
Universitair docent Erwin Kompanje van het Erasmus MC in Rotterdam schreef een artikel op zijn website waarin hij de coronasterfte relativeert. Hij gaat daarnaast in op de humanitaire ramp die zich voor onze ogen voltrekt als gevolg van het coronabeleid.
“De natuurlijke, te verwachten ‘dood aan ouderdom’ heet in de laatste weken ineens anders,” schrijft hij. “Nu heet deze ‘dood door corona’ en zijn overleden bejaarden ineens ‘coronaslachtoffers’. Een overleden bejaarde is ineens een cijfer in de dagelijkse ronkende update van het RIVM. Deze cijfers maken in de samenleving indruk.”
Kompanje zegt ‘toenemend jeuk’ te krijgen van deze updates. Hij merkt op dat er geen verschil is tussen dood door corona en andere onvermijdelijke laatste zetjes zoals influenza of longontsteking.
9000-10.000
Hij voegt toe dat in de winter van 2017-2018 tussen 9000 en 10.000 mensen in Nederland zijn overleden door de griep. Toen hield geen enkele krant een lijstje bij van hoeveel ouderen er dagelijks waren overleden.
Het coronabeleid zal veel ouderen fataal worden doordat zij ontredderd verkommeren in isolement, stelt dr. Kompanje.
“Er voltrekt zich momenteel een humanitaire ramp.”
Programmamaker Flavio Pasquino besloot contact te zoeken met de universitair docent en haalde hem op in zijn woonplaats. Dat leverde de volgende beelden op:
Tijdens het griepseizoen van 2014/2015 overleden er zelfs 65.000 mensen. Daar hoor je nu niks over, en toen ging het land ook niet op slot.
Wat er nu gebeurt is complete waanzin. Dit moet stoppen.
En het covid-19 virus sterft wel in de zomer uit door het sterke en directe UV licht. Dat zie je nu aan de afname van het aantal doden en nieuwe patiënten, het het nieuwe aantal besmettingen.
En we stonden er bij en keken er naar.
Heel goed, alweer laten we zeggen niet de eerste de beste die zijn mond open doet. Maar ja, zeer binnenkort is er voor wie wil alweer het stompzinnige geleuter van onze sinister president. Hoe worden we zo snel mogelijk van dergelijk geouwehoer verlost? Als we met zijn alleen serieus verder willen zullen we van de “angst” verlost moeten worden. Zolang het eerder genoemde geouwehoer doorgaat en daarbij opgeteld het knoeien met cijfers, wordt dat helemaal niks.
We zijn voor de gek gehouden, dus huidige kabinet/adviseurs moeten oprotten.