De Duitse arts Michael Nehls waarschuwde in Bannon’s War Room voor de gevaren van het spike-eiwit dat het menselijk lichaam aanmaakt na coronavaccinatie.
Hij zei dat de S1-subunit van het spike-eiwit in staat is om de bloed-hersenbarrière te passeren. Vervolgens wordt het mentale immuunsysteem in het brein uitgeschakeld.
Internationally renowned molecular geneticist Dr Michael Nehls author of the trending book The Indoctrinated Brain says the spike protein is being used to shut down the mental immune system of the brain.
‘ It shuts down the production of nerve cells that should be procused in… pic.twitter.com/Oq7DG2BKES
— Kat A 🌸 (@SaiKate108) February 27, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Nog efficiënter
De productie van zenuwcellen die ons de mentale energie geven om (kritisch) te denken en die ons weerbaar en nieuwsgierig maken, wordt stilgelegd door het spike-eiwit, zei de moleculair geneticus.
In 2007 was dit al bekend na de analyse van SARS-CoV-1, benadrukte Nehls. Uit onderzoek bleek dat het spike-eiwit ontstekingen van het brein in de hand werkt. Hersenontstekingen schakelen het mentale immuunsysteem van het brein uit, ons vermogen om na te denken. Sindsdien hebben ze het spike-eiwit aangepast zodat het de hersenen nog efficiënter te lijf gaat, zei de arts.
“Het is kwaadaardig.”
Nieuw besturingssysteem
Zo maak je de kudde dus dommer, zodat je je doelen makkelijker kunt bereiken, namelijk minder dan een miljard mensen op aarde, reageerde Bannon.
Nehls zei dat er ‘een nieuw besturingssysteem’ wordt geïnstalleerd in de samenleving. “En als je een nieuw besturingssysteem installeert, moet je eerst het oude besturingssysteem verwijderen en daar helpt het spike-eiwit bij.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Het World Economic Forum wil dat je brood met geplette insecten gaat eten
Gaat het kabinet de omstreden Wet verplaatsing bevolking misbruiken om de asielcrisis ‘op te lossen’?
Felle reacties nadat ‘vrouwenmepper’ goud wint bij boksen: ‘Walgelijk’
Wat nou pandemie? ‘De zorg is efficiënt gesloopt en raakt al overbelast door een natte scheet’
In Leeuwarden gaat het gebeuren
Felle kritiek op D66-Kamerlid Jan Paternotte: ‘Dit is gevaarlijke stemmingmakerij’
“Dit had niemand verwacht”: Poging tot staatsgreep in Turkije, Turkse parlement gebombardeerd
Ondertussen op het WEF: ‘Corona is één van de meest winstgevende producten ooit’
Filmpje: voormalig piloot spreekt zich uit over de gevaren van geo-engineering