
Het graancirkelseizoen in Engeland is weer begonnen. De eerste formatie is verschenen in een weiland in de buurt van Blandford Forum in het graafschap Dorset. Lokale bewoners hebben geen idee wie of wat de graancirkels heeft gemaakt.
Het patroon, met een doorsnee van meer dan 120 meter, bestaat uit geometrische lijnen en cirkels. De graanformatie is van de ene op de andere dag ontstaan, melden Britse media. Hoewel sommigen geloven dat graancirkels worden gemaakt door grappenmakers, denken anderen dat de mysterieuze vormen het werk zijn van buitenaardsen.
De heer Williams uit Avebury in Wiltshire zei: “Afgelopen zomer hebben we weinig graancirkels gezien, maar deze prachtige formatie maakt alles goed. De eerste graancirkel van het seizoen markeert het begin van een geweldige Britse zomer.”
Williams gelooft niet in het paranormale en werd eerder veroordeeld omdat hij zelf graancirkels had gemaakt. In 2000 heeft Williams de oogst van een boer uit Marlborough in Wiltshire beschadigd door graancirkels te maken. Hij kreeg een boete van 100 pond. Al snel ging hij op zoek naar een andere hobby omdat hij last heeft van hooikoorts.
Vorig jaar zijn er maar 15 graancirkels verschenen in Wiltshire, tegen 50 een jaar eerder. De formaties trekken veel toeristen aan, die in de graancirkels tot ergernis van veel boeren een buitenlichamelijke ervaring willen beleven.
Het wordt weer mooi weer hè, kunnen de pranksters weer aan de slag 🙂
Ik heb medelijden met de boeren.
Hoezo eerste graancirkel ?
Volgens mij zijn er al heel veel graancirkels gevonden voor deze !
Kijk maar eens op http://www.cropcircleconnector.com
Lijkt op 2 dingen ; 5-puntige ster, benedenwaarts gericht ; teken v.d. duivel.
Of de constellatie van de zwarte ster plus Nibiru.
Of. de halve manen ; islam plus alles wat daarbij hoort. ( te vuur en te zwaard).
Wie t weet mag t zeggen ; persoonlijk gok ik op de constellatie van Nibiru die er aan komt.
Bedankt voor het delen! Wat mij vooral opvalt is dat er drie cirkels zijn van 5 elementen, rond één centrale kleine bol.
Het getal 5 staat voor verandering, transformatie, transmutatie en alchemie. Er vinden in onze levens veranderingen ten goede plaats of die staan te gebeuren…
Volgens Saint Germain staat het levensopdrachtengetal 5 o.a. voor de verzoening met de weg van het leerling-zijn. Alleen de weg van de leerling maakt de weg van de meester mogelijk.