
Cannabis versterkt het immuunsysteem en bestrijdt kanker, zo blijkt uit onderzoek.
Zogeheten fytocannabinoïden voorkomen dat kankercellen zich kunnen delen en verspreiden. Daarnaast snijden ze de bloedtoevoer naar tumoren af.
Het nieuwe onderzoek bevestigt dat cannabis antikankereffecten heeft.
Meerdere fronten
Na een analyse van 100 eerdere studies hebben wetenschappers van de Universiteit van Rostock in Duitsland geconcludeerd dat stofjes in cannabis kanker kunnen bestrijden.
“Er is nog steeds behoefte aan nieuwe antikankermedicijnen,” zei professor Burkhard Hinz.
“Andere studies suggereren dat cannabinoïden kankercellen op meerdere fronten bestrijden,” voegde hij toe.
Hard nodig
Klinisch onderzoek is hard nodig om het effect van cannabinoïden op kankergroei bij mensen te bestuderen, aldus Hinz.
Fytocannabinoïden blijken ook het brein, immuun- en hormoonsysteem positief te beïnvloeden in de strijd tegen tumoren.
Eén van de bekendste fytocannabinoïden is THC, de belangrijkste psychoactieve stof in cannabis.
Meetbaar effect
De onderzoekers zeiden na het analyseren van de studies dat cannabis een meetbaar effect heeft dat kan worden herhaald.
Het onderzoek is gepubliceerd in het British Journal of Pharmacology.
Dat plantje heeft altijd al een positief effect gehad en is nuttig voor mens en dier ..voor dieren is het geen probleem zij weten de effecten al ..dat hebben ze instinctief al door ..voor mensen is het een probleem van de negativiteit erom heen, omdat vele er een probleem van maken, of belang erin mee verliezen voor hun eigen product die financiële schade ermee kan oplopen..het plantje is geen probleem de mens zelf is het probleem..alleen goed onderzoek zal het uiteindelijk bewijzen..maar tegenwerking zal voorlopig nog blijven bestaan dat alleen geeft al problemen genoeg .. de een is nu eenmaal voor en de ander is tegen ..de tegenstander kan een belangen verstrengeling zijn en gevaar oplopen voor een bedrijf..dat is niet alleen met dit plantje ..maar eigenlijk met alles waarmee de mens omgaat ..voor en tegen standers daar leid ook alles onder.. dat is nu de probleem van het mens-zijn..het is nu eenmaal een probleem wezen ..die zijn natuurlijke instinctief dierlijke heeft verloren. en dat noemen we nu Mens..
OK, maaruh, vraagje, waarom is Bob Marley dan aan kanker overleden?
Deze plant zou de mensheid en de aarde heel wat ellende kunnen besparen, helaas staat een klein zeer machtig clubje met heel andere belangen dit nog steeds niet toe. Gek genoeg blijven we tegen beter weten in hen nog altijd gehoorzamen. Iedereen zou één of meer plantjes in zijn tuin moeten zetten, is het niet voor jezelf dan voor een ander. Elke boer zou een hoekje van zijn landerijen moeten gebruiken voor hennepteelt. De samenleving zou overspoeld moeten worden met dit Goddelijke gewas. Ze kunnen slecht iedereen in het gevang stoppen of hun huurhuis uit zetten. Als het belang van de mensheid en aarde in het geding is, is burgerlijke ongehoorzaamheid eerder een plicht dan een mogelijkheid. Alleen een weldenkende en wakkere massa kan de wereld veranderen. Reken nooit op leiders of politici, opstandige mensen in grote getale daar worden de satanisten pas echt nerveus van.
Er Zou er een statistiek moeten zijn , van mensen die al hun hee lang ‘ zuivere !!! ‘ cannabis gebruiken , en die kanker hebben gekregen .
Procentueel zou dat dan een groot verschil moeten zijn ???!!