Veel bezorgde Grieken hebben de afgelopen weken bij de Griekse luchtmacht om opheldering gevraagd over de mysterieuze condenssporen aan de hemel.
Ze denken dat de regering hun bewustzijn probeert te beïnvloeden. De luchtmacht stelt het volk in een verklaring gerust: het gaat om een geheel natuurlijk fenomeen.
Onder druk van de vele bezorgde burgers die wilden weten of de regering het bewustzijn van de bevolking met chemicaliën probeert te beïnvloeden kwam het Griekse leger met een officiële verklaring voor het verschijnsel.
Natuurlijk fenomeen
De strepen ‘bestaan uit kleine kristallen die ontstaan door de condensatie van waterdamp in de uitlaatgassen’, aldus de luchtmacht. In een poging alle twijfel weg te nemen luidde het verder: “De condensatie van uitlaatgassen is een natuurlijk fenomeen en wordt veroorzaakt door de lage temperatuur op grote hoogte, waar de vliegtuigen zich bevinden.” Op koude dagen doet hetzelfde fenomeen zich voor bij uitlaatgassen van auto’s.
Volgens de luchtmacht hangt het aantal condenssporen af van de temperatuur, de luchtvochtigheid en de hoogte waarop de vliegtuigen zich bevinden.
Manipuleren
Niet iedereen laat zich echter zo gemakkelijk overtuigen. Sinds het midden van de negentiger jaren is een theorie opgekomen die stelt dat regeringen hun burgers met behulp van chemicaliën manipuleren die door vliegtuigen worden verspreid.
Het begrip chemtrails is een neologisme dat is ontstaan door samentrekking van de woorden ‘chemisch’ en ‘contrails’ (condenssporen). Het komt echter zelden voor dat landen zich er officieel over uitlaten.
Uit een Brits overheidsrapport uit 2002 blijkt bijvoorbeeld dat tussen 1940 en 1979 grote hoeveelheden chemicaliën (waaronder zink- en cadmiumverbindingen) en bacteriën over de Britse bevolking zijn uitgesproeid via vliegtuigen als onderdeel van een geheim militair programma.
Bron: Deutsche-wirtschafts-nachrichten.de
Gerelateerd:
- Vereecke grijpt vragenuurtje aan voor chemtrails
- ‘Verbied patenten op chemtrails’
- NASA sproeit chemtrails boven oostkust VS
- Chemtrails – Echt of nep?
- Bill Gates financiert onderzoek naar chemtrails
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Rutte geeft andere landen miljarden, maar eigen zorghelden krijgen NIKS: ‘Om je dood te schamen’
Kennedy wil epidemie van chronische ziekten aanpakken, opent onderzoek naar kindervaccins, straling en nog veel meer
Heeft de Gates Foundation honderdduizenden meisjes gesteriliseerd in India?
Mysteries van de geheime genootschappen
Hooggeplaatste politieagent uit Stuttgart neemt het op voor coronabetogers: ‘Ik doe hier niet aan mee’
Politici onder de indruk van overlast windmolens: ‘huizen praktisch onbewoonbaar!’
Terwijl er tientallen miljarden naar klimaat gaan, helpt het kabinet de ouderenzorg naar de ratsmodee
‘Niet corona, maar overheid verwoestte de economie’
De Amerikanen moeten vertrekken, en op de één of andere manier zullen ze ook vertrekken. Assad deelt sneer uit