Het wordt tijd dat we bekendmaken dat we in contact staan met een niet-menselijke intelligentie. Dat zei Tim Gallaudet, oud-admiraal en voormalig baas van meteorologisch instituut NOAA, in gesprek met NewsNation.
Hij bevestigde dat het leger UFO-waarnemingen onder de pet probeert te houden.
NEW – Tim Gallaudet, Ph.D., retired U.S. Navy Rear Admiral and former NOAA administrator: “It’s about time that we do disclose that we are in contact with non-human intelligence.” pic.twitter.com/oIgHFENRyy
— Disclose.tv (@disclosetv) December 18, 2023
Niet begrijpen
Gallaudet stelde dat de aarde bezocht is door ‘niet-menselijke’ entiteiten. “We worden bezocht door een niet-menselijke intelligentie met een technologie die we niet echt begrijpen en met intenties die we ook niet begrijpen,” zei hij.
Hij zei verder dat de UFO-programma’s van de overheid zijn afgeschermd en dat je daar speciale toegangsrechten voor nodig hebt.
De voormalige baas van het Amerikaanse meteorologie-instituut werkte bij de marine als oceanograaf en was in die hoedanigheid niet betrokken bij de programma’s rond het bergen van UFO’s.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Overheid weet meer over aliens. Ex-minister doet in dit gesprek alles uit de doeken
Ursula von der Leyen doet wenkbrauwen fronsen met uitspraak over Oekraïne
‘Buitengewoon verontrustend’ onderzoek coronaprikken: ‘Niet de vraag of, maar wanneer er tribunalen komen’
Dit zal je versteld doen staan: de schokkende waarheid over de griepprik (in 4 minuten)
Dit kosten boodschappen in Moskou: ‘We worden genaaid’
Britse UFO-dossier geopenbaard na verkiezingen. Gaan deze stukken het Britse Roswell-mysterie oplossen?
21-jarige pilote van easyJet sterft aan losgeslagen bloedprop, dit schrijven de media erover
“Dit is nog nooit gebeurd”: Strand in Siberië bezaaid met reusachtige sneeuwballen
Groot, groter, grootst: zwarte gaten van 40 miljard zonsmassa’s ontdekt