Ruimtevaartorganisaties zetten geen mensen meer op de maan omdat dat te gevaarlijk is, zo wordt geclaimd.
Volgens een populaire complottheorie wordt de natuurlijke satelliet bewoond door hoogontwikkelde aliens die de astronauten hebben weggestuurd, meldt de Daily Express.
Veel onderzoekers en ufologen zeggen dat het Amerikaanse ruimteagentschap een sinister geheim verbergt en dat we niet alles te horen hebben gekregen over wat er op de maan gebeurde, en nog steeds gebeurt, schrijft Ancient Code.
Ontmoetingen
“Veel mensen claimen dat er genoeg bewijs is om te suggereren dat er buitenaardse bases zijn,” aldus de website.
Geopenbaarde documenten en getuigenverklaringen van klokkenluiders doen vermoeden dat ruimteagentschappen niet willen dat de samenleving te weten komt wat er op de maan gebeurt.
Volgens de theorie hadden NASA-astronauten er ontmoetingen met aliens, die hen waarschuwden om niet terug te komen.
Makkelijker
Dat zou verklaren waarom we plotseling niet meer naar de maan gingen, stelt Ancient Code. “Waarom hebben we na al die tijd nog geen permanente bemande basis op de maan?”
“Zou het niet makkelijker zijn om een basis op het maanoppervlak te bouwen dan een ruimtestation rond de aarde operationeel te houden?”
De Amerikaanse scheikundige Harold Urey (1893-1981) onderzocht maanstenen die Apollo 11 had teruggebracht.
Groot raadsel
Hij zei dat de samenstelling van de maanstenen die de astronauten hadden meegebracht hem voor een groot raadsel stelde.
Scott C. Waring van UFO Sightings Daily claimt dat in het archief van de Amerikaanse marine bewijs is gevonden voor het bestaan van bouwwerken op de maan.
SpaceX
Wie weet komen we volgend jaar meer te weten, aangezien het commerciële ruimtevaartconcern SpaceX dan twee betalende ruimtetoeristen om de maan wil laten vliegen.
Beide toeristen hebben al een aanzienlijk bedrag gestort, aldus topman Elon Musk.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






“Oekraïense straaljager keerde zonder raketten terug na MH17-crash”
De Jonge: de bijwerkingen nemen toe naarmate je meer prikken hebt gehad
Aantal Zweden met RFID-chip stijgt in rap tempo
Het laatste interview met overleden patholoog Arne Burkhardt, over het grote gevaar van mRNA-vaccins
Inentingsplicht Duitsland wekt zorgen: ‘We moeten het tij nú keren’
Kinderarts klapt uit de school: ‘We worden betaald om je kinderen te vaccineren’
Oud-Kamerlid over plannen die het WEF doordrukt: ‘Dit is wel heel pervers’
Energieprijzen stijgen komende 10 jaar fors door ‘groene transitie’: zóveel ga je extra betalen
Nibiru III: de terugkeer van de Anunnaki (video)