Vrijdag kwam de nieuwe documentaire van Marijn Poels online. Je kunt de film gratis bekijken. Hoogleraar Bob de Wit verwacht dat ‘dit één van de mooiste en belangrijkste documentaires’ ooit is.
In de studio van Blckbx zei Poels dat deze documentaire zijn wereldbeeld ‘volledig veranderde’. Er zijn genoeg redenen om te veronderstellen dat er in de oude geschiedenis hoogontwikkelde beschavingen hebben bestaan. Denk aan reuzen op Sardinië en Bosnische piramides van tienduizenden jaren oud.
“Het heeft me op heel veel plekken gebracht, waardoor mijn denken en wereldbeeld helemaal tot nul zijn gebracht.”
Dit kunnen wij nog steeds niet maken
De Wit vat de film als volgt samen: alles wat ons gezegd is over de geschiedenis van de mensheid is onjuist.
In de documentaire gaat Poels de hele wereld over, van Sardinië tot piramides in Zuid-Amerika, Egypte en Bosnië. Blokken beton van de Bosnische piramides hebben een hardheid die wij nog steeds niet kunnen maken.
Energiecentrales
“Er is 35.000 jaar geleden een beschaving geweest die destijds verder was dan wij nu. Interessant is ook dat op Sardinië skeletten zijn gevonden van mensachtigen van 6 meter hoog. Reuzen dus, met kiezen zo groot als een vuist,” aldus De Wit.
Poels ontdekte verder dat piramides energiecentrales zijn, verbindingen met het heelal.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




24 Birmese kinderen claimden dat ze in een vorig leven Japanse soldaten waren geweest. Lees hier meer voorbeelden van reïncarnatie
Campagneleider Hillary Clinton: “Amerikaanse volk kan omgaan met de waarheid over UFO’s”
‘Middel’ erger dan de kwaal: Trump-adviseur legt hier uit waarom minister Kennedy mes zet in mRNA-vaccinatieprojecten
‘Als deze wet realiteit gaat worden, en dat gaat-ie, dan is het gedaan met jouw vrijheid’
Hier zie je de gloednieuwe Toyota’s in actie die Nederland cadeau deed aan Syrische jihadisten. Let vooral ook even op de pro-IS slogan
Ophef om opmerking minister De Jonge tegen vrouw die geen koopwoning kan vinden: ‘Vreselijke man’
‘Dit is de doofpot: men wist dat mensen en masse stierven aan de vaccins, de wel beschikbare cijfers lieten dat zien’
“Dit is de reden waarom Parijs in 2015 tot twee keer toe het doelwit was van aanslagen”
Stenen van Stonehenge ‘straalden tijdens zonnewendes’