Berend Botje heeft het mazelenvaccin verplicht gesteld. Het is de eerste kinderopvangorganisatie die hiertoe heeft besloten.
Tanja (34) kan zich niet vinden in dit besluit. “Mijn oudste kreeg na een ongeluk van een chiropractor te horen dat hij niet goed kon herstellen, omdat zijn immuunsysteem vaccinatieschade had,” zei ze.
“En mijn tweede kind was na haar vaccinaties behoorlijk ziek,” voegde ze toe.
Haast nooit ziek
Haar derde kind, dat ze niet heeft laten vaccineren, is haast nooit ziek.
Tanja merkte op dat de overheid alle kritiek rond vaccinaties wegwuift. De overheid heeft volgens haar niet het beste met ons voor.
Wakker geschud
Het zoontje van Karin (34) is ook niet gevaccineerd. Hij is vanaf nu niet meer welkom bij Berend Botje.
“Wat ze ook beslissen, ik vaccineer niet,” zei ze. “Een paar jaar geleden kreeg een kind in mijn omgeving hersenvliesontsteking. Dat kwam volgens de ouders door vaccinaties.”
“Dat heeft me wakker geschud,” aldus Karin.
Dat begrijp jij toch niet
Toen ze op het consultatiebureau vroeg naar de bijsluiter van de vaccinatie, klonk het: ‘Dat begrijp jij toch niet’.
Haar huisarts vertelde haar dat bijna alle ziektes waarvoor wordt gevaccineerd, te genezen zijn. Voor Karin wogen de risico’s van vaccineren dan ook zwaarder dan het risico om ziek te worden.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De UFO-beelden van de NASA waar zelfs de experts geen verklaring voor hebben
Congreslid Tulsi Gabbard: “Elke poging om de Syrische president Assad af te zetten is illegaal”
Amerikaanse zakenman wil 9/11 overdoen om complottheorie te staven
Buitenaards contact als voorbode van alomvattende ascentie
Russen vinden ruim 20.000 documenten over biolabs in Oekraïne, dit staat erin
Kijk: Journalist maakt ‘afspraak’ om nieuwe boosterprik te halen en wordt keihard voorgelogen
Filmpje: Europarlementariër laat tijdens donderspeech geen spaan heel van Von der Leyen
Nieuw onderzoek: meer kans op hartaanval na mRNA-coronavaccin – ‘Zeer zorgwekkend’
Terwijl de zorgen toenemen beweert PVV-minister: ‘Nederland wordt VEILIGER van gaten in de duinen’