John Berchielli werkte in het verleden voor senator Richard Pan, de beleidsmaker achter de strenge vaccinatiewet SB277 die kinderen verplicht te worden ingeënt tegen een reeks ziekten. In een nieuwe video legt Berchielli uit wat de drijfveer is van zijn voormalige baas.
Hij zegt dat hij kerngezond was voordat hij op aanraden van zijn huisarts een vaccin kreeg toegediend. Door het vaccin is hij verlamd geraakt. Berchielli wist te achterhalen dat ieder jaar 20.000 mensen worden getroffen door het syndroom dat hij heeft. “Onze beleidsmakers nemen een wet aan die vaccinaties verplicht stelt, terwijl vaccinmakers niet kunnen worden aangeklaagd voor de bijwerkingen en schade die door hun vaccins wordt veroorzaakt,” zei hij.
Volgens hem is de nieuwe wet vooral een melkkoe voor de Universiteit van Californië in Davis, waar dr. Pan werkt. De universiteit ontwikkelt de vaccins en wordt vervolgens betaald om ze te testen en toe te dienen, aldus Berchielli.
Dr. Richard Pan is volgens hem een pion geworden die miljarden binnenhaalt voor de universiteit. “Het draait allemaal om geld, mensen,” zei hij, toevoegende dat de universiteit ook één van de belangrijkste donoren was van Pans politieke campagne.
In de video wordt ook Scott Cooper geïnterviewd. De man, die jarenlang voor vaccinmaker Merck werkte, zei dat hij zijn eigen kinderen nooit zou laten vaccineren. Hij zei dat zijn 24-jarige zoon nooit is gevaccineerd en zelden ziek is. Sterker nog: de jongen was altijd veel gezonder dan zijn leeftijdsgenoten. Vond je dit interessant? Denk er dan aan het artikel te delen op Facebook.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Gasverbod officieel een feit in Utrecht. Politici geconfronteerd met leugens
Dit verzin je niet: World Economic Forum promoot ZyCov-D, een Covid-19-vaccin dat 66,6% effectief is
Voormalig OMT-lid dat bijkluste voor 3 vaccinmakers: oversterfte koppelen aan vaccinatie is echt onzin
Remy Bonjasky bij Humberto over vaccineren: ‘Ik hoef dat goedje echt niet’
Bizarre taferelen in de Kamer: ministers sturen Pepijn van Houwelingen met een kluitje in het riet
Windmolenwieken belanden massaal op de vuilnisbelt, en het probleem wordt alleen maar groter
‘Niet corona, maar overheid verwoestte de economie’
Journalist over Syrië: “Ik heb nog nooit meegemaakt dat er zoveel bewuste leugens zijn verspreid”
De waarheid over ufo’s in Rusland (video)