Propaganda

“De confrontatie tussen het establishment en het volk zal genadeloos zijn”

Help anderen door dit artikel met jouw kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Nederlanders zijn de laatste jaren een stuk mondiger geworden. Ze luisteren niet meer naar de politiek correcte drek die bij hen via de media naar binnen wordt gegoten. Dat schrijft journalist Joost Niemöller.

Hij voegt toe dat te veel mensen inzien dat de werkelijkheid niet overeenkomt met de realiteit. Het gevolg is dat mensen massaal afhaken bij de traditionele media. “Ze zeggen het abonnement op hun krant op, kijken niet meer naar de programma’s van de publieke omroep, ook niet meer naar RTL,” aldus Niemöller.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In plaats daarvan halen mensen hun nieuws tot grote woede van de media van Twitter of Facebook. Zo schreef Volkskrant-columnist Peter Middendorp een kritisch stuk over algoritmes op Facebook, al gaf hij gelijk te kennen zelf niets van algoritmes te weten.

Indoctrinatie

En in Trouw maakte de linkse elite zich er zorgen over geen ‘contact’ meer te hebben met de Nederlanders op internet. “Met dat contact wordt natuurlijk gewoon bedoeld dat de opties tot indoctrinatie zijn uitgeput,” zegt Niemöller.

Hij merkt op dat de kloof tussen het establishment en het volk peilloos is en alleen maar dieper wordt. De confrontatie zal in zijn ogen om die reden genadeloos zijn.

Veel opzeggingen

Het gevolg is volgens hem dat vroegere mediaconsumenten zich nog verder zullen verwijderen en dat het bewustzijn over de echte werkelijkheid waar we ons in bevinden alleen maar zal toenemen.

Niemöller benadrukt dat Nederlandse kranten als het Algemeen Dagblad worden omgebouwd tot elitekrantjes. Zo werd een redacteur van het NRC pas geleden hoofdredacteur van het AD. Op Twitter prees hij openlijk de columnisten van het NRC en zei hij van de krant een soort NRC te willen maken. “In reactie daarop zag ik veel opzeggingen voorbij komen,” klinkt het nog.

[Joost Niemöller]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

20 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
PvD
PvD
9 jaren geleden

Krant heb ik niet. Ik kan ook het nieuws op internet lezen. Van de TV heb ik de stekker uit het stopcontact getrokken. Gewoon omdat dat niet boeit, en ik er passief en dom van word. Er zijn genoeg alternatieve media te vinden. Je moet alleen zelf filteren.

onbekend
onbekend
9 jaren geleden

sjors en sjimmie

J@n
J@n
9 jaren geleden

Leuk artikel, van AD een soort NRC maken. Tja, je kunt ook zeggen dat de Telegraaf een goede krant is…..

Henk Verhaeren
Henk Verhaeren
9 jaren geleden

Goed bezig Robin!

legalize
legalize
9 jaren geleden

Ik kijk al een jaar geen nieuws op tv en als het op de radio is druk ik een cdtje aan.

leugenaars zijn het

Maurice Marsman
Maurice Marsman
9 jaren geleden

Wij zetten enkel de tv aan voor een half uurtje kinderprogramma’s voor de kleinste. Nieuws, kranten volgen we niet. We zijn de leugens en de manipulaties meer dan beu.
Wel volgen we het “alternatieve” nieuws die een geheel ander beeld van de wereld laat zien als de Main Stream Media.
Mijns inziens mag de complete Main Stream Media, incl al haar medewerkers, vervolgd worden voor landverraad en volksverlakkerij.

frans
frans
9 jaren geleden

Wat kan wakker worden lekker zijn!!

Jets
Jets
9 jaren geleden

Hieronder staat letterlijk wat ik schreef naar de redactie van het NRC (na het tweede bod op mijn “terugkeer”)

Beste dames en heren,

Hartelijk dank voor uw aanbod. Ik had sinds mijn studententijd (jaren ’80) een abonnement op het NRC Handelsblad, het was DE kwaliteitskrant van Nederland. Alles was keurig verzorgd, goede artikelen, mooie foto’s en geen (nauwelijks?) taalfouten. Helaas, is dat niet meer zo. Uitgezonderd een aantal goede artikelen en columns, is er niet veel overgebleven van de krant. En dat is jammer.

Het is allemaal copy-paste journalistiek geworden. Alles wordt klakkeloos overgenomen van (vooral) de 6 grote media “outlets”. NRC Handelsblad is helaas gewoon een MainStream Medium geworden. De redacteuren en journalisten worden met de dag dommer. Voorbeelden uit 2014:

Biograferen – Frits Abrahams 2 dec
Vorige week trapte een hogere overheidsinstantie aan de rem – Joeri Boom 8 dec (India vervuiling)
Essayerende geest – Marjoleine de Vos – 6 juni
Bevragen in plaats van vragen/vroegen of vragen stellen
Driedubbel in plaats van drievoudig (of zesvoudig)
Enthousiasmeren in plaats van iemand of meerdere personen enthousiast maken
De Havo in plaats van HET Havo, immers we zeggen wel HET VWO
Eén iemand in plaats van een persoon of iemand
Vervoegen is ook moeilijk voor een aantal personen: nog veel meer, nog veel minder, heel erg jammer

En het stuk van Raymond van den Boogaard (van 25 november) die denkt alle wijsheid in pacht te hebben wanneer hij emeritus hoogleraar Karel van Wolferen (oud correspondent van NRC Handelsblad!!) beschrijft als “zelfbenoemde deskundige”. Wat een arrogantie van de heer Van den Boogaard!
Wist hij al vantevoren hoe het met het neerhalen van de MH17 zat, dat hij Joost Niemöller onderuit haalde? Het onderzoek hiernaar door de autoriteiten was en is in-en intriest. Dat weet iedereen die NIET de verhalen gelooft die door de MSM worden/werden gepubliceerd. Buiten Europa en de USA/Canada, lacht de rest van de wereld ons uit over de geheime deals die zijn gesloten en de manier waarop het onderzoek is verricht.

En de artikelen die werden gepubliceerd over de burgeroorlog in Ukraïne? Een ordinaire “color revolution” gesponsord door de CIA, zoals zo vaak is gebeurd in de rest van de wereld: Zuid Amerika, Afrika en Azië. Maar nee, het is allemaal de schuld van Putin en de Russen.

Voor degenen die nog steeds denken dat Amerikanen heilig zijn en ons hebben bevrijd van de Duitsers zou ik zeggen, lees dit stuk eens:
http://cluborlov.blogspot.ca/2015/08/peculiarities-of-russian-national.html

En dit:
http://www.dewereldmorgen.be/artikel/2014/10/23/gore-vidal-the-united-states-of-amnesia

Mijn zwager, wijlen de heer “S”, was ook geabonneerd op het NRC Handelsblad en ik kan u vertellen dat hij zich in zijn graf zou omdraaien over het verval van het blad en de journalistiek.
Ik vind het jammer dat het zover is gekomen, maar ik lees al ongeveer een jaar de artikelen op de volgende websites:

De Wereld Mogen België
The Saker
Voltaire Network
Club Orlov
Paul Craig Roberts
Sputnik
Russia Insider
Information Clearing House
The International Reporter
Syria News
Consortium News
Global Research
Fort Russ
Moon of Alabama
De Lange Mars

En nee, behalve Sputnik blijven de andere websites leven van donaties van burgers van over de hele wereld.
Ik ben nu beter geïnformeerd dan toen ik alleen NRC Handelsblad las en het nieuws volgde van de staatsomroep NOS.

Tenslotte wil ik dit nog kwijt:
De USA is sinds haar onafhankelijkheid in 1776 tot de dag van vandaag, in 95% van de tijd direct of indirect betrokken geweest bij gewapende conflicten over de hele wereld.
So, who is the bad guy?

Met vriendelijke groet …..

Richard
Richard
9 jaren geleden

Als wij ons maar niet tegen elkander keren. Daar ben ik heel bang voor.
Dat de boosheid voor de zoveelste keer in de geschiedenis alweer wordt gekaapt door de kliek die daar de meeste baat bij heeft. Dan belanden wij na de zoveelste door de elite geplande en door ons uitgevoerde holocaust alweer van de regen in de drup.
In Frankrijk/ Parijs, zijn agressieve relschoppers die de politie aanvielen geïdentificeerd als leden van de oproerpolitie zelf. Schoeisel en kleding kwamen ook overeen met de relschoppers in de Oekraïne en ander landen waar zogenaamde revoluties plaatsvonden. De protesten in Frankrijk zijn vooral bedoeld om Duitsland sterk te houden en Frankrijk zwak. Dit omdat Duitsland precies, volgens de letter, de wil van de VS heeft op te volgen. Dit is zo afgesproken/gedicteerd door de VS. Het beleid van Duitsland is de wil van de VS.
Duitsland is sinds W.O. 2 bezet gebied. En veel Duitsers zijn zich dat niet eens bewust.
Dit is ook de reden dat Duitsland redelijk buitenspel bleef in de recente economische crisis en de Franse economie ernstig verzwakte. Evenals de hele Zuid-Europese economie. Spanje en Portugal zijn op hun knieën gedwongen. Zij draaien nu netjes mee. De poort naar Rusland in afgesneden door de verzwakking van Frankrijk, het kapot maken van Griekenland en is nu onmogelijk door de wurggreep van de V.S. waar Duitsland in zit. De E.U. is totaal machteloos en kan niet anders dan mee dansen met de door de V.S. gevoerde oorlogstrom en houd Merkel de grenzen open voor nog meer chaos en zal de E.U. de sancties tegen Rusland handhaven en toestaan dat het gevaar aan onze buitengrenzen tot onhoudbare proporties opgeblazen wordt tot er aan oorlog niet meer te ontkomen valt.

Elise49
Elise49
9 jaren geleden

Ik vind dat we nog niet wakker genoeg zijn.

Knuffelbeer
Knuffelbeer
9 jaren geleden

Kranten en televisie? Dat was toch in vroeger tijden toch nog écht televisie was met echte komedieseries wat volgens de politiek niet meer mag. Maar zoals vroeger zou het sowieso al niet meer worden.

Enneh… “Hij voegt toe dat te veel mensen inzien dat de werkelijkheid niet overeenkomt met de realiteit”.

Die zin begrijp ik niet? Betekent werkelijkheid niet precies hetzelfde als realiteit? Wat wil men hier nou zeggen?

jro
jro
9 jaren geleden

Tja, wat is waarheid ? Intuïtief gevoel gebruiken bij alle informatie dat op je pad komt, van de reguliere media ofwel van de veelal alternatieve media zoals op internet. Ongetwijfeld is er een propaganda/leugenkant aanwezig in de reguliere media, vanuit Den Haag of Brussel en bij een aantal nieuws sites op internet heb ik het vermoeden dat deze door Moskou gesponsord worden, vanwege het opvallende heilige Poetin gehalte in hun berichten.
Je helemaal niet laten informeren, da’s pure struisvogel politiek, lekker stress loos en tevens de onnozele willen uithangen, niet slim volgens mij.
Gewoon overal je info vandaan halen, op je laten inwerken en dan krijg je doorgaans vanzelf het juiste gevoel omtrent bepaalde ontwikkelingen, daar doe ik het mee voorlopig.

kael
kael
9 jaren geleden

Waarom zou jen og kranten lezen of TV kijken. Enige bedoeling is jouw indoctrineren, politiek correcte boodschappen verkondigen en mensen beliegen. In Belgie is de VRT, de standaard , …. een goed voorbeeld hiervan. Kritische informatie wordt achtergehouden #keulen, …. . Er gaat geen dag voorbij of je wordt hier geconfronteerd met vluchtelingen, moslims, … alsof er geen ander nieuws is. Ondertussen worden wij door de EU verarmt via financiele repressie en door onze eigen regeringen bestolen onder het mom van klimaatopwarming en tal van andere excuses. Dus inderdaad de confrontatie zal heel hard worden.

trackback
Eindtijdsignalen en ander opmerkelijk nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
9 jaren geleden
Scafa
Scafa
9 jaren geleden

Gelukkig zijn er wel wakkere mensen en Nederlanders dit vind ik nu goed nieuws om te lezen ik kijk al jaren geen tv en luister ook geen radio alleen mijn eigen muziek het bevalt me prima ik zie dat mensen met onzin dingen niet bij mij in mijn buurt komen.

WORD MAAR LEKKER WAKKER ALLEMAAL !!!! DAT IS DRINGEND NODIG !!!! HOE SNELLER HOE BETER!!!

Back to top button
20
0
We lezen graag je reactie!x