
Maandag berichtte de NOS dat ‘tachtig procent van de Covid-patiënten op de IC niet gevaccineerd is’. Coronapatiënten beginnen weer een probleem te worden op IC’s, aldus de publieke omroep. Iemand schreef naar aanleiding van dit nieuwsbericht op Twitter: “Merk echt dat m’n geduld begint op te raken. Het is zó simpel, pak die prik.”
Columnist Ebru Umar haalt keihard uit naar deze persoon. “Het probleem zit niet in de ongevaccineerden. Het probleem zit erin dat de gevaccineerden de afbraak van de zorg mede mogelijk maken.”
Tief toch op met je prik
“Er moet structureel geïnvesteerd worden in personeel, opleiding en faciliteiten. Niet in een prikje. Tief toch op met je prik,” sneert ze.
Umar was nog niet klaar. “Vertel gevaccineerden dat ze een gevaar voor de samenleving zijn en hun stoppen slaan door. Zo’n vaccin doet weinig voor je denkvermogen hè? Ik – gezond persoon – ga me zo laten testen of ik wel gezond ben. Idioot, maar nog idioter dat gevaccineerden dat niet hoeven te bewijzen,” stelt ze.
Ik ken net iets te veel gevaccineerden die toch ziek zijn
De columnist krijgt bijval van psycholoog en voormalig beleidsadviseur Joep Heldoorn. Die schrijft: “Klopt helaas wel. Ik ken net iets te veel gevaccineerden die toch ziek zijn (geworden). Maar zodra zij hun corona-app (QR-code) tonen, zijn ze overal welkom.”
Dinsdag schreven de media dat mensen die gevaccineerd zijn, maar toch besmet raken met corona in Nederland nog altijd naar binnen kunnen met de QR-code. Terwijl in België de app is aangepast, gaat ons land dat niet doen.
Vertel gevaccineerden dat ze een gevaar voor de samenleving zijn en hun stoppen slaan door.
Zo n vaccin doet weinig voor je denkvermogen he? Ik – gezond persoon – ga me zo laten testen of ik wel gezond ben. Idioot maar nog idioter dat gevaccineerden dat niet hoeven te bewijzen.
— Ebru Umar (@umarebru) October 19, 2021
Kuipers beweert dat de impact van klimaatverandering op de volksgezondheid ‘enorm’ is
150.000 jaar oude buizen stellen Chinese wetenschappers voor raadsel
Verloren gewaande beelden laten zien hoe WTC 7 instort na reeks explosies. Gecontroleerde sloop?
Internist geeft speech van z’n leven: ‘We moeten nu opstaan! Weg met de coronadictatuur!’
Pfizer geeft baby’s drie in plaats van twee prikken: ‘Wie stopt deze zware criminelen?’
Tijd voor een nieuwe fiets? Wij helpen je bij het maken van je keuze
Volkskrant onder vuur wegens ‘bizarre propaganda’ over coronavaccin: ‘Wat ís dat voor ‘journalistiek’?’
De New Reality Show met Ed Vos over orbs en andere lichtfenomenen
Onrecht! Wat kun je ertegen doen?