Mens en Dier

CIA-veteraan: “Hitler zette eigen dood in scène en vluchtte naar Argentinië”

Help mee door dit artikel met jouw vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Adolf Hitler is niet gestorven in zijn bunker, maar vluchtte via een onbekende vijfde uitgang uit de bunker om vervolgens op het vliegtuig te stappen. Dat zeggen ex-CIA-agent Bob Baer en militair Tim Kennedy in de documentaire Hunting Hitler, zo schrijft de Daily Mail.

De uitgang leidde naar een landingsbaan. In het grootste geheim zou de Führer zijn overgevlogen naar Argentinië.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Baer en Kennedy onderzochten ruim 14.000 geheime documenten en kwamen tot de ontdekking dat de geschiedenis wel eens helemaal anders kan zijn gelopen dan gedacht.

Vierde Rijk
CIA-veteraan: "Hitler zette eigen dood in scène en vluchtte naar Argentinië"
Bob Baer

In een document van de Britse geheime dienst wordt bijvoorbeeld beweerd dat Hitler Berlijn ontvluchtte met piloot Peter Baumgart.

Volgens een ander document werd Hitler door een SS-officier gezien in Denemarken voordat hij op een vliegtuig naar Argentinië stapte.

Baer merkte op dat Hitler plannen had om vanuit Zuid-Amerika een Vierde Rijk te stichten.

Niet afkomstig

Het Russische leger claimde dat de lichamen van Hitler en zijn vrouw Eva Braun in doeken waren gewikkeld en buiten de bunker verbrand.

De enige bewijzen dat het om het lichaam van Hitler ging, zijn een stuk kaakbeen en een schedelfragment, die pas een jaar later werden ontdekt.

Professor Nicholas Bellantoni zou het schedelfragment hebben geanalyseerd en geconcludeerd dat het niet afkomstig was van Hitler.

Ideale vluchthaven

Het kaakbeen is in bezit van de Russische autoriteiten, maar die willen het niet vrijgeven voor forensisch onderzoek, aldus Baer.

“Pas als we het stuk onderkaak kunnen onderzoeken, weten we zeker of het van Hitler is,” zei hij.

Na de oorlog vluchtten tienduizenden nazi’s naar Argentinië, die in het land een ideale vluchthaven zagen.

Ook in andere Zuid-Amerikaanse landen vonden veel nazi’s een veilig heenkomen, waaronder Brazilië, Chili en Peru.

[Nieuwsblad]

Interessant

Vond je dit goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

25 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Baal Lucifer
Baal Lucifer
9 jaren geleden

Oud nieuws….de Fuhrer is overleden aan een hardnekkige longontsteking en de zware aftakeling door Parkinson. In Argentinië uiteraard. Vele van zijn generaals hebben het overleefd. Vreemd he…dat Bernhard bij de luftwaffe zat en Maxima “toevallig” Argentijns is…en haar vader? Die mogen we zo min mogelijk zien…reden? Prins Bernhard is familie van de zorreguieta’s. In die kringen was het geeoon om met familie te trouwen…iets met raszuiverheid. Bronnen? Onderzoek en gij zult vindden.

Coldshot
Coldshot
9 jaren geleden

Is wel een logisch verhaal want narcisten (en aanverwante monsters) plegen nooit zelfmoord. Ze hebben heel veel liefde maar wel alleen voor henzelf.

Jeff
Jeff
9 jaren geleden

Het blijft toch ook een boefje, die ome adolf

WETEN
WETEN
9 jaren geleden

google maar eens op de geschiedenis van villa winter in fuertaventura….t zou zo maar zo kunnen zijn geweest…?

pat
pat
9 jaren geleden

Overgevlogen naar Argentinië? geen 1 vliegtuig kon dat in die tijd…..

Emile
Emile
9 jaren geleden

Ehm, ik ben silent hunter 5 aan het spelen, met nazi U-boats Engelse schepen torpederen, vanaf de Nazi Submarine base in Lorient Frankrijk (in 1940 gebouwd) of de basis bij Kiel kun je prima Zuid Amerika bereiken.
Vliegen lijkt me vrij onlogisch vanaf Denemarken naar Zuid-Amerika, niet alleen de afstand is enorm maar het was toen des tijds nou niet de meest veilige manier van reizen.
De Russen claimen wel dat ze een vliegtuig hebben zien vertrekken uit Berlijn een paar dagen voor het vinden van de beruchte bunker en daarmee is ie wellicht naar de Sub Basis in Kiel gevlogen, dat was enigzins nog veilige airspace.
Ik zet mn geld op een rustige en vrijwel onopvallende manier zoals een onderzeeer, daarmee konden ze ongezien de hele wereld over, kwam je een destroyer tegen dan ging je onder water op de langzame stand van de electromotor en je was vrijwel onvindbaar, en niet hard praten of zingen want anders horen ze je 😉

sebas0570
sebas0570
9 jaren geleden

National Geographic chasing Hitler…

Rob Steenwinkel
Rob Steenwinkel
9 jaren geleden

Mensen hebben een 90% verkeerd beeld van Hitler………….zijn ware opdracht was heel anders en hij heeft zijn doel bereikt en wat je leert op school is een leugen want de waarheid is heel anders. Onze wereld is opgebouwd uit leugens.

Pinlock
Pinlock
9 jaren geleden

Twijfelachtig verhaal. Hitler was aan het dementeren, was veelvuldig ziek en niet-communiceerbaar en had last van pijnen. Ik vraag me af of zo’n iemand dan nog een nieuwe leven wil opbouwen en of zijn commandanten nog orders van zo’n ziekelijk figuur nog zouden willen opvolgen. Dat hij zelfmoord heeft gepleegd lijkt mij plausibel.

J@n
J@n
9 jaren geleden

Ach, zoek maar eens op Walter Hallstein.

masterblasterrrrrr
masterblasterrrrrr
9 jaren geleden

eerste vlucht naar Amerika was al in 1927 en vanaf 1945 waren er al straaljagers in ontwikkeling

War on Error
War on Error
9 jaren geleden

Net als MH17 blijft de onderste steen diep in de bodem van de Hofvijver liggen.

Wel is het onmiskenbaar te concluderen dat Hitler (in het zadel gezet door machtige bankiers, de neef van onze Koningin, IBM, Ford, Prescot Bush, General Motors, Shell, Standard Oil, IG Farben, und so weiter) zijn opdracht (‘Neu WeltOrdnung’ getiteld) werd uitgevoerd.
Daartoe saboteerden de nazi’s in de VS de Volkerenbond. De Verenigde Nazi’s werd het nieuwe vehikel.
Lees ‘Agenda 2030’ er maar op na.

Hoe en waar de bastaard zoon van Alois Hitler, “was the illegitimate son of Maria Anna Schicklgruber and Baron Rothschild.”
Ook uit onze staats geschiedenislessen geschrapt:
“he writes, going on to show that the 1935 Nuremberg Laws, “which are now dismissed as Nazi anti-Semitic laws, were in fact drawn up with the active assistance and support of the [Zionist-supporting] German Council of Jews.”
(Memo of June 21, 1933, as reproduced in The Third Reich and the Palestine Question, Francis R. Nicosia, Austin: University of Texas, 1985, p. 42).
In de historische documenten wordt dan ook gesproken van de ‘Zionist-SS cooperation’
“SS officer Leopold von Mildenstein and German Jewish Zionist Federation official, Kurt Tuchler, toured Palestine together for six months”:
http://newobserveronline.com/hitler-zionists-ken-livingstone/

Het is zelfs zo gek, of een dictator/m.p. van een oligarchie, nu totaal gestoord, al dan niet dood is – de show gaat door.
Zo kwam ene Bin Laden (CIA-commandant Tim Osman) al te overlijden in december 2001 – aan nierfalen.
De CIA blies het fabeltje pas een jaar of 10 later uit – door zijn? lijk uit een helicopter in de Indisch Oceaan te gooien.
Op TV zie het verschil met een zak met stenen echt niet.

Zo gaat dat in Wereldoorlogen, de TV kijker is het doelwit. De geschiedenis is heel anders dan waarmee wij dmv. het het onderwijs door de staat worden volgestort.

Onmogelijk alle leugens hier bloot te leggen; nog 1 dan, ook niet onbelangrijk – te weten:

“British Secret Service agent Houston Stewart Chamberlain was sent to Vienna, Austria, in 1889.
His job was to oversee the education of Adolf Hitler.
His cover was journalist and botanist and he was a prominent member of Vienna’s Wagner Society. http://www.reformation.org/british-secret-service-agent-adolf-hitler.html

Echt interessant, hoe wij met ons allen voor de gek zijn en worden gehouden; zijn lessen uit te trekken;
we moeten natuurlijk de waarheid weten om te kunnen voorkomen dat dit weer gebeurt. Te laat? – TTIP:

“Edwin Black is the author of “IBM and the Holocaust” and “War Against the Weak: Eugenics and America’s Campaign to Create a Master Race,” from which the following article is drawn.
• California was considered an epicenter of the American eugenics movement. During the Twentieth Century’s first decades,
• Only after eugenics became entrenched in the United States was the campaign transplanted into Germany, During the ’20s, Carnegie Institution eugenic scientists cultivated deep personal and professional relationships with Germany’s fascist eugenicists. In Mein Kampf, published in 1924,
• Hitler quoted American eugenic ideology and openly displayed a thorough knowledge of American eugenics. Hitler even wrote a fan letter to American eugenic leader Madison Grant calling his race-based eugenics book, The Passing of the Great Race his “bible.”
• Hitler studied American eugenics laws. He tried to legitimize his anti-Semitism by medicalizing it, and wrapping it in the more palatable pseudoscientific facade of eugenics. – The Rockefeller Foundation helped found the German eugenics program and even funded the program that Josef Mengele worked in before he went to Auschwitz. – See more at: http://historynewsnetwork.org/article/1796#sthash.svOh32r0.dpuf

Gisteren kwam deze verhelderende informatie boven drijven:
(De ongemakkelijke waarheid)
“Sinds 1942 was IBM, vanuit haar Europese basis te Amsterdam, intensief bezig met de ontwikkeling van het gestandaardiseerde nazi-systeem voor opslag en management van persoonsgegevens.
Het getatoeëerde Auschwitz nummer begon als IBM-nummer, aldus Edwin Black in zijn baanbrekende onderzoek IBM and the Holocaust. (xx) lees meer hierover hier: http://www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=M6&s=M73&l=NL
En nu zitten de nazaten van de nazi’s – zwaar beveiligd tegen U – in Davos, over uw toekomst – in het 4de Rijk, of de ONEWORLD dystopie, te beslissen.
(de kaders te trekken, waartussen de trekpoppen in de Kamer nog mogen kleuren).

Onno
Onno
9 jaren geleden

Misschien kunnen we beter (m.n. openbaar bestuur en dienst) op psychopathie gaan testen voordat we gaan speculeren over het lot van Hitler.

Voordat je het weet maakt Prins Bernhard BV zich medeplichtig aan illegale oorlogen van de Amerikanen anders……

Volgens kapitein Heinz Schaeffer van de u977 klopt het onderzeeboot verhaal van geen kanten.

Ik zou die kaak wel DNA onderzocht willen zien.

Back to top button
25
0
We lezen graag je reactie!x