Er komt een enorm vaccinatieschandaal aan het licht. Kla.TV heeft 17 uur beeldmateriaal verzameld over de gruwelijke gevolgen van de vaccinatiecampagne. Er zijn alleen al 763 bekende mensen overleden na de coronavaccinatie. Hoeveel ‘gewone’ mensen zouden er overleden zijn?
Mensen die het grote publiek proberen te wijzen op de ontelbare doden en slachtoffers, worden onmiddellijk verguisd door de mainstream media. Eén van hen is Peter Ganz, initiatiefnemer van de tentoonstelling ‘galerij van de gruwelen’. Hij documenteerde meer dan 3500 gevallen waarbij mensen beschadigd zijn door de coronaprik.
Geschokt
In tal van steden in Duitsland konden mensen zijn tentoonstelling aanschouwen. Dat was natuurlijk een doorn in het oog van de voorstanders van het coronabeleid en de vaccinmakers. Het gevolg: bij huiszoekingen werd zijn documentatie in beslag genomen.
Wereldwijd documenteerden talloze vrije media, virologen, epidemiologen en platforms de enorme vaccinatieschade. In december vorig jaar reageerden inwoners van diverse Franse steden geschokt nadat foto’s van de talloze vaccindoden in het centrum waren uitgestald.
Dringend gewaarschuwd
Kla.TV heeft in meer dan 100 uitzendingen dringend gewaarschuwd voor de gevaren van de prik. De website heeft meer dan 17 uur beeldmateriaal teruggebracht tot bijna 40 minuten.
VIDEO: Mysterieus zeemonster aangespoeld in Mexico
Verkoudheid te pakken, en nu?
Waarom zit er grafeenoxide in de covidprikken, wat zit er nog meer in en wie is verantwoordelijk?
De NPO, een bolwerk van linkse propaganda en indoctrinatie
“1 op de 5 Belgen heeft last van geesten in huis”
Toenemende weerstand tegen poliovaccinatie in Pakistan
Spoedarts getuigt: meer mensen op de spoedeisende hulp door de prik dan door corona
5G is het paard van Troje. We zouden het niet moeten willen. Maastrichtenaren uiten zorgen
Mis dit niet: Persconferentie schokkende onthullingen COVID-19-vaccins