De Amerikaanse minister van Volksgezondheid Robert F. Kennedy Jr. zei woensdag tijdens een kabinetsvergadering dat zijn ministerie onder de regering-Biden is gebruikt om kinderhandel te faciliteren.
Hij merkte op dat het lokaliseren van tenminste 300.000 vermiste kinderen de hoogste prioriteit heeft.
Kennedy zei dat het ministerie van Volksgezondheid meewerkte aan kinderhandel voor seks en voor slavernij. “En wij hebben daar een einde aan gemaakt,” voegde hij eraan toe.
🚨 WTF?! RFK Jr. just announced Biden’s HHS was COMPLICIT in child traff*cking
“Conspiracy theorists” were right AGAIN.
“Under Biden, HHS became a collaborator in child traff*cking for sex and slavery,” RFK Jr said.
“We’re aggressively going out and finding these 300,000 kids… pic.twitter.com/V11QsQePGf
— Nick Sortor (@nicksortor) April 30, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Naarstig op zoek
We zijn naarstig op zoek naar die 300.000 kinderen die de regering-Biden is kwijtgeraakt, aldus minister Kennedy.
Eerder zei burgemeester van New York Eric Adams dat het zelfs gaat om 500.000 kinderen. “Er zijn 500.000 kinderen in dit land bij gastgezinnen geplaatst die we niet kunnen vinden. We kunnen ze niet vinden,” zei hij tegen journalisten.
Sommigen van hen zijn bij pedofielen
Tom Homan, Trumps ‘grens-tsaar’, zei dat hij zich vooral bezig wil houden met het lokaliseren en redden van de honderdduizenden vermiste kinderen.
“Sommige vermiste kinderen moeten dwangarbeid verrichten. Sommige kinderen worden verhandeld voor seks, sommigen van hen zijn bij pedofielen,” zei Homan op Fox News. “We moeten deze kinderen redden.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Belastingspecialist waarschuwt: ‘Ik denk dat we aan de vooravond staan van een bloedbad’
Wie is er nou gek? Antidepressiva blijken niet te werken
VIDEO: Dit 15-jarige meisje heeft een geniale manier ontwikkeld om energie uit de oceaan te halen
Soros ontmaskerd als meesterbrein achter heksenjacht tegen Trump. Zo lopen de geldstromen
We zijn compleet doorgeslagen in de manier waarop we met ons voedsel omgaan. De gevolgen zijn niet mals
Zangeres zag ruimteschepen in de woestijn. In dit interview doet ze een boekje open
Kees van der Staaij: ‘We moeten zo snel mogelijk van de coronapas af!’
Oorlog in Syrië is leuk dagje uit voor Israëliërs
Petitie voor gerechtigheid ambtenaar Yasmina Haifi die ISIS zionistisch complot noemde