Het klimaatakkoord van Parijs, weg ermee! We moeten een einde maken aan de klimaathoax. Dat zei Europarlementariër Christine Anderson (AfD) afgelopen week in het Europees Parlement.
USAID, weg ermee! Een overheidsagentschap dat op frauduleuze wijze belastinggeld verspilt, aan witwassen doet en fungeert als dekmantel voor de CIA om de publieke opinie in het buitenland te manipuleren en regimeverandering te bewerkstelligen, moet weg, zei Anderson.
Absolute fire from Christine Anderson as she takes a stand in the EU!
‘President Trump is showing us the way. And unless we want to go down in history as complete idiots we should follow his lead.
Green deal, USAID, WHO, take it all down and give us DOGE instead so we can… pic.twitter.com/TLtcUwE6yf
— Kat A ???? (@SaiKate108) February 18, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
COVID-totalitarisme
“USAID heeft zelfs onrechtstreeks het lab in Wuhan gefinancierd waar het Chinese virus vandaan kwam, wat vervolgens heeft geleid tot het COVID-totalitarisme,” voegde ze toe.
WHO, weg ermee! De mensen hebben het gehad met de ongekozen bureaucraten van deze lobbyclub voor Big Pharma, die aan niemand verantwoording aflegt, behalve misschien aan hun Chinese financiers, stelde het Europarlementslid.
Complete idioten
President Trump wijst ons de weg en tenzij we de geschiedenis willen ingaan als complete idioten, doen we er goed aan zijn voorbeeld te volgen, aldus Anderson.
“Green Deal, ontwikkelingshulp, de WHO; het moet allemaal weg en daar moet DOGE voor in de plaats komen, zodat we deze verachtelijke ‘globalitaire misantropen’ kunnen bestrijden,” besloot ze, waarna applaus klonk.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
“George Soros zit achter informatieoorlog tegen Rusland en nepnieuws”
Woede om feestvierende Kamerleden terwijl ‘het land in de fik staat’
Veel steun voor man die lintje van de koning weigert: ‘Diepe buiging’
Rutte verspreidt leugens over avondklok: ‘Wat u zegt klopt niet’
Hoe beweegt het ouijabord?
President Zelensky probeerde premier van Slowakije om te kopen voor 500 miljoen en dit was zijn reactie
Beslag gelegd op ‘explosieve’ papieren van privédetective die MH17-crash onderzoekt
NOS-kaper hield zich vooral bezig met de Illuminati
Amerikaanse Jaap van Dissel klapt uit de school: Vaccin maakt geen einde aan coronabeperkingen