Maandag berichtte de NOS dat ‘tachtig procent van de Covid-patiënten op de IC niet gevaccineerd is’. Coronapatiënten beginnen weer een probleem te worden op IC’s, aldus de publieke omroep. Iemand schreef naar aanleiding van dit nieuwsbericht op Twitter: “Merk echt dat m’n geduld begint op te raken. Het is zó simpel, pak die prik.”
Columnist Ebru Umar haalt keihard uit naar deze persoon. “Het probleem zit niet in de ongevaccineerden. Het probleem zit erin dat de gevaccineerden de afbraak van de zorg mede mogelijk maken.”
Tief toch op met je prik
“Er moet structureel geïnvesteerd worden in personeel, opleiding en faciliteiten. Niet in een prikje. Tief toch op met je prik,” sneert ze.
Umar was nog niet klaar. “Vertel gevaccineerden dat ze een gevaar voor de samenleving zijn en hun stoppen slaan door. Zo’n vaccin doet weinig voor je denkvermogen hè? Ik – gezond persoon – ga me zo laten testen of ik wel gezond ben. Idioot, maar nog idioter dat gevaccineerden dat niet hoeven te bewijzen,” stelt ze.
Ik ken net iets te veel gevaccineerden die toch ziek zijn
De columnist krijgt bijval van psycholoog en voormalig beleidsadviseur Joep Heldoorn. Die schrijft: “Klopt helaas wel. Ik ken net iets te veel gevaccineerden die toch ziek zijn (geworden). Maar zodra zij hun corona-app (QR-code) tonen, zijn ze overal welkom.”
Dinsdag schreven de media dat mensen die gevaccineerd zijn, maar toch besmet raken met corona in Nederland nog altijd naar binnen kunnen met de QR-code. Terwijl in België de app is aangepast, gaat ons land dat niet doen.
Vertel gevaccineerden dat ze een gevaar voor de samenleving zijn en hun stoppen slaan door.
Zo n vaccin doet weinig voor je denkvermogen he? Ik – gezond persoon – ga me zo laten testen of ik wel gezond ben. Idioot maar nog idioter dat gevaccineerden dat niet hoeven te bewijzen.
— Ebru Umar (@umarebru) October 19, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Pepijn van Houwelingen ontmaskert Eurobarometer als propaganda, maar kabinet weigert actie te ondernemen
Zo verplicht het kabinet boeren om hun land aan de overheid te verkopen: ‘Grondrechten geschonden’
Amazonestam maakt 500 pagina’s dikke encyclopedie over traditionele geneeskunde
ChristenUnie-leider Mirjam Bikker onder vuur: ‘U moet zich schamen dat u aan deze oorlogspropaganda meewerkt’
Rusland waarschuwt: Nederlandse F-16-piloten in Oekraïne zijn “legitiem doelwit”
Gratis stroom met de Magic Motor
Ziekenhuiscijfers over vaccinatiestatus worden nog steeds achtergehouden: ‘Dit is echt krankzinnig, kijk en huiver’
Van Haga verzoekt tot vervolging minister De Jonge voor dood door schuld
Studie: plantenextract bestrijdt hersentumoren