Great ResetBuitenland

Insider onthult plannen om miljarden mensen te doden

Help anderen door dit met je kennissen op je social media te delen!

Alex Jones besprak in zijn show een oud interview met wijlen investeringsbankier George Green, waarin hij uitlegt hoe bankiers de markten manipuleren om een enorme economische ineenstorting te creëren, die gevolgd wordt door massale ontvolking.

“Het zal erger worden dan 29,” zei Green, die daarmee verwees naar de beurscrash van 1929. Die had wereldwijd catastrofale gevolgen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

God

De bankier ging ook in op het einddoel van de globalistische bankiers. “Het probleem waar ze mee kampen is – zoals Kissinger zegt – dat er simpelweg te veel mensen op aarde zijn. Veertig procent van de wereldbevolking, 2 miljard mensen, moet leven van minder dan 2 dollar per dag,” zei hij destijds. “Wat ze zeiden is dat ze als een soort God gaan bepalen wie leeft en wie sterft.”

Er werd voorgesteld om daarvoor neutronenbommen te gebruiken, een kernwapen waarbij een groot deel van de energie van de explosie vrijkomt in de vorm van neutronenstraling, terwijl de hoeveelheid radioactiviteit die vrijkomt verhoudingsgewijs laag blijft.

Biowapens

“Tegenwoordig denken ze dat biologische middelen veel goedkoper zijn,” zei Green over de plannen van de globalisten om de bevolking te verminderen met biowapens.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 151 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

77 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Ron Swart
Ron Swart
2 jaren geleden

De inmiddels overleden Deep Stater George Green heeft getekend bij het kruisje en was dus sinds jaar & dag op de hoogte van de snode globalistische plannen. Het kan niet anders dat hij zou profiteren van het overlijden van een groot deel van de wereldbevolking.
Als hij voortijdig uit de school was geklapt dan wachtte hem een eenzijdig auto-ongeluk, gezelfmoord worden of een zogenaamde hartaanval, veroorzaakt door een DEW-pistool.

brioche
brioche
2 jaren geleden

Niet op je stoel blijven slapen zoals nu aldoor gebeurd en vooral glazig kijken maken opstaan en afmaken die handel voordat ze jou vermoorden. Wie denken die lui wel wie of wat ze zijn. WAKKER WORDEN EN NIET BLIJVEN SLAPEN. Het is een kleine groep die miljarden gaan vermoorden.

Rose
Rose
2 jaren geleden

Die satanische zion bankiers en meegaande $$$$ regeringen zijn de veroorzakers van genocide op Aarde. Die weten niet wat hen te wachten staat in volgende geboorte en stervencycli, dat worden rollercoasters van karmas voor elke dode en chronische zieken die ze opzettelijk gemaakt hebben.God straft niet maar oorzaken worden opgevolgd in gevolgen van meerdere levens om te komen zuiveren !!!

Riakanoodd
Riakanoodd
2 jaren geleden

Gelukkig is er maar één God. Alles is al bepaald.

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

als je vindt dat er te veel mensen op deze wereld zijn

neem zelf dan geen kinderen.

geef het goede voorbeeld en maak een eind aan je leven als je niet meer nuttig bent.

en laat de anderen leven, ze hebben ook een vrije wil.

Riakanoodd
Riakanoodd
2 jaren geleden

Eng he???

rrr
rrr
2 jaren geleden

8 miljard mensen hebben samen dezelfde biomassa als alle mieren op de aarde ca 0.02%. Dat is totaal geen probleem behalve voor een kleine elite van bankiers en miljardairs die het criminele systeem van fractioneel reserve banking ten koste van alles overeind wil houden ( ca 98% vh geld is uit het niets gecreëerd)

salvar
salvar
2 jaren geleden

ze doen hun best maar ik kan het niet tegenhouden.
als het waar is gaan we met zijn allen ergens heen na je dood , misschien komen we hen nog tegen , wie weet.

heel langzaam wordt de zin om te leven op deze aardkloot aan je onttrokken.
ik weet niet hoe het met anderen is gesteld maar ik ben geboren net na de oorlog en heeft in redelijke vrijheid geleefd,

ik hoop dat de mensheid het nog om kan draaien maar de tijd dringt.

Ron Swart
Ron Swart
2 jaren geleden

J.R.R. Tolkien (1892 – 1973) was een hooggeplaatste vrijmetselaar met de nodige inside information en het is niet voor niets dat Tolkien Trix van Amsbergs favoriete schrijver is.

Apps op je smartphone luisteren met je mee 🕵️‍♂️
Apps op je smartphone luisteren met je mee 🕵️‍♂️
2 jaren geleden

Dit wisten we al

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Novus Ordo Seclorum betekent ; Nieuwe Orde Seculier, zonder God dus, of liever zonder de God van de monotheïstische religies, daar hebben deze types schijnbaar nogal een hekel aan, ze zien zichzelf graag als goddelijk (misschien hebben ze meer een hekel aan de leefregels en de beperkingen die die God had opgesteld).

Jezus#1
Jezus#1
2 jaren geleden

Bro , vraag me niet hoe ik het weet maar de piramide is een soort telefoon voor de universum en wat we doen hier op aarde wordt dan gehoord boven in de lucht.
En dus gezien vandaar het oog dit heeft tot gevolg dat als we dus op een bepaalde manier reageren er een bepaalde reactie van die wezens is vandaar de indoctrinatie s dit is nodig die toestemming en reactie uit te lokken.
En ook nog de oplossing is Jezus die ziet ons zonder de piramide en komt op een gegeven moment diegene hun ziel/ geest redden als je uitzend Hem te geloven als weg naar God en rechtvaardigheid leert beoefenen zonder eigendunk voor hem voor God voor eeuwig leven groeten

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Het ruimt wel op. Eerlijk is eerlijk.

charlie
charlie
2 jaren geleden

yep atalli , kissinger , billy boy , rockefeller , w.e.f , vernigde nazi’s ze verkondigen t allemaal geen theorie , maar het word nog veel erger als u zou kunnen geloven met al die geheime projecten met name killer bots en robots zie robocop

Dirk Teur
Dirk Teur
2 jaren geleden

Nou, weer lekker.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

De natte droom van Mark&Hugo

Mikkel
Mikkel
2 jaren geleden

Juistem!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Kijk elke dag naar Alex Jones. Had dit al gezien maar goed dat het hier ook gebracht wordt. Het is moeilijk te geloven maar als je alles wat we meegemaakt hebben de afgelopen 50 jaar door je hoofd laat gaat dan weet je dat het klopt. De aanslagen, klimaat, de SDG’s, de oorlogen, de gefantaseerde pandemie met de injecties dan zijn dat alles bewijzen van een plan tot uitroeiing van een groot deel van de wereldpopulatie.

Draak
Draak
2 jaren geleden

We zijn al slaaf (even goed om je heenkijken) en nu op dit moment is de grote schoonmaakactie gaande. Vanwege de zoveelste RESET.
Uitgevoerd door trekpoppen, die denken de dans te kunnen ontspringen.

Wat heeft straf voor zin als alles verdwenen is… .
Ik hoop echt dat voldoende mensen trouw aan zichzelf blijven.

C.Nagel
C.Nagel
2 jaren geleden

Een Spirituele oorlog tussen Goed en kwaad.

Manonthemoon
Manonthemoon
2 jaren geleden
Hans
Hans
2 jaren geleden

Er stonden jaren geleden ook al statischtische gegevens van elk land op de “Deagle” website.
Dit is een website van de cia of een andere militaire organisatie in Amerika.

Men had ook de bevolkingaantallen per land vermeld en de prognose voor 2025.
Voor Amerika was dat destijds 300 miljoen inwoners en de prognose voor 2025 was 100 miljoen.
Ze krijgen het de komende maanden dus behoorlijk druk.

P.Janssen
P.Janssen
2 jaren geleden

Er is armoede omdat de elite ons geld steelt.

Aalt
Aalt
2 jaren geleden

De mens wikt, maar God beschikt.

Draak
Draak
2 jaren geleden

De rijksten mogen van mij verdrinken in hun geld. Rijkdom genereren zonder dat het stelen is, lijkt mij de echte uitdaging. Er is genoeg voor iedereen.

Telvanni
Telvanni
2 jaren geleden

Het klinkt misschien raar, (pure speculatie) maar is het niet raar dat honderden jaren geleden oude beschavingen steeds ook elke keer verdwijnen en verwoest werden? Zou dat nu niet ook het geval zijn? Wanneer de stelende en rovende rijken hun macht aan het verliezen zijn met al hun gestolen technologie van de mensheid, dat ze elke keer de beschavingen vermoorden om zo aan de macht te kunnen blijven? En dat ze dat geintje nu weer aan het herhalen zijn om hun toekomst weer veilig te stellen voor tientallen jaren? En dat we precies weer in zo’n tijdperk zitten omdat ze het niet meer in controle hebben en dat wij erdoorheen prikken inmiddels met al hun leugens en bedrog. Dit is gewoon speculatie hoor maar het valt me wel op als je de geschiedenis een beetje kent.

ijsbeer
ijsbeer
2 jaren geleden

Geloof niet alles het zijn complotten het is stemming makerij

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

In dat item van AJ haalde hij ook aan dat het inmiddels bekend is geworden dat de wereldbevolking sinds zeer lange tijd niet meer groeit maar juist krimpt.
Er worden nog steeds heel veel kinderen geboren maar daartegen staat een enorme oversterfte. Ook jaarlijks tientallen miljoenen mensen meer die dood gaan van de honger. Daarom zijn er ook zoveel migranten uit ontwikkelingslanden die op zoek gaan naar een beter bestaan. Er vindt namelijk genocide plaats in die ontwikkelingslanden door te knoeien met de wereldwijde voedselvoorzieningen.

nico
nico
2 jaren geleden

Ze houden daar va sektische theorieen , runway33 voor de spaceshuttle is er ook èèn.

https://en.wikipedia.org/wiki/33_(number)

runway15 ook , dat is de magische vierkant van 3 x 3 alle waardes opgeteld ,diagonaal of vertikaal of horizontaal levert dan 15 op.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

DUS IN 1929 HEBBEN ZE HET OOK AL EEN KEER GEFLIKT . Dan nog de eerste en de tweede wereldoorlog om de bevolking uit te dunnen . EN DAN NU DE DERDE WERELDOORLOG DIE AL REEDS BEZIG IS AL VALLEN ER NOG NIET OVERAL BOMMEN . ALS WIJ NIETS ONDERNEMEN KRIJG JE DIE VANZELF EEN KEER ONVERMIJDELIJK OP JE DAK . HET GAAT GEWOON GEBEUREN‼️ TIS ALLEEN DE VRAAG WANNEER❓

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

WE THE PEOPLE OF THE WORLD NEED TO PUT THE HANDS TOGETHER AND STOP WEF EN ITS MEMBERS YOUNG GLOBAL LEADERS SO WE CAN PUT THEM OUT OF BUISNESS FOREVER ‼️ RESISTANCE IS NOT BY ACCIDENT ‼️

Margie
Margie
2 jaren geleden

Did dat moet ook nog vol met mensen. Zie ik niet zitten. En voedsel?? Gezondheid?????

JohnC
JohnC
2 jaren geleden

Een kleine elite van minder dan 1 % bezit meer dan 95 % van alle aardse goederen.
Alles gestolen …
Het probleem dat een groot gedeelte in armoede leeft niets kan binnen een maand opgelost zijn door wat geld van de elite te gebruiken.
Dat er te veel mensen op aarde zijn om te voeden is ook grote onzin. De Alliantie heeft inmiddels 30000 km DUMB tunnels schoongeveegd en vond genoeg voedsel (zonder GMO en andere rotzooi) om voor 150 jaar de gehele wereld bevolking te voeden …..
Overigens is Texas groot genoeg om de gehele wereldbevolking te huisvesten.

Het wachten is nu tot de elite (lees NWO, Rotschilds, grote corporaties) definitief verslagen zijn.

JohnC
JohnC
2 jaren geleden

Het is niet dat zij het niet delen. Het zijn de allergrootste criminelen die je kunt bedenken. En het is zo erg dat veel van wat zij hebben gedaan niet openbaar gemaakt kan worden …. omdat het te erg is omdat te tonen.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Had NL dat al niet? Eens boven de 70 dacht ik ben je economisch onrendabel en worden bepaalde behandelingen niet meer overwogen laat staan gegeven.

JohnC
JohnC
2 jaren geleden

Als je wat meer wilt weten bekijk dan de serie van documenten van Janet Ossebaard en Cyntha Koeter – the fall of the Cabal.
Kost echt uren om dat allemaal te zien, maar als je de hele serie hebt bekeken heb je een goed beeld van wie de Cabal is en wie de organisaties achter de schermen zijn.

https://www.fallcabal.com/fallcabal/the-sequel-to-the-fall-of-the-cabal/

 

Rene Mertens
Rene Mertens
2 jaren geleden

Ben niet gecharmeerd van Alex Jones.
Dit interview met George Green komt van Kerry Cassidy in een interview met George Green in 2008.
Zie link :https://projectcamelotportal.com/2022/11/06/george-green-original-interview/

Jesus is lord
Jesus is lord
2 jaren geleden

covid-19 vaccine was 1 van hun wapens

Bebefrida
Bebefrida
2 jaren geleden

De bedoeling is niet alleen genocide maar PLANEETOCIDE, dieren enz. ook.

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

Op naar de 500 Miljoen slaven die over mogen blijven om de ELITE te moeten gaan dienen je zult niets meer bezitten en (on)gelukkig zijn volgens het WEF van Klaus von Schwab en zijn ELITE Bazen

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

de bankiersfamilies Rotschilds en Rockefellers voorop, met in hun kielzog Kill Gates.

DieLősung
DieLősung
1 jaar geleden

Als we iedereen op aarde 30 vierkante meter woonruimte zouden geven passen we met ons allen in de staat Texas. Hoezo we zijn met te veel mensen? De elite zijn gewoon moordlustig, dat dekt meer de lading.

Back to top button
77
0
We lezen graag je reactie!x