Great ResetBinnenland

‘Het is opmerkelijk dat World Economic Forum in deze meer macht heeft dan Kamer’

Help ons door deze informatie met jouw vrienden op je socials te delen!

Waarom willen ze zo graag een CBDC? Nou, zodat je het gedrag van mensen kunt sturen met rente, ontdekte financieel journalist Arno Wellens. Daarom krijgen we de variant waarbij je moet inloggen met je digitale identiteit, zonder privacy, licht hij toe.

De data die dat oplevert, zijn ook verhandelbaar en dat is een doel op zich.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Er wordt beweerd dat de CBDC, de digitale euro, er ook zonder een digital ID kan komen. Wellens wijst erop dat de data niet gedeeld kunnen worden zonder unique identifier voor alle Europeanen. “Daarom gaat de QR ook niet weg.”

Je mag daar zeker vraagtekens bij zetten

Wellens wijst er verder op dat de Europese digitale identiteit en daarmee de CBDC eerder zijn getoetst aan de Duitse grondwet en niet mogen. “Daarop zou het nog stuk kunnen lopen,” merkt hij op.

Waarom wil men dit nog meer? De CBDC in combinatie met de digitale identiteit zorgt voor meer winst bij het World Economic Forum aangesloten bedrijfsleven. Nederland en Klaus Schwab willen het, de Kamer is tegen, maar dat maakt niet meer uit, aldus Wellens.

“Ze doen [bij het WEF] geen satanische rituelen, maar het is opmerkelijk dat het WEF in deze meer macht heeft dan de Kamer. Je mag daar zeker vraagtekens bij zetten. De AIVD vindt je dan staatsgevaarlijk, maar deze lobby is wel heel machtig.”

Moet cash wel verdwijnen

Dat verklaart volgens de journalist waarom al deze dingen gebeuren. “Niemand vraagt om een CBDC naast cash en bankpas. Het voegt niks toe. Maar de belangen van een bepaalde lobby worden gediend, vandaar.”

Hij benadrukt dat het afhangt van de Duitsers of de CBDC en Europese digitale identiteit er gaan komen. En als ze die gaan inrichten op de manier waarop ze dat van plan zijn, moet cash wel verdwijnen.

4.9 133 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

70 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Merijn Hugens
Merijn Hugens
2 jaren geleden

Das Viertes Euro-Reich wil die QR-Digits-Euro zodat ze hun kudde compleet Hersendode Slaven 24/7/365 kunnen controleren, waar ze hun geld aan uitgeven en als je Basisinkomen Euro-Digits aan het einde van de maand nog niet op zijn, verdwijnen ze als sneeuw voor de zon. Sparen kunt u in de nabije toekomst dus wel vergeten. Als u niet onderdanig uw Satanische Puppetmasters gehoorzaamd dan wordt u onherroepelijk uitgespuugd door “Het Sociale-Krediet-Systeem” uw QR-Code-Bankpasje uitgezet en bent u vanaf dat moment een volledig berooide onverzekerde kansloze paria die mag sterven in de goot. Waar de fok hebben we die digitale euro eigenlijk voor nodig?! Das Viertes Euro-Reich heeft met hun Wag-the-Dog proxy-oorlog In Oekraïnistan opzettelijk Economische Zelfmoord gepleegd zodat hun kudde Hersendode Goyim zal veranderen in een volgzame kudde Slaafse Bottomfeeders die elke maand weer hongerig vol smart zullen zitten te wachten op hun broodnodige maandelijkse Basisinkomen & Digi-Kindertoeslagen, een hongerige hond is een gehoorzame hond en zal zijn baasje blijven volgen…Boycot is en blijft de meest vreedzame vorm van verzet, als niemand met die CBDC meedoet is er helemaal niets, geld is namelijk gebaseerd op “Trust” als er dus geen vertrouwen is in CBDC is het ook niks waard…

Dree
Dree
2 jaren geleden

Arno you are a hero!

hoogtijd
hoogtijd
2 jaren geleden

Wij zijn aan het DUIVELSE WEF OVERGELEVERD. SLAPENDEN WORD WAKKER, STA OP. WIJ MOETEN ONS “GAAF, RIJK”LANDJE REDDEN VAN DE TOTALE ONDERGANG.
OPSTAND , REVOLUTIE. EERST WAREN DE BOEREN AAN DE BEURT. NU KRIJGEN DE HUIZENBEZITTERS DE KLAP. HET IS ONGEKEND, ONMENSELIJK, DUIVELS WAAR DIE DE SNUIVERT NU WEER MEE BEZIG IS. HIJ KAN HET NIET LATEN DE MENSEN IN HET SLIJK TE LATEN VERDWIJNEN. DIE MAN IS ECHT, SERIEUS VAN DE DUIVEL BEZETEN. MAG HIJ ZICH NOG EEN CHRISTEN (cdaER) NOEMEN? NEE, WANT DIT IS ZO ONCHRISTELIJK ALS DE PEST.

Marion
Marion
2 jaren geleden

Nederland en Schwab willen dit? Nee Rutte en Schwab willen dit. Nederland NIET. Het is onrechtmatig en illegaal.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Nazi schwab kan van alles willen, maar dit gaat hem niet worden.

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Het is alleen maar opmerkelijk als je niet snapt hoe deze planeet gerund wordt.

Ronald d'Hondt
Ronald d'Hondt
2 jaren geleden

Onze souverniteit is al eerder verkwanst aan Brussel, VN, NATO en WEF….Nederland als souvereine staat, bestaat niet meer, het is een stukje land in Europa waar het WEF en UE de lakens uitdelen…..

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Gewoon een dag massaal weigeren om te pinnen bij de supermarkt en je zult zien hoe snel cash weer geaccepteerd wordt!

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Ik moet dronken geweest zijn toen ik besloot te reïncarneren tussen dat klootjesvolk.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Van mij mag KlauSSchwab (WEF) en de EU per direct verdwijnen, dat zou flink opluchten. Ik beschouw de Nederlandse regering, EU, WEF WHO en de AIVD als criminele organisaties. Opzouten met die Satanisten.

Margie
Margie
2 jaren geleden

Weer die Duitsers. Ze willen hoe dan ook de baas zijn. Maar is nog nooit gelukt. En dat gaat ook nu niet lukken.

mister nexit
mister nexit
2 jaren geleden

Het is opmerkelijk dat het WEF zo wie zo enige macht heeft. Een club geldwolven gestuurd en gestuwd door de rijke der aarde knutselen een wereldmunt en een wereldregering in elkaar.

De schapen krijgen een digitale ID in de vorm van een QR code gevolgd door een digitale betaalrekening gecontroleerd door de roverheid.

Dat er in de tweede kamer uitvoering gegeven wordt aan WEF is een misdaad tegen de mens. Rutte is een untermensch

hoax
hoax
2 jaren geleden

Q code= japans bedrijf ….dan nog twee bedrijven eigenaar Japans bedrijf en dan eigenaar blackrock die daarmee real time iedereen kan volgen waar het gebruikt wordt.ja alles en over al, wat men daarmee kan uithalen overtreft de stoutste Nate dromen van elke elite.Weltrusten wereld.

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Het is opmerkelijk dat World Economic Forum in deze meer macht heeft dan Kamer’

Ja logisch.
Dit rutte 4 gedrocht zit daar illegaal en ongekozen.
Dus door de wef daar op zijn plaats gehouden.

We worden geregeerd door de WEF.

Tijd voor REVOLUTIE

noh
noh
2 jaren geleden

Ik verleng mn paspoort niet meer. Zit sinds begin 2021 eid op. Rijbewijs idem.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Het gaat gebeuren, dat CBDC. En wel om de reden, dat het al 2000 jaar geleden is verwoord in de Bijbel. En wel in Hoofdstuk 13, van de Openbaring van Johannes. We zijn op weg naar het rijk van de Anti-Christ.

Elise
Elise
2 jaren geleden
Elise
Elise
2 jaren geleden

Het gebeurt wereldwijd.

Marie
Marie
2 jaren geleden

En nog denkt een groot deel van het Nederlandse volk dat we in een democratie leven.
Of ze vinden het wel goed. Zolang ze maar naar een restaurant kunnen, op een terras kunnen zitten of met vakantie kunnen gaan. Desnoods met “prikjes”.

Nederland was in de Tweede Wereldoorlog ook al zo fout. Uit Nederland zijn percentueel de meeste Joden vergast.
Onder andere met behulp van het CIDI, ik bedoel de Joodse Raad.
En natuurlijk de vele verraders die hun Joodse buren verraadden aan de Mof.
Lekker volk wat nu trouw achter de verrader Rutte aanhobbelt. “Want wie moet het anders doen”, braak.

vladi
vladi
2 jaren geleden

geen satanische rituelen bij de wef zegt Arno………
is dat zo??

fff

Elise
Elise
2 jaren geleden

Grote steden/gemeentes/overheden werken allang met dit plan. Zie kleurtjes, die een sector voorstellen. Alles is/wordt al af gehokt, zodat je data makkelijker kan filteren. Daar staat die regenboog vlag voor. Heeft niks met mensen zelf te maken.
Het is echt eng, want data zegt niet alles, is niet de waarheid, is geen realiteit.
Het bedrijfsleven houdt geen rekening met het echte leven zelf. Had ik maar geen kids op de wereld gezet. Niet voor niks plegen heel veel jongeren zelfmoord in China. Ze worden gek van dat gemonitord. Ik word hier al gek van het gemonitord in eigen land(is niet realistisch) en dat gaat dus alleen maar erger worden.

Borski
Borski
2 jaren geleden

Wellicht is nog niet duidelijk: ze hebben helemaal geen macht. De macht ligt bij het volk. Ze willen juist met die klote digizooi ons de macht ontnemen. Door mensen individueel aan te pakken. Mensen zijn dan maar alleen en denken dat ze niets kunnen doen. Het is gewoon een smerige streek.

T.M.
T.M.
2 jaren geleden

Hallo arno, wie is ‘men’ ‘die dit wil’?

Ipv vraagtekens, gewoon uitroeptekens, de hele stap van rutte/bakellende/wimlexmax naar het wef is finaal ONVERKLAARBAAR. Ze hadden in alle gevallen beter naar de maan gegaan, als het dan over ’toekomst’ gaat

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Het WEF heeft helemaal geen macht. Wij denken dat ze macht hebben. Dat is nou juist het hele punt van deze perceptie kwestie. De burgers hebben de macht en als ze zich laten overhalen om deze macht niet te gebruiken dan krijgen ze de indruk dat ze die macht niet zouden hebben. Dat is er al vanaf kinds af aan ingebeukt.

Wef
Wef
2 jaren geleden

Laat de CBDC en de Duitsers maar verdwijnen als ze dit willen doordrukken de Schwab WEFfers

henk
henk
2 jaren geleden

als het aan de duitsers ligt ,nou die betalen veel meer met cash als hier in het benouwde holland

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

De afgelopen tijd kom ik hier en daar artikelen tegen over een ´basisinkomen´

In UK loopt ook een project in deze, Duitsland en ook geluiden hierover in Nederland, BNNVARA artikel over Finland en Duitsland over proef basisinkomen.

Ik weet er niet het fijne van maar het riekt naar China en communisme uiteraard.
Bij blckbx Tv werd er ook over gesproken; Hilda Latour te gast bij blckbx van Basic Income Earth Network is daarin gespecialiseerd en ze hield wel een interessante betoog hierover maar meer als vanuit een burgerinitiatief/een onvoorwaardelijke basisinkomen in tegenstelling gecentraliseerd vanuit de overheid (onderdeel van SDG doelen) waarbij een overheid uit is op totalitaire controle.
Voor wie het interesseert:
Is een universeel basisinkomen de sleutel tot geluk of verlies van onafhankelijkheid?

https://youtu.be/1p66DqLvWz4

Daan
Daan
2 jaren geleden

Als swabe een duivel is wat is Rutte dan en companen? De macht der duisternis en wij schapen die niks doen of zeggen, de mensheid gaat kapot alles wat God heeft heeft gezegd in zijn woord (de bijbel) zal gebeuren,trust HIM 🙏🙏

Black Rock is Duivels
Black Rock is Duivels
2 jaren geleden

Ze willen de CBDC maar de banken hebben ons al eerder bedonderd met de om schakeling van de Gulden naar de EURO ook dar zijn we alleen slechter uitgekomen net als nu met die Duivelse CBDC van het WEF van Klaus Schwab en de Black Rock ELITE

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Het is opmerkelijk dat dit “praatclubje” überhaupt macht heeft, laat staan dat ze macht zouden hebben die de macht van de volksvertegenwoordigers zou overstijgen.

DAT zou namelijk betekenen dat Mark Rutte, meer dan eens, in de tweede kamer GELOGEN zou hebben toen in de tweede kamer vragen over dat “praatclubje” en haar invloed op het beleid, gesteld werden.

MAAR degenen die DAT opmerkelijk vinden worden in dit land weggezet als staatsgevaarlijk.

Waren er niet ooit eens schrijvers die precies hiervoor/tegen gewaarschuwd hebben ?
Oh ja, Orwell, Huxley, Kafka, Solsjenitsin, Twain, Dostojevski.

Toch jammer, dat er zo weinig gelezen wordt tegenwoordig
maar DAT komt de coalitie wel heel goed uit momenteel.

Hier even een quote van Mark Twain : “Politicians and diapers need to be changed often
and for the same reason”.

Ralph
Ralph
2 jaren geleden

OPRUTTE

Remon
Remon
2 jaren geleden

Als cash verdwijnt is het klaar. Dan zit je in een kooi want dan heb je geen eigendom meer. Want het geld wat op de bank staat is niet van jouw het is van de bank. En dan hebben ze je weer bij de ballen

PIPO
PIPO
2 jaren geleden

DAN MAAR HOPEN DAT DE DUITSERS SLIMMER ZIJN DAN HITLER IN 40/45 ZODAT ZE NIET DIEZELFDE FOUTEN MAKEN‼️
EN HIER DUS NEVER NOOIT NIET IN MEEGAAN ‼️ ER HEET ZOIETS ALS DE NEURENBERG CODE DIE HIERMEE OOK GESCHONDEN WORD‼️ (IK CITEER ; DIT MAG NOOOOIT MEER GEBEUREN) ❓❓❓WAAROM GEBEURD HET DAN TOCH WEERR❓❓❓

Liek
Liek
2 jaren geleden

Nee, gewoon NEE, rot op met die CBDC
Ik ben nog steeds geen QR schaap

Opstand
Opstand
2 jaren geleden

Ik wil mijn briefje die ik heb verdiend zelf in de hand houden en gaat niemand wat aan wat ik er voor koop ! En wie heeft het wef gekozen dan en al die andere poppen. Zit voor woorden wat men allemaal beslist over de burgers. Opstand

Julia
Julia
2 jaren geleden

Uiteraard heeft dit schorem meer macht maar ja daar is maar een kleinigheid voor nodig wij hebben te maken met een stel fascisten binnen onze regering die knikken en buigen voor het WEF, de EU en Bilderbergers. We kunnen niet verwachten dat onze regering macht heeft in alles hebben zij een dermate puinbak gecreëerd en de macht niet meer dit op te lossen. Vandaar dat de volksverrader Rutte onze soevereiniteit heeft overgeleverd aan Brussel dan hoeft hij zelf geen beslissingen meer te nemen uiteindelijk flikkert deze gladde aal al zijn problemen over de schutting om in zijn zetel te blijven plakken. Nog niet door dat onze regering niet regeert maar uitvoert wat door het WEF en Brussel wordt opgedragen.

Archibaldaaa
Archibaldaaa
2 jaren geleden

Dan creeren we onze eigen cash!

Jessedepesse
Jessedepesse
2 jaren geleden

Ze doen WEL aan satanisme

Liberté
Liberté
2 jaren geleden

Arno heeft de eeeste les economie overgeslagen.
Geld is een ruilniddel dat tussen goederenhandel is gekomen.
Dit kon omdat men (goudgedekt) geld vertrouwde.

Een ruilmiddel kan alleen bestaan als iemand er waarde aan hecht.

Dus ga niet werken in ruil voor die digitale shit en verkoop je overbodige spulletjes hier niet tegen.

WIJ kunnen zorgen dat dit een flop wordt!!!!!

novy
novy
2 jaren geleden

Dit mag nooit en ooit een werkelijkheid worden!!!

Adriana
Adriana
2 jaren geleden

spanje doe niet mee mag niet in spanje is illigaal vuile viezerikken

kees
kees
2 jaren geleden

Als je nu pas opmerkt dat de WEF meer macht heeft dan de Eerste en Tweede Slaap kamer dan ben je tamelijk nogal laat omdat te constateren, De WEF is de Etalage van de Bilderberg Elite die doen alles stiekem en de uitvoer orgaan WEF laat het Plebs zo nu en dan iets weten, Dus Bilderberg, Denktank, Aansturen, WEF, Uitvoeren en Aansturen van Europese politici (denk aan Mark R.) je hoef maar te kijken wie er lopen en als je het geschiedkundig bekijkt kun je zien uit welke koker het komt eerst propaganda en indoctrinatie in elkaar zetten april 1954,op 29/30 en 31 mei 1954 word er naar een EEG toe gewerkt onder de noemer nooit meer oorlog worden er verdragen/pacten gesloten (denk aan Staal en Kolen pact) en zo heb je wat nu het 4de Rijk is een Dictatuur en dat (naar ik hoop) zo ten onder zou gaan als het 3de Rijk. En dan wat de macht van het WEF als je kijk hoe het bewaakt word bij conferenties en dat voor een praat groepje een buiten parlementaire organisatie of tewel een NGO en die betaald word door de Europese belasting betaler, De politiek heeft mij heel wat uit te leggen: Wie zijn er bij betrokken om het financieren, Wie hun het fiat gaf, Hoe de financiële geld stromen lopen, Wanneer de financiële stromen begonnen

kees
kees
2 jaren geleden

Naar die CBDC word al heel lang toe gewerkt eerst om de geld stroom in kaart te brengen en te controleren, het in kaart brengen van een geld stroom gebeurde in de periode 1978/1979 met het afschaffen van het loonzakje iedere werknemer kreeg toen zijn weekloon in een enveloppe aan gereikt en de Bankiers wilde dat alles via de banken werd gedaan en begonnen het Lobby werk via de politiek als je echt BS uit de muil van Politici wilde horen was dat het moment wel : Je kon je week loon in de kroeg opzuipen en dan had je geen geld meer (dat zuipen zou een sleutel woord worden), Je zou je week loon in kroeg op Zuipen en dan kon je geen huur meer betalen, Moeders de vrouw en de kinderen zouden honger moeten lijden omdat jij het geld had op gezopen, Kijk er waren wel excessen maar niet zoveel als de politici ons wou doen geloven want dan lag heel werkend Nederland van vrijdags 17:00 tot zondags 00:00 stront lazeres in de kroeg en je moest s’maandags weer om 07:00 beginnen, En je kon beroofd worden was ook zo een kreet, En zo beroofde de Bankiers de werkende Nederlander van hun loonzakje om de geld stroom te controleren en via hun mag je nu gecontroleerd geld uit de Flappen tap trekken, Een Derothchild zei eens : Het kan mij niets schelen wie er aan de macht zit, als ik maar de geld stromen kan controleren en dat is heel lang geleden toen hij dat zei en waar zijn we nu aan beland, Juist Controle, O’ja in de jaren 80 had een hele hoge rente en dat was volgens mij o de laatste mensen over de streep te trekken die nog een enorme geitenwollen sok hadden met heel veel spaar geld in alles is list en bedrog

Back to top button
70
0
We lezen graag je reactie!x