Mens en DierCorona

Eric Clapton na coronavaccin: ‘Ik had nooit bij de naald in de buurt moeten komen’

Help ons door deze info met je kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Zanger en gitarist Eric Clapton heeft spijt dat hij de coronaprik heeft gehaald, zo heeft hij laten weten aan de Italiaanse filmproducent Robin Monotti. Uit het bericht, dat Monotti doorstuurde naar America’s Frontline Doctors, blijkt dat Clapton na de prik last heeft gekregen van bijwerkingen.

De 76-jarige zanger, die aan emfyseem lijdt, nam in februari dit jaar het AstraZeneca-vaccin. Vrijwel meteen kreeg hij last van heftige bijwerkingen die 10 dagen aanhielden. Toen hij hersteld was, kreeg hij te horen dat hij over 12 weken zijn tweede dosis zou krijgen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png
Gevolgen waren rampzalig

Al na zes weken kreeg hij opnieuw een uitnodiging. Er was inmiddels wat meer bekend over de gevaren van de AstraZeneca-prik. “De gevolgen waren rampzalig. Mijn handen en voeten waren ijskoud, gevoelloos of gloeiden en ik kon ze twee weken nauwelijks gebruiken. Ik was bang dat ik nooit meer zou spelen. Ik lijd aan perifere neuropathie en had nooit in de buurt van de naald moeten komen. Maar volgens de propaganda was het vaccin veilig voor iedereen,” klaagt Clapton.

Zegevieren

Hij verwijst naar een nummer dat Van Morrison onlangs heeft uitgebracht, ‘The Rebels’, waarin hij zich afvraagt: “Waar zijn alle rebellen gebleven? Ze verschuilen zich achter hun computerscherm. Waar is de geestdrift, waar is de ziel? Waar zijn de rebellen gebleven?”

Clapton zegt al zijn hele leven een rebel te zijn en te strijden tegen ‘tirannie en arrogante autoriteit, waar we nu mee te maken hebben’. “Maar ik hunker ook naar broederschap, compassie en liefde. Met die dingen kunnen we zegevieren.”

[America’s Frontline Doctors]

4.7 72 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

78 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Een echte rebel zou goed geïnformeerd zijn, niet in de propaganda getrapt zijn en die eerste spuit al nooit genomen hebben.
Maar goed, misschien kan hij er nog een mooie song over schrijven die viral gaat en nog meer mensen wakker maakt.
Maar ’t blijft stom.

Ludger
Ludger
4 jaren geleden

Rocksterren horen ook rebels te zijn i.p.v hoeren van de macht. Volksverrader fransje bouwer is duidelijk geen rockster

Covid-23
Covid-23
4 jaren geleden

Too little, too late mr Clapton.

MdeFilosoof
MdeFilosoof
4 jaren geleden

En nu maar wachten of je een virus in the wild gaat overleven mr Clapton. Goed van je dat je er mee naar buiten komt maar je had niet zo stom moeten zijn om het überhaupt te nemen. Inderdaad waar zijn de rockers gebleven. Soffties geworden.

Woe to you, oh earth and sea
For the Devil sends the beast with wrath. Because he knows the time is short. Let him who hath understanding Reckon the number of the beast. For it is a human number Its number is six hundred and sixty six.
(Iron Maiden, the number of the beast -1982).

P.s. Over het algemeen wordt het beest in de overleveringen niet als wezen gezien maar als een systeem.

willemwakker
willemwakker
4 jaren geleden

➽ .. stom !!!

Niemand.
Niemand.
4 jaren geleden

Nu maar de lange termijn effecten afwachten en weerstaan mijnheer Clapton. Spijtig dat nu pas het besef komt, net te laat.

Zo zullen we wel meer mensen gaan horen en zien de aankomende tijd.

Gister zei ik nog tegen iemand, ik ben geen proefkonijn. Diegene vroeg hoe bedoel je dat, ik geef aan dat de testfase eind 2023 is en tot die tijd kijk ik het wel even aan. Das niet waar bladiebla. Ik zeg lees de bijsluiter maar, daar staat het in. Reactie van schaap, wie leest de bijsluiter nou. Zucht, laat maar.

JoeRi
JoeRi
4 jaren geleden

Beter te laat dan nooit is met de genomen vaccinatie helaas altijd te laat , wat je hebt in laten spuiten kan er niet meer uit , februari zaten we al een jaar in deze verdachte omstandigheden dus had hij allang kunnen weten dat hij zich niet uit moest lenen voor dit medisch experiment, maar hij kan nou wel een breed publiek waarschuwen voor het grote gevaar waarin we ons nu als mens bevinden ☘, elk nadeel heeft zijn voordeel, sterkte en succes met deze missie Eric Clapton ?!!

Paul Dino
Paul Dino
4 jaren geleden

Helaas, als zelfs de rock,n,roll iconen al vallen in handen van het grote wereldwijdecomplot, dan staat ons nog veel te doen
Bij Oldmensradio.nl gaat Leon Dorsey meer van dit soort muziek draaien.
In zijn ZeroShow,eleke dag van 11-12 uur

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Als de prik er eenmaal inzit ben je de lul! De ernstige effecten komen meestal later. Ik ga iniedergeval mensen die de prik hebben gehad mijden. Zie interview een oorlog reeds verloren.

Jensen kijker
Jensen kijker
4 jaren geleden

Als ie zo rebels was, dan had ie niet gehoorzaam die rotzooi in laten spuiten.

Peter Z
Peter Z
4 jaren geleden

Berouw komt na de zonde.

salvar
salvar
4 jaren geleden

knocking on heavens door
volgens de propaganda was het vaccin veilig voor iedereen,” klaagt Clapton.

ja nu moet kloppen.

Patrick
Patrick
4 jaren geleden

Hij heeft het aan zijn kl*ten,
Ze hebben hem plat gespoten.

Anne
Anne
4 jaren geleden

Zo zie je maar weer als ze niks uitzoeken en luisteren naar anderen. Hij had toch moeten weten dat je de overheid nooit moet geloven.

Annette
Annette
4 jaren geleden

Spijtig voor Eric Clapton, maar misschien is zijn bekentenis een reden voor mensen om toch maar van deze gifcocktail af te zien. Juist bekende mensen zouden wel eens het verschil kunnen maken.
Wat hij zegt over “waar zijn de rebellen gebleven, zij zitten alleen maar achter het computerscherm” zou ik willen zeggen: dat is echt niet waar.
Gisteravond heb ik samen met mijn man meegelopen in een fakkeltocht bij ons in de gemeente Hoorn. Het was een fantastische happening met veel gelijkgestemden. O.a. de groep “Hart voor Vrijheid” was van de partij. Er werd muziek gedraaid en wij riepen met z’n allen “Liefde, Vrijheid, Geen Dictatuur”.
Het was helemaal te gek en onderweg, lopend door de binnenstad, waren er veel mensen die zeer positief reageerden.
Al met al: er is nog hoop. En zoals het spreekwoord zegt: Zolang er hoop is, is er leven.

crr
crr
4 jaren geleden

Ik weet niet of het waar is maar onder de comments van Jensen.nl gaf een reageerder een link naar dit filmpje .

https://odysee.com/@TimTruth:b/Magnet-covidvax-arm-ultimate-compilation:f

Daarop is te zien dat op de plek waar de corona vaccin is ingespoten , magneetjes blijven hangen .

Wat voor rotzooit zit er eigenlijk allemaal in die vaccins .
Is Klaus Schwab soms al bezig met chippen ?

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
4 jaren geleden

Zo straks weer op aangesproken vanwege het mondkapjesgedoe. Meteen met een krachtige toon tegen die mevrouw duidelijk gemaakt dat ik voor de vrijheid sta en daarom absoluut geen mondkapje wil. Ze liet mij door en dat is ze geraden ook. Opgedonderd met die flauwekul. Men speelt niet met mijn gezondheid, daar blijft men maar beter van af.

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Ik ken de reacties begrijpen, ik ben wat ouder als Clapton, maar persoonlijk geloof ook ik niet in deze hele Corona hysterie, deze Corona hysterie wordt gevoed door belanghebbenden, die door het kweken van angst en het zaaien van tweedracht, de bevolking ook nog via een ophokplicht, de spertijd en het verbod op knuffelen, een zoekende en angstige bevolking heeft gemaakt.

Kijk voor de oudere is contact hebben met andere, van puur levensbelang, de familie, de soos, het sport of spelclubje, het bezoeken van sport of spel van de kleinkinderen enz.

Als er dan vanuit zo’n contact groepje, wordt aangedrongen op het laten vaccineren, dan gaan bijna alle oudjes voor de bijl.

Want alleen thuis zitten, is het door Rutte gekweekte alternatief.
Een voordeel is er wel, vlgs Rutte bestaat de griep niet meer, dus aan de griep kunnen de oudjes niet meer overlijden.

RayOflight
RayOflight
4 jaren geleden

… hij zich afvraagt: “Waar zijn alle rebellen gebleven?

Ja na prikki komt het berouw. Ik zie Clapton en hoor Crapton. vips weten wat er speelt ! Je komt heus niet op zo’n positie omdat je goed speelt. Een heel legertje mensen dat pushed. En als je niet doet wat er gevraagd word ben je af.
En zonder al die mensen achter de computerschermen was er niets bekend want lijkt me niet dat vergrijsde veredelde popsterren ook maar ooit niet in de lijn van de overheid liepen.

Er zijn heel veel rebellen alleen zijn die niet in de media omdat de media niet voor het volk maar voor de regering werkt. Als tonnetje crap zo begaan was maak dan protest songs tegen vaccinatie b.v. Denk niet dat ie dat doet.

Flipse
Flipse
4 jaren geleden

Eric, Eric, waarom???

zevenenergie
zevenenergie
4 jaren geleden

De meeste rebellen rebelleren vanuit hun gedachten.Zij strijden voor hun ideaal.Een echte rebel rebelleert tegen zijn gedachten.Als hij wint, wint iedereen.

Rudi
Rudi
4 jaren geleden

Het goede hiervan in ieder geval dat Eric Clapton zich nu openlijk uit kan spreken tegen vaccinatie..
En uit de eerste hand zijn bevindingen deelt..

DeVredelievende
DeVredelievende
4 jaren geleden

Het wordt tijd voor

“DANGER!!”
BIO HAZZARD
VACCINATED
SHEEP

op de kleding van de reeds gevaccineerde schapen

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

Tavares is ook silenced by the virus. (Heaven must be missing an angel, 1976) Posten ze vorig nog trots een optreden in 2021, maar ik zat te rekenen, die lui zijn nu allemaal in de zeventig, dus dat is een aflopende zaak, de oudste nadert met rasse schreden de tachtig. Ik zag al trotse foto’s voorbij komen van eentje met een mondkapje op. Nou, dan hoeft het voor mij allemaal niet meer. Die ga ik niet liken. Eentje is er zelfs al ingeënt, hoorde ik. Nu hebben ze een webshop hebben met mondkapjes met hun logo erop. Zo verdienen ze nu hun geld. Ik ben gekke Henkie niet! Ze hebben me er geloof ik afgegooid, ik heb sowieso een ban te pakken op Facebook. Lid geworden in 2009, is het pas sinds kort dat ze van die lange tenen hebben gekregen, alle bannen zijn van na de jaarwisseling 2020, zelfs een profielfoto uit mijn jeugd met zwPiet mocht niet meer en die stond er al 3 jaar. Het zegt wat over hen, niet over mij.

Wakker als een wekker
Wakker als een wekker
4 jaren geleden

Bizar dat er nog steeds mensen smeken om het gif.. een collega vertelde zo blij te zijn morgen de spuit te krijgen.. hij balde zijn vuist van genot.. eindelijk ben ik aan de beurt.. de verlossing van ellende straalde in zijn ogen.. ik snap die blindheid niet, waarom ?

Kietelbaard
Kietelbaard
4 jaren geleden

De regering heeft hele goede media adviseurs.
Wat adviseerden deze lieden?
Overvloed de mensen maandenlang met de boodschap dat vaccinatie je enige redding is, dan heb je in diverse geesten al het kiem gezaaid. Blijf dit kiem bewateren tot het uitbloeit. Geef daarna nog regelmatig wat mestvloeistof om het geloof van ‘een juiste beslissing genomen te hebben’ levende te houden.
Mijn conclusie: media adviseurs zijn voor geen cent te vertrouwen en dit beroep zou verboden moeten worden.

Jos Vilms
Jos Vilms
4 jaren geleden

Altijd al een hypocriet mannetje gevonden. Kaapte de vrouw weg van zijn beste vriend George Harrison en kroop kilometers in de reet van JJ Cale om zijn eigen carriere glans te geven.
Dan zingt hij de song Stand and Deliver wat een directe protest song leek tegen het establishment, en laat zich tegelijkertijd vaccineren om vervolgens te gaan blaten: Waar zijn de rebellen gebleven. Nou een persoon is dat zeker niet:
Eric Plectrum !!

cieleke
cieleke
4 jaren geleden

bezint eer ge begint.
En geloof in overheid is het gevaarlijkste geloof in de wereld.

Lange Fries
Lange Fries
4 jaren geleden

Upper middle class jongetje is nooit een rebel geweest. Altijd voor de wind kunnen zeilen. Hoe had het Clapton vergaan als de media hem vanaf dag één voor racist hadden uitgemaakt omdat hij de muziek van zwarte slaven had gestolen?

Waarom zitten de rebellen achter computerschermen? Omdat ze niet veilig zijn. Omdat ze verketterd worden. De media staat niet aan hun kant. De kunst- en artiestenwereld staan niet aan hun kant.

PieterW
PieterW
4 jaren geleden

Ik denk dat de bijwerkingen die Eric had, het gevolg zijn van een verrotte lever door zijn overmatige alcohol-, coke- en heroïnegebruik.

Louis
Louis
4 jaren geleden

Jammer te laat, hij had binnen een jaar al wakker kunnen worden.

Ruud
Ruud
4 jaren geleden

Totaal geen medelijden mee met Clapton en alle andere idioten die hun verstand kwijt zijn.
En zich laten vaccineren.

Ron
Ron
4 jaren geleden

Een rebel eerst dat spelen en dan deze cirque achterna lopen.

Jaap
Jaap
4 jaren geleden

Clapton laat niet het achterste van zijn tong zien. Maar hij zégt tenminste iets dat niet welgevallig zal zijn bij vaccinpushers.

Harry
Harry
4 jaren geleden

Mijn vrijbrief voor evenementen museumbezoek en theatervoorstellingen is ongeopend de papier container in gemieterd. Moet die zooi niet. ‘ ja maar dan mag je niet…..enz. Sorry, heb wel voor veel hetere vuren gestaan en de dood mogen aankijken. In het ziekenhuis en apenlanden vol met boze meneertjes en gebrainwashte dames.

Back to top button
78
0
We lezen graag je reactie!x