Een tijd geleden waren er hele nare dingen en toen had men de slogan ‘Wir haben es nicht gewußt’. Nu hebben we een tijd met de slogan ‘Wir wollen es nicht wissen’. Het is echt onbegrijpelijk, zegt prof. Pierre Capel in een nieuwe column, die direct van YouTube werd verwijderd. “Dit is dus een prachtige bevestiging van wat er inderdaad komen gaat.”
“Houdt de waanzin op? Nee, hij wordt erger, helaas.”
Op het ogenblik wordt een nieuwe prik geconstrueerd die nog heftiger is dan alles wat we al gehad hebben, waarschuwt de emeritus hoogleraar.
Het werkt als een kopieermachine
Onlangs is in vele landen aangetoond dat er een enorme verontreiniging is met DNA. Een dosis mRNA-vaccin bevat triljoenen DNA-moleculen. Tot wel 30 procent van de prik is dubbelstrengs DNA dat kan worden ingebouwd in je chromosomen. “Dat heet dus genetische modificatie.”
Wat hebben ze nu bedacht? Een vaccin tegen COVID-19 waarbij het RNA zich vermenigvuldigt en dat stabiel blijft bij kamertemperatuur. Het werkt als een kopieermachine en het gevolg is dat je overal spike-eiwit gaat aanmaken. “Dit is verschrikkelijk,” aldus Capel. “Het zit overal in je lichaam en je raakt het nooit kwijt.”
Nu al toegestaan in Japan
Het nieuwe vaccin is nu al toegestaan in Japan. De studie die de WHO ernaar gedaan heeft is een fase 1 op een paar mensen waarbij ze de bijwerkingen welgeteld zes dagen hebben gevolgd.
“Het is echt een ramp,” concludeert prof. Capel. “Wanneer wordt de wereld wakker?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Roman Protasevitsj: beschermt Rutte een vrijheidsstrijder of nazicrimineel?
Als je 10 minuten in iemands ogen staart, kun je een buitenlichamelijke ervaring opwekken. Zo werkt het
Nog erger dan Canada: Kuipers drukt euthanasieplannen door
“Ik heb altijd gezegd dat er veel meer kennis in de middeleeuwen was dan we denken”
UFO boven Vlissingse boulevard (video)
Succesvolle aanslagen 9/11 gevierd tijdens Poerim
Pepsi gaat weer poep van poepbacterie toevoegen aan light-dranken
Fitfluencers: Nieuwe trend en hun impact op sociale standaarden
Poef, weg: er lijkt enige vorm van coördinatie te zijn bij het herschrijven van de geschiedenis