Afgelopen woensdag en donderdag zijn boven de hoofdstad van de Dominicaanse Republiek gekleurde lichten waargenomen die de aandacht trokken van duizenden mensen. Velen beweren dat het ging om een buitenaards ruimteschip.
De rode, groene, blauwe en gele lichten werden vanuit heel Santa Domingo gezien en zijn uitgezonden op de nationale televisie.
Een woordvoerder van de Dominicaanse luchtmacht (Fuerza Aérea Dominicana) liet weten dat op de bewuste dagen geen militaire oefeningen zijn gehouden in het gebied.
Woordvoerster Yolanda Mañán van luchthaven Las Américas International Airport (AILA) vertelde aan de Dominicaanse krant El Nacional dat de onbekende objecten geen vliegtuigen konden zijn geweest.
UFO
De objecten vlogen evenwijdig aan de Caraïbische Zee tussen het vliegveld en de marinebasis van Santa Domingo. In de nieuwsuitzending is te zien dat de objecten roteren en van kleur veranderen.
Eén van de getuigen van de ongeïdentificeerde vliegende objecten is Luis Díaz, eigenaar van bakkerij La Papa in Santo Domingo. Hij hoorde het nieuws op televisie en klom op de dak van zijn huis. “Ik heb geen idee wat het was,” zei hij. Zijn zoon Luis Alberto zag de UFO ook.
De UFO-waarneming werd al snel één van de meest besproken onderwerpen op het sociale netwerk Twitter. Karla Marie twitterde: “Ik kan precies beschrijven wat ik zag, het was een UFO en niemand kan mij vertellen dat het niet zo is!”
Bron: Elnacional.com.do
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





RAF schoot UFO uit de lucht, overheid stopte incident in doofpot
Pensioenfonds ABP zorgt voor verbijstering: ‘Wat is er gebeurd? Wie heeft dat beslist?’
Nederlandse ambtenaren maken veel snoepreisjes naar Antillen
Gezichtsschillers Peru: het angstaanjagende wezen dat een dorp terroriseerde
Arts onderzocht het coronavaccin en slaakt alarmkreet: ‘Ze liegen’
Rutte geeft honderden miljoenen aan vaccingroep Bill Gates: ‘Trotse geldschieter’
Elk mens kan hier doorzien dat de machtige farmaceutische industrie het rechtsapparaat omkoopt. Is deze natuurgenezeres onterecht veroordeeld?
Neotaam, het nieuwe aspartaam
Het is aan het gebeuren, het is nu aan het gebeuren. Baudet voorspelt enorme afstraffing voor gevestigde orde op 23 mei