The Great Reset.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Advocaat Arno van Kessel laat weten dat zich inmiddels drie advocaten hebben gemeld bij de rechtbank die optreden voor de gedaagde partijen. Advocaat van de staat Pels Rijcken heeft aan de rechtbank gemeld dat zij voor 12 van de 17 gedaagden optreedt, waaronder Jaap van Dissel, Marion Koopmans, Rutte, ministers Kaag, De Jonge en Kuipers, Diederik Gommers en oud-minister Hoekstra.

Bourla verzet zich

Ook voor Paul Jansen, die per 1 juni is teruggetreden als hoofdredacteur van De Telegraaf, en hoofdredacteur van NOS Nieuws Giselle van Cann heeft zich een advocaat gemeld, weet Van Kessel. Er heeft zich daarnaast een advocaat gemeld voor Lareb-directeur Agnes Kant.

Bill Gates schakelde in Amerika zijn eigen advocaat in om medewerking te verlenen aan het in ontvangst nemen van de dagvaarding. Bourla heeft ervoor gekozen om geen enkele medewerking te verlenen, laat advocaat Peter Stassen weten.

Pogingen om de dagvaarding via de deurwaarder te overhandigen aan Bourla stuitten op verzet. De deurwaarder kwam niet langs de beveiliging van de Pfizer-directeur. Toch kon ervoor worden gezorgd dat Bourla van de procedure weet.

Eén van de cliënten is inmiddels overleden

“Daar zijn we heel ver in gegaan,” aldus Stassen. “We hebben naar onze overtuiging voldoende bewijs dat Bourla kennis heeft van de zaak.” De procedure tegen het tweetal loopt gewoon door, ook al heeft zich voor zowel Gates als Bourla nog geen advocaat bij de rechtbank in Leeuwarden gemeld. Ze zijn nu formeel onderdeel van de procedure.

Wat staat er aanstaande woensdag voor de rechtbank te gebeuren? Dan is er een zogeheten rolzitting, waar geen publiek bij aanwezig is. De rechtbank gaat de procedure dan voor het eerst behandelen. Er wordt vervolgens een datum geprikt met daarbij een instructie aan de advocaten die zich bij de rechtbank hebben gemeld.

Van Kessel benadrukt dat dit een zaak van groot maatschappelijk belang is.

Inmiddels is één van de cliënten met vaccinatieschade overleden. Het gaat om een zorgmedewerker die de COVID-19-injecties voor een ander heeft laten zetten. Zij is 51 jaar geworden.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 214 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

112 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jill
Jill
2 jaren geleden

Goed zo 🙂

Ciss
Ciss
2 jaren geleden

Laten we met zijn allen energie sturen/ of bidden dat het uitkomt dat die spuiten vergif zijn en met voorbedachte rade met kwade bedoelingen toegepast op de bevolkingen ,het nu allemaal blootgelegd en bevestigd wordt en per direct stopgezet,en de schuldigen verder vervolgd .

Peter
Peter
2 jaren geleden

Goed zo afmaken dat zooitje

Eric Stairs
Eric Stairs
2 jaren geleden

…. en voor alle “rechters” die gewend zijn te buigen voor de macht: doe je werk als rechter…

Iedereen die willens en wetens aan de grootste misdaad tegen de mensheid ooit (!) heeft meegewerkt zal vroeg of laat ter verantwoording worden geroepen….

En ik ben ervan overtuigd dat als dat niet gebeurt omdat de rechtstaat niet meer functioneert het volk het recht in eigen handen zal nemen….

Julia
Julia
2 jaren geleden

Massaal Kuipers voor de rechter gooien. We worden gewoon genaaid en opgelicht. https://www.dagelijksestandaard.nl/politiek/doodenge-ernst-kuipers-wil-zorg-beperken-niet-alles-kan-behandelingen-medicijnen Dit is dus wat er gebeurt als je het socialisme loslaat op de zorg. Je eindigt dan uiteindelijk met een systeem dat onbetaalbaar wordt waarna de ingrepen en medicijnen waarvoor je je JUIST laat verzekeren niet meer in de pakketten vallen en dus alleen betaald kunnen worden door de rijken. De rijken waar meneer Kuipers zelf toebehoort, natuurlijk. Gewoon stoppen met de premie te betalen het is een schande wat deze demissinaire misdadiger tegen de menselijkheid nu weer uit de kast haalt. Zullen we dan maar eens beginnen al die instroom van profiteurs geen zorg meer te verlenen, zullen we dan ook maar eens er voor zorgen als ingrepen te duur zijn paal en perk te stellen aan vergoedingen en ingrepen geslachtsveranderde operaties zodat mensen die op wachtlijsten staan voor dringende operaties. Wat is dit voor een land wat is er nog van over we worden van alle kanten financieel kaal geplukt maar krijgen er praktisch niets meer voor terug.

André Breems
André Breems
2 jaren geleden

Gecondoleerd voor de nabestaande.
En ik hoop dat er straks zware straffen voor de daders komen.

Jochem Zaagstra
Jochem Zaagstra
2 jaren geleden

Wat ontzettend goed dat dit gaat gebeuren!
Alle lof voor de mensen die dit hebben doorgezet.
Laten we hopen en bidden dat het een grote uitwerking zal hebben.
Wat ben ik blij als ongeprikte dit te mogen mee maken
Heb Agnes Kant ook een keer geschreven, het antwoord was nietszeggend.

C.J van der NAGEL
C.J van der NAGEL
2 jaren geleden

Ja dat komt natuurlijk niet goed uit, Maar wel tijd om van Meieren een proces om niks te dwingen en te laten voeren…..denkt U ook niet, lekker framen. Justitie /politiek proces is er NIET meer voor de burger….ook de geheime diensten niet Nederland is een 3e Wereld land geworden met C.S als Dictator. (mijn mening)

Angrytrucker
Angrytrucker
2 jaren geleden

Nou volgens de uitgekomen documenten van pfizer zelf en alle wob vrijgegeven dossiers lijkt me een veroordeling van deze misdadigers a piece of cake…maar ja er zal zolang rond de pot gedraaid worden tot ze er met een draai rond de oren er van afkomen en dat mogen jullie nooit meer doen hoor.
Maar ja dit is een toepasselijke quote”
Kill one man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are a god”

Zonnebloemt....
Zonnebloemt....
2 jaren geleden

Zal het recht dan eindelijk zegevieren????
Kunnen deze ploerten nu es opgepakt worden .???

Snappie nr 1
Snappie nr 1
2 jaren geleden

Fingers crossed ! 🫰🫰

Verzetskabouter
Verzetskabouter
2 jaren geleden

Ik ben bang dat het van tafel wordt geveegd, of een te verwaarlozen uitspraak..en dan kunnen ze zeggen je kunt niet 2x voor hetzelfde voor een rechtbank verschijnen…maar dat gaat voor dezen niet op mag ik veronderstellen. Anders is het wel een heel goedkope truc!

noam
noam
2 jaren geleden

En daar gaan ze mee akkoord met die startdatum van 22-11. Laat je toch niet zo klaarblijkelijk in de zeik nemen zeg. Dit zegt genoeg.

Dirk
Dirk
2 jaren geleden

Wens beide heren succes in het belang van het volk. Respect en dank daarvoor

Orwellia
Orwellia
2 jaren geleden

Civiel recht en geen strafrecht. Hopelijk kunnen ze straks persoonlijk financieel flink bloeden en kan er vervolgens overgegaan worden op strafrecht!

Reneetje
Reneetje
2 jaren geleden

De financiële en politieke belangen zijn enorm groot. Ondanks alle bewijzen en tekenen van schade doet iedereen wereldwijd mee in het Covidvaccinsprookje. De waarheid mag NIET boven water komen. Verwacht er heel weinig van.

Pieternel
Pieternel
2 jaren geleden

Ik wens ze heel veel kracht en sterkte. Dit zal geen gemakkelijke opgave zijn en het maar te hopen dat de rechters integer zijn. Hoewel mijn vertrouwen daarin onder het nulpunt is, dat is zo onderhand wel bewezen.

dansen met jansen
dansen met jansen
2 jaren geleden

Succes gewenst we staan achter jullie en nu knopen door hakken

Julia
Julia
2 jaren geleden

Het tuig laat zich verdedigen door het smerige landsadvocaten kantoor Pels/Rijcken , wij moeten dus hun verdedigers ook nog betalen.

Lotte
Lotte
2 jaren geleden

Ik heb 1 vraag.
Waarom Woensdag, de dag dat Nederland moet gaan stemmen? Klinkt weer heel raar. Al hoop ik van harte dat het gebeurt. Maar mijn twijfels blijven.

Kans
Kans
2 jaren geleden

Durf te wedden dat dit op niets uitloopt, het gajes komt hier gewoon mee weg !!🤮🤮🤮🤮😡😡

Wil
Wil
2 jaren geleden

Top, dat dit vanuit Friesland wordt georganiseerd, de rechters hebben er nu maar voor te zorgen dat ze de zaak eerlijk aanpakken. een Fries laat zich niet bedonderen.

Willem
Willem
2 jaren geleden

Het zou goed zijn een “givesendgo” of iets te starten zodat alle mensen in NL kunnen doneren, want dit is toch wel heel belangerijk en rechtszaken / advocaten kosten nou eenmaal geld.

Al deze schurken moeten verantwoording afleggen en het zal toch niet zo zijn dat ze met alles wegkomen, de leugens en bedrog van een “virus” en “pandemie” de laatste jaren.

En het negeren van alle schade niet vergeten, te veel instanties en zogenaamde “experts” steken hun koppen in het zand.
Ze willen er niks van horen, het is echt bizar, zeker in Nederland.

De WHO wil maar al te graag een pandemie verdrag, zodat ze in de toekomst weer hun gifspuiten kwijt kunnen en hun illusie hoog houden dat ze met gezondheid bezig zijn, de WHO is een terreur organizatie meer niet.

Ik denk dat die Tedros van de WHO en Ursula von der Lugen ook wel een dagvaarding mogen ontvangen.

https://www.rumormillnews.com/pix/WHO-Tedros-is-not-a-doctor–768×986.jpg

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Grijp die doortrapte schoften allemaal en laat ze niet ontkomen. Zij verdienen, overigens net als de monsters die er achter zitten, maar niet in beeld durven te komen, de allerhoogste straf die er voor deze misdaden staat. U mag het zelf invullen.

Rini
Rini
2 jaren geleden

Zonde van de moeite. Officiële procedures kosten tijd en geeft dat politiek tuig ruimte genoeg om hun distopische wereld tot werkelijkheid te laten verworden.
Alleen de wraak van het volk zou effect kunnen hebben.

Uiteindelijk is het heel simpel:Het beste wapen wat men kan inzetten heet ‘GEEN ANGST’.
Niemand heeft de macht als er niemand gehoor aan geeft.

nico
nico
2 jaren geleden

Pfizer zal de zaak wel afkopen met een bak geld , daar zijn ze goed in.

salvar
salvar
2 jaren geleden

ben benieuwd of we nog iets voor elkaar krijgen.
maar goed er moet een begin zijn natuurlijk.

louis
louis
2 jaren geleden

Alle rechters zijn door de overheid geselecteerd en worden door de overheid betaald. Viruswaarheid heeft al vaak genoeg aangetoond dat deze acties zinloos zijn. Ik ben bang dat de uitspraak ook nu weer bij voorbaat vast staat. Als ik ongelijk krijg dan ga ik daar een biertje op drinken.

Hans
Hans
2 jaren geleden

Zullen we later zingen: “Op 22 november 2023 verloor Rutte zijn (Neder)land?”.
Want de Watergeuzen met hun admiraalschip RechtOprecht rukken op in Leeuwarden en veroveren Nederland weer terug voor de Nederlanders. Heel symbolisch en treffend dat dit in Friesland plaatsvindt!

Joop
Joop
2 jaren geleden

Nazi’s Rutte en co met zijn Gestapo en moordenaars mogen gelijk worden afgevoerd voor altijd.

Pete VB
Pete VB
2 jaren geleden

Ik hoop het echt hoor, maar ik geloof er niets van dat dit ook maar enige kans maakt bij het corrupte kolerezooitje rechters! Wordt waarschijnlijk weer een ter kennis neming en vervolgens komt er niets uit. Let maar op..

We zijn al zo vaak teleurgesteld, maar toch hoop ik op enig succes dit keer!

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
2 jaren geleden

Geweldig initiatief! En zo moeten er wereldwijd nog veel meer volgen. Laat die genocideplegers alvast maar flink gaan zweten. Want ze zullen uiteindelijk hun verdiende straf niet ontlopen.

malion
malion
2 jaren geleden

Krijgen we dan ook te weten hoe laat het begint? Gedachten zijn zijn enorm sterk hoe meer mensen dit doen des te krachtiger het is. Gebruik je krachten of energie voor het grotere goed, en gerechtigheid.

Lest Best
Lest Best
2 jaren geleden

“Rechtspraak” in het Corona dossier tegen de “staat”
Nou, dat zal me een vuurwerk geven.
Rechters die recht spreken ?
Waar ???

Boris
Boris
2 jaren geleden

Mmm…. zal ik nu zeggen dat ik er helemaal niets van verwacht? De criminelevan de ronde tafel die het satanische clubje uit Den Haag moet bij staan, kunnen gewoon heel Nederland omkopen of chanteren. Ga eerst maar es uitzoeken of die rechters niet op Epsteijn eiland zijn geweest of andere chantabele zaken hebben uitgevreten.

wappie
wappie
2 jaren geleden

Ha,ha,ha,ha. Sorry hoor. Maar vrouwe justitia in Ned is blind. Zegt genoeg. Geen enkel vertrouwen (meer) in.

Mamalou
Mamalou
2 jaren geleden

Zal wel weer met een sisser aflopen, daar gaat geen een rechter zijn vingers aan branden, en doet hij dat wel dan verdient hij een standbeeld.

Jerrel
Jerrel
2 jaren geleden

Deze advocaten vind ik nou echte helden. Echt heel veel respect voor.

Sinds 2016 is de onschendbaarheid van alle 800 duizend ambtenaren inclusief regeringsleiders opgeheven en kunnen ze prive aansprakelijk worden gesteld. Dit heeft de schrijver van het boek “Ken Uw Recht” Michael van Leeuwen uitgelegd. Dus we kunnen zelf ook rechtzaken aanspannen tegen de WEF leden in de politiek.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Heel veel succes!!

Lei
Lei
2 jaren geleden

De rechters zullen allang door elite en politiek bewerkt zijn. Eerlijke rechtspraak bestaat in Nederland niet meer. Ratten regeren ons land, zeer zorgwekkend.

Jef
Jef
2 jaren geleden

NOS gaat het nog druk krijgen deze week. Oh nee … geen interesse.

Sjef
Sjef
2 jaren geleden

Driemaal een rechtsgang gehad inzake strafrecht. De eerste was een ambetnaar die brieven had verduisterd uit het gemeente archief. De tweede een zaak van smaad en laster jegens mij en de derde een eenvoudige mishandeling. Het vertrouwen in de Rechtspraak is wat mij betreft min 276 Kelvin. Je wordt beschuldigd als je een aangifte doet en dat is wel tenenkrommend. Nee ben wel klaar met de wetsspraak. Lees artikel 11 van de Algemene Bepalingen eens en zie dat de rechter de wet moet volgen en geen eigen mening inzake het recht mag hebben. Verloren strijd.Laten we maar een burgerrechtspraak doen, die is eerlijker.

Xje
Xje
2 jaren geleden

Zijn die rechters in Leeuwarden wel te vertrouwen???

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

👍 Heel benieuwd! Tijd voor een positieve omslag. Ik duim mee.

Frank
Frank
2 jaren geleden

O ja, die advocaten van onze geliefde ministers betalen wij van ons belastinggeld, niet vergeten.

Jan
Jan
2 jaren geleden

Mooi ben benieuwd

ludo
ludo
2 jaren geleden

en met lede ogen ga ik toch zeggen dat ik het nog eerst moet zien dat het werkelijk tot een proces gaat komen.
de advocatenbureaus en rechters die de gedaagden kunnen inschakelen zullen er niet veel werk mee hebben om dit tot een nul te herleiden.
maar hoop doet leven is het spreekwoord, alhoewel dit hier weinig of geen betekenis zal hebben!

AntiSoof
AntiSoof
2 jaren geleden

Ik zou toch zeggen: niet doen, die rechtszaken. Arno is een kei, maar hij zou zich wellicht eens goed moeten informeren over de occulte zaken die bij de rechtspraak meespelen. (Taal, symboliek e.d.) Sommige zaken zijn dan ook niet te winnen.

Speelman .lj
Speelman .lj
2 jaren geleden

Ik wens de heren heel veel sterkte ,we mogen hopen en bidden dat de rechter oor heeft voor deze smeerlapperij , ik hoop dat er in de wereld nog veel meer rechtzaken volgen voor deze legale moordenaars .

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

Klopt want bedoelde of onbedoelde genocide moet niet ongestraft blijven!

Crelis
Crelis
2 jaren geleden

Het bewijs is ook geleverd door Prof,Dr. Sucharit Bhakdi kijk op KLA tv.

Thom
Thom
2 jaren geleden

Oh daar is die weer hoor Pijls Rijcken, dat die man nog met zichzelf kan leven….

Grens
Grens
2 jaren geleden

Dit twaalftal zal nu de rodenkaart ontvangen, het werd de hoogste tijd !!

Peter en Arno dankjewel en natuurlijk sterkte voor al die slachtoffers omtrent Covid-19 🙏

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

22-11?……..Ah……..op de dag van de verkiezingen. Dan is het land met wat anders bezig, en wordt de uitslag op de volgende dag op paginaatje onbelangrijk achterin vermeld met kleine lettertjes tussen schreeuwerige koppen.

Heb vandaag dat hoerenkastblaadje van den Volkskoerant nog eens doorgejakkerd. Vies ding geworden. Ooit mijn krant.

Lang geleden. Tot die viezerik van een Pieter Broertjes dat overnam.

Wat een drol .

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Ik ben benieuwd!

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Ah, daar is ‘landsadvocaat Pels Rijcken’ weer, het meest gecorrumpeerde kantoor van Nederland. Daar gaan binnenkort een heleboel advocaten van het tableau geschrapt worden wegens openlijk meewerken aan een criminele organisatie en schenden van de Nederlandse rechtsorde..

Tot ziens op deze lijst:

https://www.advocatenorde.nl/toezicht/overzicht-geschorste-en-geschrapte-advocaten

Eugene
Eugene
2 jaren geleden

Daar komt niks van… de corrupte elite is te machtig… rechters worden onder druk gezet en omgekocht….

aar om engeland
aar om engeland
2 jaren geleden

RUTTE VLUCHT NAAR DE NAVO ,MET DE GEDACHTE DAAR ONSCHENDBAAR TE ZIJN .Maar jaren terug toen willy claes in de functiie zat die rutte ambieerd en hij zich in belgie moest verantwoorden voor valsheid in geschrifte en leugenachtige verklaringen omtrend witwassen enaannemen van zwartgeld .In de helicopter affaire daar hadden zo wel zijn partij als alle anderen hun zakken gevuld .+.Maar claes moest aftreden bij de navo ,dus of RUTTE daar safe zit wat onschendbaarheid aangaat is afwachten .

Jan Doedel
Jan Doedel
2 jaren geleden

Het proberen waard. Succes niet gegarandeerd. Toch wel wat stress geplaatst in hun kioppies hiermee.

Rose
Rose
2 jaren geleden

En dit wereldwijd in tribunalen

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Zie je hoe dat ie gluiperige ratten wegkruipen. En een advocaat sturen . Hoeveel extra hebben die advocaten gekregen om aan de leugen vast te houden?

Christien
Christien
2 jaren geleden

Wat staat er woensdag nog meer op de agenda.

Is het weer afleiding?

Tham
Tham
2 jaren geleden

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Jojo
Jojo
2 jaren geleden

Werd tijd. Succes!!!!

Lawke
Lawke
2 jaren geleden

Hoe is het proces tegen Gates en co. geleid door Belgische advovaat M.Verstraeten afgelopen? Heeft deze vruchten afgeworpen? Beetje vergelijkbaar niet?

Amayra Hamilton
Amayra Hamilton
2 jaren geleden

Heel goed!

Sdl
Sdl
2 jaren geleden

Hoe staat het inmiddels met de zaak? Ik zie geen updates meer.

Back to top button
112
0
We lezen graag je reactie!x