CoronaMens en Dier

Coalitie torpedeert motie Agema over onderzoek naar coronamaatregelen: ‘Absurd en laakbaar’

Help anderen door dit artikel met anderen op je social netwerk te delen!

Er is de afgelopen twee jaar schade, heel veel schade toegebracht door politiek wanbeleid. Die is bijna niet te overzien. Gevaccineerden en ongevaccineerden zijn elkaar naar het leven gaan staan. De zorg staat zorgbreed op klappen. Dat zei Kamerlid Fleur Agema tijdens het coronadebat van 16 februari.

Ze zei ook dat het nu tijd is om alle regels af te schaffen en mensen hun eigen vrije keuzes terug te geven. De beerput gaat open, stelde Agema. “Direct haalt premier Rutte zijn vuile handen van het coronadossier af. “Hem zien we niet meer bij de coronadebatten. Hij laat het nu over aan minister Kuipers, in de hoop dat alle schuld straks op hem afstraalt.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Wie waren er betrokken bij het wijzigen van OMT-adviezen door VWS? We lazen dat in ieder geval de voorzitter van het OMT, Van Dissel, op het allerhoogste niveau betrokken was. ‘Wij volgen het OMT’, was telkenmale een flagrante leugen,” zei Agema.

Kuipers ontraadt motie

“En ook: wie veroorzaakte het schampere worst voorhouden toen onze grondrechten geweld werd aangedaan? Was het Ollongren? Grapperhaus? De Jonge? Wie geeft hier rekenschap?” vroeg Agema.

“Rutte wil het liefste dat we vergeten dat hij tot op de dag van vandaag eindverantwoordelijk is voor wat ons land is aangedaan. Maar we zijn niet vergeten en we zullen het ook niet vergeten,” benadrukte het PVV-Kamerlid.

Agema diende vervolgens een motie in die de regering verzoekt onderzoek te doen naar de effectiviteit van alle maatregelen die werden ingezet ‘to flatten the curve’, teneinde de zogeheten gereedschapskist te kunnen ontdoen van gereedschappen die onvoldoende effectief zijn.

Evalueren ho maar

Zorgminister Kuipers ontraadde de motie. “De effectiviteit van elke individuele maatregel kan niet exact bepaald worden,” beweerde hij.

De vier coalitiepartijen stemden tegen de motie, zodat zij werd verworpen. Alle overige partijen stemden voor. “Ons kabinet zet de meest vrijheidsberovende ‘maatregelen’ in sinds de donkere periode van de vorige eeuw, maar evalueren ho maar. Absurd en laakbaar,” reageert Maarten van den Berg op Twitter.

BVNL-bestuurder Hans van Tellingen voegt hieraan toe: “Ons kabinet maakt van Nederland een controlestaat op deze wijze. Volstrekt tegen alle westerse, liberale en democratische waarden in. Zeg ‘nee’. En dat geldt al helemaal voor de ChristenUnie en Mirjam Bikker. CU heeft de sleutel in handen om dit onzalige en mallotige plan te stoppen.”


4.9 79 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

121 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
lone
lone
3 jaren geleden

stelletje verd* kleuters

NooT
NooT
3 jaren geleden

Leuk en aardig, maar allemaal poppenkast natuurlijk.

En wat maakt het uit?
Geen onderzoek, wel onderzoek, in beide gevallen staat de uitkomst toch vast: de maatregelen waren allemaal noodzakelijk bla bla bla bla bla.

Alleen massaal niet meer meedoen kan ons uit deze rotzooi krijgen!

FVD_FAN
FVD_FAN
3 jaren geleden

Sja het driehoeks kartel, wat anders kan je eigenlijk niet eens verwachten.. niet toevallig zijn deze partijen alleenheersers sinds de jaren ’90 of in het zadel geholpen via dubieuze verkiezingen.

“kuch kuch D66.. ”

Het is toch zeker allemaal ‘doorgestoken Kaag’

https://stopworldcontrol.com/nl/stemfraude/

Jan
Jan
3 jaren geleden

Bananenrepubliek Holland en maar stug volhouden dat Rusland ondemocratisch is.

T,A
T,A
3 jaren geleden

MISSCHIEN EEN PETRITIE OM KUIPERS AF TE ZETTEN?

H.J
H.J
3 jaren geleden

Bedankt kiezers op de VVD, D’66, CDA en de CU.
Jullie zijn verantwoordelijk voor deze schoffering van ons rechtssysteem.
Schaam je kapot kiezers op de VVD, CDA, D’66 en de CU schaam je kapot.

Jaco
Jaco
3 jaren geleden

Waarvoor zijn we allemaal keihard aan het werk. Krijg hier nu echt maagkrampen van. Kloothommels daar.

Ambien3
Ambien3
3 jaren geleden

Hoe is dat woord ook alweer?…….O ja, stelletje “Rand Debielen”
Een prachtine benaming voor all die idioten.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Kuipers dat word een touwtje als je zo door gaat,de bevolking pikt dit niet meer.
Wij zullen onze vrijheid terug krijgen hoe dan ook.
Want vluchten kan niet meer,en dat is ook voor de coalitie.

Zegreetriezet
Zegreetriezet
3 jaren geleden

SMERIG TUIG

Liek
Liek
3 jaren geleden

Weer een motie verworpen waar de regering tegen heeft gestemd. Kan zo’n onderzoek toch niet afgedwongen worden op de 1 of andere manier?

b-minus
b-minus
3 jaren geleden

Dit behoort niet thuis in de kamer maar in het strafrecht

ludo
ludo
3 jaren geleden

dus vier partijen van de negentien spelen met het leven van de bevolking??

Rombout
Rombout
3 jaren geleden

Dit is dictatuur van de meerderheid net als in WO2 in Duitsland. Er is geen correctie meer mogelijk door het parlement. De coalitie gedraagt zich als de maffia.

Jaco
Jaco
3 jaren geleden

Schijnheilige schijtbakken.

Heraut
Heraut
3 jaren geleden

Wie durft nu nog een bevrijdingsfeest te vieren! De regering voert een oorlog tegen de eigen bevolking en ze hebben het niet eens door op een kleine groep wappies na.
Tja, feestjes zijn voor de meeste burgers belangrijker dan werken aan een vrije en soevereine toekomst. En daarmee strooit Rutte hen graag zand in de ogen, met het aansteken van vreugdevuren, zodat de snode WEF-plannen voor onderdrukking geruisloos kunnen worden uitgevoerd. 5 mei is geen bevrijdingsdag meer sinds de uitbraak van de plandemie, maar een dag voor het herdenken van de nieuwe onderdrukking.

King of light
King of light
3 jaren geleden

Hoezo samenzwering. Maar dat is natuurlijk weer een complottheorie.

frederika
frederika
3 jaren geleden

Van VVD en D666 had ik niet anders verwacht. Maar CDA en CU, wat een gristelijke huichelaars!

snappie
snappie
3 jaren geleden

De grootste fout is de kiezer , die blijft maar verkeerd stemmen,

Evert
Evert
3 jaren geleden

Wat heeft het stemmen dan nog voor nut. Als twee van de coalitiepartijen tegen stemmen en alle andere partijen stemmen voor, dan zijn alle vergaderingen en inspanningen voor niks geweest. Zelfs in het kabinet is geen democratie! 🤮. Kun je na gaan hoe ze met de stemmen van het volk om gaan 🤣🤣. Democratie? Laat me niet lachen!! Het is al jaren een dictatuur 😠. En die gluiperige gladde smerige slang ruttler drukt zijn snor en heeft alwèèr een paar stromanetjes vooruit geschoven om zelf uit de wind te blijven. Ik hoop dat die landverrader heeeel snel wordt opgepakt. Het is gewoon een ordinaire oplichter.

Peter
Peter
3 jaren geleden

Hoezo werkt de democratie…. hoeveel bewijs wil je nog.

Probeer dit stelletje zware criminelen maar eens weg te krijgen.

Antiislam
Antiislam
3 jaren geleden

Nog meer leugens in de doofpot maar wacht maar het is niet alleen Nederland er zijn nog genoeg landen waar doofpotten beerputten zijn vandaag of morgen komt alles op tafel en dan ja dan doen alle schapen net of er niets aan de hand is en nemen vrolijk nog een prikkie 🤣🤣🤣🤣

Evert
Evert
3 jaren geleden

Uiterraard wil de coalitie het niet want dan kunnen zij niet verder het land naar de afgrond leiden , laat hun de straf niet ontlopen !!

Piet Kuipers
Piet Kuipers
3 jaren geleden

Het terror-kabinet en het kartel walsen gewoon door, ondanks de vuiligheid die met het onderzoek van de WOB-documenten naar boven komt. Doden en beschadigde mensen als gevolg van de maatregelen en het vaccin doen er gewoon niet toe. De christenunie lijkt bezeten van de duivel. Dit valt niet anders uit te leggen.
Hoe lang pikken wij dit nog? Dit kabinet en het merendeel van de Tweede Kamer zou onder curatele worden gesteld.

Mattie
Mattie
3 jaren geleden

Hoe komt het toch dat de regeringspartijen achter deze WEF regering blijven staan? Hebben ze het niet door? Of horen ze er allemaal bij?
Oja, het zijn REGERINGSPARTIJEN en als je daar bij zit is het VERBODEN ZELF NA TE DENKEN.
En dan weten dat deze mensen democratisch gekozen zijn ….. ik geloof daar helemaal niks van

Marie
Marie
3 jaren geleden

Met dank aan alle mensen die VVD, CDA, D666 en CU stemden.

Hollewijn
Hollewijn
3 jaren geleden

Ach de CU , de farizeeërs partij! Seegers is de Kajafas.

salvar
salvar
3 jaren geleden

CU heeft de sleutel in handen om dit onzalige en mallotige plan te stoppen.

kom op CU laat zien dat jullie het goed voorhebben met de burger , jullie zijn niet voor niets christelijk toch?

in jullie bijbel staat toch je zal een ander geen kwaad berokkenen?

de laatste 2 jaar niets van gemerkt dat jullie begaan zijn met de burger , jullie hebben je handen vuil gemaakt , sorry ik moet het anders zeggen jullie hebben bloed aan je handen.

jullie hebben altijd de mond vol over jullie god bla bla bla .

jullie moeten afhaken van dit nazi kabinet en heel snel , anders branden jullie in de hel zoals jullie zeggen.

johan
johan
3 jaren geleden

Wat een angst onder de leden van VVD, CDA, CU en D66. Je zal toch een geweten hebben..

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Ik zei het al in het vorige bericht,kuipers heeft zich laten omkopen om de vuile was te doen. Dat zegt heel veel over de mens kuipers!

F.B.
F.B.
3 jaren geleden

Je ziet alweer wie tegen stemt 😉 , dit volk stemt niet voor hun eigen ondergang en onvermogen. Deze WEF marionetten blijven elkaar de hand boven het hoofd houden.
Reken maar dat er nu ook een stuk of wat partijen die voor hebben gestemd maar die eigenlijks tegen zijn omdat ze weten dat het gehele kabinet tegen stemt, zo lijkt het net alsof ze de goede zijn.
In mijn ogen is er maar 1 partij die het echt voor de ongevaccineerden opnam en dat is FVD.

sjefke
sjefke
3 jaren geleden

Dit is helaas onze democratische????? Regering!
Alle regeringspartijen lappen de wet aan hun laars, ze moeten stemmen zonder last!!!
Het is onmogelijk dat alle leden van de regeringspartijen hier tegen waren!
Deze mensen worden dus betaald of gechanteerd!
Dit heeft totaal niets met democratie te maken en is een schande voor Nederland!!
Hoe lang blijven we deze criminelen gedogen????
Wanneer barst de bom, dit kan toch niet!!!
Onze en hun eigen kleinkinderen worden hier de dupe van!!!
Een grote schande dat dit mogelijk is!!
Ik denk nog vaak aan mijn Oma die voor onze en mijn vrijheid in Ravensbruck gestorven is!!!
Door de huidige landverraders was dat dus voor niets!!!

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

je kunt niet van psychopaten en zelfingenomen mensen verwachten dat ze niet meer psychopaat of zelfingenomen zijn. Ze kunnen zichzelf niet helpen. Je kunt niet van hen verlangen om ineens moraal te hebben, iets wat er niet is, IS er niet. Deze mensen horen in de gevangenis en niet in een kabinet.

Hans van Straaten
Hans van Straaten
3 jaren geleden

Verraders

robert
robert
3 jaren geleden

let op het stemgedrag van de “christen” unie. duidelijk lijkt me!

Leo
Leo
3 jaren geleden

Wie had ooit gedacht dat we geregeerd zouden worden door een satanisch schurkenkabinet. Hiertegen moet de bevolking zich met alle kracht verzetten. Het is dan wel te hopen dat de schapen wakker worden.

Woeste willem
Woeste willem
3 jaren geleden

Was het niet een Duitse leider die zei, gebruik de democratie om de democratie te vernietigen

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Ze moeten een motie van wantrouwen indienen en eisen op te stappen!

cmulder
cmulder
3 jaren geleden

Wat kan je als parlement doen wanneer men gewoon een onderzoek wil, als degene die de reden zijn van dit onderzoek, de hebben de meerderheid in ditzelfde parlement hebben, met andere woorden hoe hou je een land democratisch als degene die deze democratie omver willen werpen de meerderheid hebben in het parlement? kan dit alles zomaar plaatst vinden zonder dat er ingegrepen kan worden? dan is er iets heel erg mis in ons land!

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Wie had anders verwacht ,van deze corrupte coalitie .Zij zullen wel wachten voor welk onderzoek dan ook ,wij weten indien zo een onderzoek echt onafhankelijk zou gebeuren zij allen aansprakelijk gesteld kunnen worden .Er zou heel veel stront naar buiten komen ,en zij kunnen dan rechtzaken verwachten en dat willen ze ter aller tijden voorkomen

Edelhert
Edelhert
3 jaren geleden

De 4 genoemde politieke partijen krijgen mijn stem never nooit niet meer.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Deze wetten zullen ongeldig zijn door de 10 punten van de code van Neurenberg!

TRT
TRT
3 jaren geleden

Het is duidelijk. De politiek behartigt niet de belangen van de burgers. Want waar zou dat de afgelopen twee jaar uit moeten hebben gebleken?

Wij moeten acht blijven slaan op tegen-menselijke ontwikkelingen als hersenimplantaten, op niets gebaseerde lockdowns, 5G, immuunsysteem aantastende injecties etc. etc. Er is binnen de politiek een toenemende invloed van clubs waar we niet voor gekozen hebben: WEF en de onder de VN vallende WHO en IPCC (het Intergovernmental Panel on Climate Change). Clubs die zich mooi voordoen maar die je goed in de gaten dient te blijven houden.

De politiek staat mijlen ver af van de wereld waarin WIJ willen leven.
Wij kunnen het beste onderling onze eigen belangen behartigen.

Joost
Joost
3 jaren geleden

Als er een onderzoek komt dan is dat hetzelfde als met de kinderverkrachtingszaken, VWS gaat samen met OMT evalueren. Wat een kloteland is Nederland verworden. Maar ja, zolang Schiphol de drukte van het vakantieseizoen niet aan kan, hoeft niemand te klagen over de hoge energieprijzen.

Hamala
Hamala
3 jaren geleden

CU is een werfpartij geworden dus lekker blijven zitten, poen beuren en de burgers leugens vertellen CU=666

Ryu
Ryu
3 jaren geleden

hoe kan het verworpen worden als alleen maar vier partijen tegen zijn en de rest voor is??

Marc
Marc
3 jaren geleden

Van de vvd, cda en d66 weten we het wel, maar dat die christenunie zo dapper met het kartel meestemt op alles wat los en vast zit valt me heel vies tegen.
Rasechte huichelaars en farizeeers.
Ik hoop van ganser harte dat de ogen van de rest v/d bevolking ’s een keer opengaan en hun stemgedrag de volgende keer ’s kritisch bekijken.

Jos Veraart
Jos Veraart
3 jaren geleden

Allemaal grote VIEZERIKKEN

Marc
Marc
3 jaren geleden

Vergeet niet dat PVV ook onderdeel is van het grote toneelstuk in den Haag. Uit het verdeel-en-heers boekje. Trap er niet in, vestig je hoop niet op politieke partijen, hoe hard ze ook tegen de gevestigde orde aantrappen.
De verandering begint bij het volk, bij jezelf. Zolang je de hoop op iemand anders vestigt, kom je meestal bedrogen uit en begint het hele spelletje weer van voor af aan.

Klaas
Klaas
3 jaren geleden

Mevrouw paulusma lacht in haar vuistje. Eeuwige long COVID gezeur maar belichten. Ik zou zeggen helpen die mensen maar investeer in zorg. Voor decreet was het 1 grote poppenkast.

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
3 jaren geleden

Heerlijk om fleur Agema te zien vlammen ! Helaas smoort dat vuur in de stroop van leugens en bedrog ! De waarheid de democratie wordt demon-cratie , machteloos en zinloos zijn de moties , het volk is ook voldoende geprogrammeerd om alles te geloven . Bezetenheid komt in mij op ! Onder satan is alles omgedraaid ! We zitten in de eindtijd en de aanval is op alle fronten . De vier paarden van de apocalyps draven door de slaapkamer . Slechts de uitverkorenen zien nog machteloos wat er zich afspeelt ! Ikzelf tel af totdat Rusland noodgedwongen zijn satan bommen onze kant opstuurt . Voor mij hoeft t al lang niet meer ! Ik walg van deze samenleving

Bretor
Bretor
3 jaren geleden

Waarom stemmen mensen nog steeds op: VVD, CDA, CU en D66?

Helga
Helga
3 jaren geleden

hahahaha….. gelachuh wa…. T is toch wat, waarom zitten die gasten nog in de kamer, t haalt toch niks uit. Als t nederlandse klootjesvolk t allemaal best vindt, wie zijn wij dan om er iets tegen in te brengen…

Niet bang
Niet bang
3 jaren geleden

Alles om het grote piramidespel van het grote geld te verbergen. We zijn compleet van God, Source los. Lieve mensen. Keer naar binnen. Omarm je dierbaren.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
3 jaren geleden

Vandaag journaal,misdadigers moeten opgepakt worden!!!!hoe durven ze dat te zeggen,, wat betreft vrijheid cq. Oekraïne !!!!begin dan eens de misdadigers van van de hele corrupte bende hier op te pakken.daar hoor je ze niet over..wat een schijnheilig gedoe,en dan de mensen die er staan te kijken ivm.” vrijheid” ..alles hersenloze figuren die overal in trappen. Om je kapot te schamen!!!!!!!!!

Kees
Kees
3 jaren geleden

de stemming zou anders moeten zijn niet de stemmen maar het aantal partijen wat voor of tegen is.
Zou kan de coalitie de boel altijd torpederen.

Els
Els
3 jaren geleden

Het punt is dat de burgers er niets van begrijpen wat er speelt. Die dikke Nee, hebben we nodig. Massaal opstaan.!!

NoVax
NoVax
3 jaren geleden

Christenunie, ze verraden hun eigen achterban, hun eigen ideeën, moraal en idealen, gaan gewoon mee met de duivel. Dat er nog een Christen op deze partij stemt is onbegrijpelijk.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

wordt er nog beweerd dat we in een democratie leven, we vieren vandaag onze “vrijheid”.

vrijheid?

stop dit kabinet
stop dit kabinet
3 jaren geleden

Hoe is het mogelijk dat het kabinet nog niet gevallen is en dat alle huidige coalitie partijen nog bestaansrecht hebben?

Sophie
Sophie
3 jaren geleden

Fleur Agema is een hele goede politica!
Het feit dat een politieke partij uitgesloten wordt van regeringsdeelname, terwijl een groot deel van het volk daar op stemt, getuigt van het negeren van de kiezer en is ondemocratisch, wat je er ook van vindt.
Daarom worden moties van dezelfde partij vaak onder het tapijt geschoven, omdat de boevenbende doodsbang is dat hun wandaden aan het licht komen, wat ze natuurlijk zo lang mogelijk willen voorkomen.
Het politieke systeem is in dit land doodziek en lapmiddelen kunnen dat niet meer verbergen.
Zolang het volk niet in opstand komt en haar macht terug neemt, verandert er niets
en zal de beerput die Agema benoemt gesloten blijven.

stopditkabinet
stopditkabinet
3 jaren geleden

Het is niet te begrijpen dat deze ministers van deze coalitie nog hun ambt bekleden en dat hun partijen nog bestaansrechten hebben

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
3 jaren geleden

Als ik dit zo bekijk, zijn er meer partijen die voor zijn dan tegen: recht van de sterkste!
Alleen niet in dit achterlijke fascistische land!
Wat doen we hier nog, alles is al bepaald doir een stelletje achterlijke gladiolen…

pipo
pipo
3 jaren geleden

wanneer je regering een land steunt die een doden-hit lijst heeft van 160.000 personen en die vrolijk met de nazi vlag zwaaien dan weet een gezond denkend mens genoeg

Hansz Pint
Hansz Pint
3 jaren geleden

En eh…. hoeveel ambtenaren werken mee aan dit systeem…. kunnen Zij zichzelf nog wel aankijken in de spiegel of in de ogen van hun partner of kinderen…?!?

Grens
Grens
3 jaren geleden

Mark Rutten en Hugo de Jong hebben samen in hun waarheidsvinding op de startknop gedrukt dus zij zijn samen de daders van alle ellende in Nederland CQ Europa .

David Mills
David Mills
3 jaren geleden

De Westerse waarden zijn van het verleden. De waarden zijn nu propaganda, censuur, onderdrukking en globalisering.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

Als de 4 coalitiepartijen hetzelfde stemmen kan de rest wel naar huis gaan.
Daar brokkelt de democratie op af.

Het is erg om te zeggen maar dat Christelijke partijen met de dictatoriale totalitaire wef gerelateerd willen zijn is onGELOOFlijk.

Agema kaart een onderzoek aan en word weggestemd.
Ieder zichzelf respecterend individu zou zo’n onderzoek willen, om in de toekomst de schade te beperken.

Oh neen, build back.😞
Daar geven we ons zelfrespect voor op.
Heil Klaus.

Bedroevend, dat volksvertegenwoordigers die onder een valse vlag (verkiezingsprogramma) aan de macht zijn gekomen geen empathie met hun kiezers hebben.

De politiek moet hier nodig op de schop.

Bedankt Fleur Agema voor deze poging om nog wat democratie terug te winnen.

We weten nu met zekerheid wie de ware “usual suspects” zijn.
Ruimen die handel voor het te laat is.
Een troost, als wij aan de beurt zijn geweest, is het hun beurt.

In totalitarisme is geen ruimte voor nutteloze te voeden monden, quote van von der Leyen die ook op haar beurt wacht, en die komt.😑😕😀😁😂

HenryN
HenryN
3 jaren geleden

De effectiviteit van iedere maatregel kan niet exact bepaald worden ,aldus Kuipers. Naar mijn mening dien je die maatregelen dan niet in te voeren. Het is dus nu slechts gokken geworden:
helpt het dan hebben we geluk gehad ,werken ze niet dan hebben we pech gehad. Verder zal er natuurlijk nooit een onderzoek naar worden gedaan want dan zou het falen van deze coalitie alleen maar duidelijker worden.

Armand
Armand
3 jaren geleden

Het is bijna onvoorstelbaar dat z.g. christenpartijen (CDA, CU) meeregeren in een kabinet vol met flagrante leugens en misleidingen (per herhaling). Die al helemaal geen gêne of scrupules meer hebben en openlijk liegen en de waarheid verdoezelen.
 
 
Het CDA stelt al sinds jaar en dag helemaal niets voor om het ware christendom uit te dragen. De CU is werkelijk helemaal ongelooflijk huichelachtig bezig m.i. dat deze partij volgzaam is en zich conformeert aan een kabinet dat evident liegt en bedriegt is niet te bevatten voor mij. 
 
 
Wellicht naamchristenen?

 
Uiteraard zal dit niet voor ieder individu gelden, maar deze moeten dan wel bij zichzelf te rade gaan. Zouden zij werkelijk niet weten en onwetend zijn dat men (kabinet) feitelijk het NWO, WEF en EU-agenda implementeert, en veel vrijmetselaars en Bilderberg deelnemers herbergt of andere enge duistere clubjes. Het verschil tussen licht en duisternis moet hun toch bekend zijn! 
 
 
Kabinet: Te beginnen met heel het coronagebeuren en de vaccinterror, het manipuleren en conditioneren, de waarheid tegen houden hoe alles werkelijk in elkaar steekt.
 
 
Mw. Schouten zegt:
 
(Graag wil ik werken aan een samenleving waarin mensen tot hun recht komen. Waarin we armoedekansen verkleinen en arbeidsmarktkansen vergroten, voor iedereen. Want ieder mens heeft iets toe te voegen en is daarmee waardevol. Net zo waardevol is een welverdiende oudedagsvoorziening. Hiervoor ga ik mij inzetten).
 
Wat een lachertje, mw. Carola Schouten CU is zelf een WEF-adept. Zouden deze christen werkelijk niet weten wat de doelstellingen van het WEF zijn en zien hoe ons land in verval is gebracht door de politiek.
 
Dit land wordt letterlijk verpand en verkocht aan het Moloch monster en het WEF regeert feitelijk al mee in ons land. Ik acht veel van onze z.g. bestuurders als beroepspolitici en baantjesjagers. Werken allemaal mee aan het maskeren van evidente leugens en lakken de waarheid weg.
 
Er zijn slechts een klein aantal politici die werkelijk binding en een hart voor hun land en volk hebben. Helaas worden deze ernstig tegengewerkt en genegeerd. Dit duistere fenomeen is thans gaande in de hele wereld.
 
Onze z.g. “Feel Good” maatschappij waar aan de ene kant alles moet kunnen, mannetjes worden vrouwtjes visa versa, waar onze politiek fanatiek aan meewerkt
en het volk misleid en conditioneert. En dezelfde politiek aan de andere kant steeds meer rigide wordt en de democratie niet serieus neemt. Verkeerde sentimenten lijken te worden bevorderd.

Profetieën ontvouwen rap maar helaas is de mens geneigd dit niet serieus te nemen en schuift alles voor zich uit, nog even slapen en doezelen.

De krachten en machten zijn gaande, doen hun werk en gelederen sluiten zich.
 
De God van Abraham, Isaak en Jacob is in controle en haat de leugens en valse gewichten. De Waarheid zal uiteindelijk zegenvieren! 

Barry
Barry
3 jaren geleden

Het cordon heeft gesproken, oftewel ze maken afspraken onderling om zichzelf in te dekken. Dat heet toch kartelvorming?

weledelhooggeborene met zijwieltjes
weledelhooggeborene met zijwieltjes
3 jaren geleden

Dus er is gerede twijfel aangaande het kabinetsbeleid. Dan is het inderdaad niet meer dan normaal dat dat onderzocht wordt. Het is dus niet aan de regeringspartijen om daarover te oordelen want het is HUN beleid dat in twijfel getrokken wordt. Voorbeeld : Je gaat een kinderverkrachter toch ook niet vragen wat voor straf hij verdient of wel soms? Of een inbreker, of een moordenaar. Dit is echt de slechtste klucht ooit.

Arie
Arie
3 jaren geleden

CU zijn verschrikkelijke Judassen.die moeten als eerste achter de tralies, en dan de rest.

JoeRi
JoeRi
3 jaren geleden

Ik heb zo het gevoel dat alle partijen (behalve FVD misschien niet, wellicht..) die voor de motie stemden op voorhand geweten hebben dat de coalitiepartijen tegen zouden stemmen en de motie hiermee afgewezen zou worden, ik kan me niet onttrekken aan het idee dat wanneer je deel uitmaakt van de politiek je deel uitmaakt van Agenda 2030 , als oppositie het volk dezelfde worst voorhouden die de coalitie ons ook zo vaak voorgehouden hebben ons hele leven en waarvan het bedrog zo duidelijk naar voren kwam sinds de opkomst van het nooit geïsoleerd onbewezen virus, de beslissing ligt bij ons, het volk, nee zeggen, de dag komt dat het er genoeg zijn die uitschreeuwen: genoeg is genoeg & dan is het afgelopen met de plannen van de elite en hun volgelingen , ik geloof hier met volle overtuiging in, blij dat ik en anderen de rug recht hebben gehouden en we zullen dit blijven doen ! Al het geroeptoeter van de NWO vertaalt zich automatisch in bla bla bla, we deden al niet mee maar we luisteren niet eens meer, het is afgelopen, waar ze ook mee komen nog: onze realiteit is het niet, donder maar op met je voorgeschreven werkelijkheid, liefde vrijheid geen dictatuur 🇳🇱🕊☘!!

Back to top button
121
0
We lezen graag je reactie!x