Er is nooit een pandemie van een killervirus geweest. Wel was er sprake van een pandemie van lafaards. Dat zegt de Zwitserse cardioloog Thomas Binder in een videoboodschap.
Ook ziet hij een pandemie van ernstige ziektes en plotselinge, onverwachte overlijdens door hartaanvallen, myocarditis, beroertes, longembolieën, trombose, ontsteking van organen, kanker, auto-immuunziekten, onvruchtbaarheid, miskramen en ga zo maar door.
Deze gemodificeerde RNA-genocide is de grootste medische misdaad uit de menselijke geschiedenis, een humanitaire ramp van ongekende proporties, stelt Binder, die al meer dan 35 jaar in het vak zit.
«Who controls the WHO controls the world! The only reasonable, 100% effective, and safe prevention of another criminal pLandemic is the immediate smashing of the @WHO into a thousand pieces.»
(Source: https://t.co/5FI1RXKok3) https://t.co/kzVQrWCg76 pic.twitter.com/jkS5pN3Ipj
— Dr. Thomas Binder, MD (@Thomas_Binder) December 24, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Onmiddellijk verboden worden
De cardioloog waarschuwt dat de farmaceutische industrie álle vaccinaties wil baseren op het gemodificeerde RNA-vaccinplatform. “Iedereen met een greintje verstand beseft dat dit platform totaal onzinnig en levensbedreigend is.”
De ‘vaccinatie’ dwingt je lichaam gif te produceren, zegt Binder, die vanwege zijn kritiek op het coronabeleid in zijn eigen praktijk met veel bombarie door een antiterreureenheid werd gearresteerd en afgevoerd naar het gekkenhuis.
Dit hele vaccinplatform moet onmiddellijk verboden worden, benadrukt de arts.
Enige 100 procent veilige en effectieve manier
“Wie de controle heeft over de WHO, heeft de controle over de wereld.”
De enige 100 procent veilige en effectieve manier om een volgende misdadige plandemie te voorkomen, is het in duizend stukken slaan van de WHO, stelt Binder.
“Genoeg is genoeg!”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
“Terreurgroep IS en de CIA werken met elkaar samen in Syrië”
Britse politicus: “Identiteitspapieren dader Berlijn mogelijk net zo nep als 9/11-paspoorten”
Bijna helft voedsel bevat pesticiden, ook biologische producten
Wat is de dood? Wat gebeurt er als mensen sterven? – Channeling 18-07-2023
Duurzaamheid belangrijker dan ooit door gascrisis
9.500 jaar oude armband getuigt van buitengewoon vakmanschap
Wat zit er achter de coronacrisis? De 5 meest gelezen artikelen in 2020
Viroloog Koopmans geconfronteerd in Eerste Kamer: ‘Op dit punt liegt ze glashard’
Nieuwe verklaring voor mysterieuze feeëncirkels in Afrika