Onderzoekers claimen in Engeland een topgeheim buitenaards onderzoekscentrum te hebben gespot. De British Earth and Aerial Mysteries Society (BEAMS) heeft een 109 pagina’s tellend rapport uitgebracht over de basis, die op dit moment wordt gerund door het Britse defensiebedrijf Qinetiq. Dat meldt de Britse Daily Express.
BEAMS beweert dat in Farnborough veel UFO’s worden gezien en buitenaardse ontvoeringen zijn gemeld. De organisatie vermoedt dat dit te maken heeft met de vermeende geheime basis.
De groep baseert haar theorie naar eigen zeggen op cryptische buitenaardse symbolen die gevonden zijn op het complex, getuigenverklaringen van klokkenluiders uit de inlichtingenwereld en paranormale onderzoekers.
Aboriginals
Op de website van BEAMS is te lezen dat de groep in 1991 is opgericht om het paranormale te onderzoeken. Twee onderzoekers van de organisatie, voorzitter Kenneth Parsons en Hilary Porter, zeggen dat bewijs voor de ondergrondse basis afkomstig is van klokkenluiders die werkzaam waren voor de overheid.
Het stel concludeerde dat het wegennetwerk op en rond de basis (foto) op een buitenaards wezen lijkt. Ze trokken een parallel met de schilderingen die de Aboriginals duizenden jaren geleden in Australië maakten. Ze zeiden daarnaast dat een deel van het hoofdgebouw lijkt op een vliegende schotel.
Drie ondergrondse bases
Het tweetal claimt dat de basis van Qinetiq deel uitmaakt van een netwerk van in totaal drie geheime ondergrondse installaties in Groot-Brittannië. In hun rapport staat dat een overheidsbron heeft gezegd dat in de ondergrondse bases wordt gewerkt met buitenaardse technologie en geneticaprogramma’s.
Schrijver Nigel Watson vindt de theorie van het stel enigszins vergezocht, maar voegde toe dat er al op zijn minst sinds 1962 wordt gesproken over ondergrondse buitenaardse bases, toen Albert Bender uit Connecticut claimde dat aliens hem naar een ondergronds hoofdkwartier op Antarctica hadden gebracht.
Een woordvoerder van het Britse ministerie van Defensie zei: “We geven geen commentaar op UFO-gerelateerde zaken.” Qinetiq bestudeert op dit moment het uiterst gedetailleerde dossier en zal binnenkort een reactie geven.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Verloren stad opgegraven in Cambodja
Bill Gates ‘onder de indruk’ en ‘enthousiast’ na 3 uur durende ontmoeting met Trump: dit bespraken ze
Het verhaal achter NESARA
CCU-verpleegkundige Frank: ‘We hebben een zogenaamd vaccin waarvan ik niets dan ellende heb gezien op mijn werk’
Leefden er oude Egyptenaren in de Grand Canyon?
Senator waarschuwt: ‘Blijf niet aan de zijlijn toekijken hoe onze vrijheid verdwijnt’
Omtzigt in de bres voor ‘wappies’: als wij deze dreigingen niet serieus nemen, kan dat ons duur komen te staan
Veel Nederlanders gaan nieuwe coronaprik niet halen: ‘Ze prikken maar ergens anders in’
Welk mysterieus bedrijf bepaalt al 95 jaar lang de goudprijs?