Binnenland

Nederlandse huishoudens krijgen te maken met een nieuwe klimaatbelasting waar je ‘helemaal niks over leest in de media’

Help door dit met anderen op je socials te delen!

Vanaf 2027 krijgen Nederlandse huishoudens te maken met een nieuwe Europese klimaatbelasting. Je leest daar helemaal niks over in de media, zei oud-Europarlementariër Rob Roos bij LightHouseTV.

Dit is een extra belasting die wordt geheven aan de pomp en voor de energie die je thuis gebruikt om de kachel te laten branden. Het wordt belast via de leveranciers, lichtte Roos toe. “En die gaan het uiteraard doorberekenen aan de consument.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Straks ook voor zuivel, vlees, vliegen en kleding

Dat zijn toch wel honderden euro’s per jaar, afhankelijk van het type woning dat je hebt, zei Roos, die toevoegde dat er nu al heel veel mensen zijn die de energierekening moeilijk kunnen betalen.

Het gaat nu voor huishoudens gelden, maar straks waarschijnlijk ook voor zuivel, vlees, vliegen en ook kleding. “Daar hebben ze het ook al over, dat je maar twee kledingstukken per jaar mag hebben.”

Dwangmatig beleid

“Ik noem het economische onderwerping, want vrijheid wordt gewoon een luxeproduct,” benadrukte het oud-Europarlementslid.

“Het is gewoon een extra belasting bovenop de nationale belasting. Dat geld gaat direct naar Brussel toe en Brussel gaat het dan weer verdelen. Maar als Brussel meer geld krijgt, betekent het ook dat ze meer macht hebben. Het wordt vervolgens besteed aan dwangmatig beleid en het ontneemt onze vrijheid.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 158 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

118 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
c.i.a.
c.i.a.
11 maanden geleden

een ter dood belasting , uitademen van co2 is verboden en gecriminaliseerd

wappie
wappie
11 maanden geleden

We moeten stoppen om belasting te betalen dan is het snel gebeurd met de hele kliek.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
11 maanden geleden

Klimaatbelasting = ILLEGAAL…ALLE belasting is altijd illegaal geweest..is een forum van diefstal..!!
Het kilmaat gedoe is om GELD van het volk te JATTEN..!!

Telvanni
Telvanni
11 maanden geleden

Klimaatbelasting? Betekent klimaatbelasting dat mijn geld naar de zakken van corporatisme gaat? En het weer hetzelfde blijft? Dat komt wel een beetje crimineel over vindt je niet?

Charlotte
Charlotte
11 maanden geleden

Het enige wat moet gebeuren is dat dit gedrocht ontmanteld moet worden zo snel mogelijk… Het geld dat verdwijnt in de zakken van de EU groot graaiers, de BURGERS in armoede achterlaten, en de EU lui leven in weelde en luxe…
🫣🤯🤡🤦🏼‍♀️🤬🤬.

Andre Breems
Andre Breems
11 maanden geleden

Volgens mij moeten er nu toch wel steeds meer mensen bijkomen die heel graag een Nexit wil toch!
Of ben ik gek, wappie, complotdenker.

Eleonora
Eleonora
11 maanden geleden

Dit is agenda 2030 in de praktijk. George Orwell zou er jaloers op zijn. Vraag is hoe dit doemscenario te keren???

Herman R
Herman R
11 maanden geleden

Europese Unie = Animal Farm van George Orwell!

T,A
T,A
11 maanden geleden

DAN ZIJN WE HET ZELF SCHULD ALS WE DIT LATEN GEBEUREN!

Tiswat
Tiswat
11 maanden geleden

Dat zien we dan wel weer. Heel veel van wat er is ‘voorspeld’ qua plannen is niet of in zeer afgezwakte vorm geïntroduceerd en later soms zelfs weer stopgezet. Vanaf de jaren 80 wordt er gedreigd met een kernoorlog. 40 jaar verder en die is er ook nog steeds niet geweest. Vaccinatie paspoort? Is er nog steeds niet. opgesloten in FEMA kampen? Is nog steeds niet gebeurd. Black-Out? Is nog steeds niet geweest. Maar ondertussen zijn mensen al wel weer jaren in angst. Dat moet eens ophouden. Bereid je voor zoveel mogelijk met bijv noodvoorraad, maar sluit je verder gewoon zoveel mogelijk af voor al deze angstporno waar je niets aan kan veranderen. Leef bij de dag, leef voor wie je bent en waar je voor staat en hou je daaraan vast. Op de dag dat er iets concreets gebeurd, onderneem je actie. Zo simpel is t.

Ron Swart
Ron Swart
11 maanden geleden

Voor de totstandkoming vh 4de rijk (1957 – ) is tijdens WOII reeds besloten en de laatste vergadering vond plaats op 10.08.1944 in Straatsburg.
De grote roerganger was nazi-jurist dr. Walter Hallstein (1901 – 1982) & hij was de 1ste voorzitter vd Europese commissie (1958 – 1967).
Een vd doelstellingen van dit satanisch gedrocht is het afromen vd welvaart vd noordelijke EU-landen ten faveure vd knoflooklanden.
Het verhogen vd pensioenleeftijd tot 70 jaar in Denemarken is een veeg teken, terwijl in veel zuidelijke landen het verlaten vh arbeidsproces met 60 jaar nog altijd stuit op onbegrip.

apyr
apyr
11 maanden geleden

Als ze ruzie willen kunnen ze het krijgen

Bosaap
Bosaap
11 maanden geleden

Heb een hele goede houtkachel en een paar petroleum toestellen (vul ik op met lampolie, gaat perfect) waar ik prima op kan koken. Ook een petroleumkachel waar ik mijn huis mee kan verwarmen (komt wel extra belasting op) maar hoef dan geen gas te verbruiken. Die bloedzuigers gaan ons alle luxe afpakken. Tevens een paar usb-oplaadbare stormlampen voor licht. Zoveel mogelijk zelfvoorzienend worden mensen. Laat ze lekker tandjes krijgen daar in Brussel.

Brioche
Brioche
11 maanden geleden

Waar wachten wij nog op DIRECT UIT EU EN NOG MEER VAN DIE WAARDELOZE INSTELLINGEN. Het hele klimaat gedoe is een bewezen leugen. Het is voor meer en meer geld voor de rijken. WAKKER WORDEN.

Jef
Jef
11 maanden geleden

En de massa blijft het gewoon pikken is mijn trieste voorspelling.

Marrob BE
Marrob BE
11 maanden geleden

De deep state is al een paar jaar bezig om angst te zaaien.
De zeespiegel zou al 6 meter hoger liggen.
Ik zie het niet.
Kopen huren, belasting, allemaal bangmakerij.
Het wordt hoogtijd, dat ze zelf bang worden.
En….dat nu te gebeuren.
Dus laat je niet bang maken door dat tuig.

Joop
Joop
11 maanden geleden

Nexit met al die nazi’s Rutte en co met hun ongekozen machtsgeile moordenaars in Brussel.

Duinsnip
Duinsnip
11 maanden geleden

The big reset gaat gewoon door, de huidige regering gaat er gewoon in mee, de EU bepaald. We worden langzaam gekookt en de massa droomt nog steeds verder.

Dirk Teur
Dirk Teur
11 maanden geleden

Het wordt hoog tijd dat we uit de EU stappen. Die Europese Commissie, met Ursula voorop, ruïneert mensen. Dat is hun doel. Alles onbetaalbaar maken zodat alles een luxe wordt. Mensen kunnen zich straks niets meer permitteren. Dat geeft ze de mogelijkheid om een totale dictatuur in te stellen die hiermee stapsgewijs in voorbereiding is.
(Natuurlijk geldt de regel om slechts 2 stuks kleding per jaar te kopen niet voor Ursula zelf, dat zult u begrijpen.)
En dat allemaal onder het leugenachtige argument dat het goed voor het klimaat is, terwijl in het hele bestaan van de aarde de gemiddelde jaartemperatuur en het CO2-gehalte op dit moment het laagste is dat wordt waargenomen. Ter vergelijking: de gemiddelde jaartemperatuur ligt op ong. 14 graden Celsius en het CO2 ligt op ong. 420 ppm. Dat was zo´n 600 miljoen jaar geleden resp. 22 graden Celsius en 7000-8000 ppm. En toen waren er nog geen auto´s. Wat maar aangeeft hoe ontzettend belazerd we worden door die klimaatidioten.

Vagevuur...
Vagevuur...
11 maanden geleden

Wat is klimaat…
Moeten we ook nog gaan betalen om te ademen…???
Oh, vandaar de mondpampers plicht tijdens Cojona-84…
De EU is een strop om onze nek…
Op sodemieteren met Brussel !

Vandaar dat het telefoonnummer 113 opgericht is, vanwege de vele zelfmoorden…
Men ziet het niet meer zitten, men kan het niet meer betalen, en als je al niet goed in je vel zit…

Civil Rebellion !!

Marco
Marco
11 maanden geleden

Dit was al een paar jaar geleden bekend, alleen was het nog niet duidelijk wanneer ze het zouden uitvoeren.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
11 maanden geleden

Dus mensen geen smartphone meer gebruiken of kopen..en internet de deur uit!!!!!!back to basic

Thoughtful
Thoughtful
11 maanden geleden

“Als dit niet voor een revolutie gaat zorgen dan weet ik het niet meer.”
Daarom gaan ze het leger ook uitbreiden.
Middelgrote bedrijven gaan failliet of verhuizen naar landen buiten de eu, omdat mensen nauwelijks nog wat kunnen kopen.
Dat betekend minder belasting inkomsten voor het rijk en zo snijden ze in hun eigen vingers.
Dit schreeuwt om een schaduw economie.

Ome Jan
Ome Jan
11 maanden geleden

Er is helemaal geen klimaatprobleem er is een elite-probleem en een EU probleem. Als beiden opgeheven worden, samen met de NAVO en NCTV, zijn veel problemen voorbij.

Proud 2 b Wappie
Proud 2 b Wappie
11 maanden geleden

Extra geld, gaat naar het leger heen

c.i.a.
c.i.a.
11 maanden geleden

visioen over o.a ned vernietigd en dat strookt met alle info die ik heb https://www.brighteon.com/1dd1adce-2672-49d6-bc70-521ffe0274f8

Rotterdammer
Rotterdammer
11 maanden geleden

Hoe hoog wordt deze belasting?

Ron2
Ron2
11 maanden geleden

Alles duurder maken en die manier geld binnen harken. Bevolking heeft toch niks in de gaten en zal toch niet geloven dat alles wat duurder wordt rechtstreeks naar Brussel gaat. En reken maar dat het hier niet bij blijft. Ze gaan net zo lang door totdat er tegenstand komt. Als die er al komt. Mensen wennen snel aan gelukkig zijn met niks. Honger went ook wel. Wordt je heel moe van en te moe om te protesteren. Brussel weet dat heel goed.

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
11 maanden geleden

Dit vermoeden heb ik al enige tijd…
met me meegedragen.
De verzonnen kimaat-gekte gaat
letterlijk z’n tol eisen.

Grens .
Grens .
11 maanden geleden

Waarschijnlijk zijn ze in Brussel al gechipt ,maar die chip staat nog in de kinderschoenen dus het is eerder een stoorzender met kwaadwillige praatjes en daden .

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
11 maanden geleden

Via de Belastingdienst, financieren
we onze eigen ondergang.
Satan regeert, deze hyper geschifte
wereld.
De satanische reptielen regeren,
vol overtuiging.
Helaas !

Oeps ik verraad iets .
Oeps ik verraad iets .
11 maanden geleden

Wat mensen niet weten dat er 2 agenda’s zijn . Het wef agenda gaat om het westen economisch te vernietigen . Daarna begint de derde wereld oorlog . Na de oorlog komt het beest systeem ( gevangenis) . Lezen jullie mee. Geheime diensten .

Pipo
Pipo
11 maanden geleden

Laat ze in Brussel krijgen wat ze ons “wensen”

Nog niet!
Nog niet!
11 maanden geleden

Concentratiesteden en alles op de bon?
Nederland het schoolvoorbeeld van Vrijheid!

Roos
Roos
11 maanden geleden

Tijd om dit land te verlaten!!!

Julia
Julia
11 maanden geleden

Als dit werkelijk zo is dan wordt het toch de hoogste tijd voor dat het volk in opstand komt om dat ongekozen dictatoriaal klapveel in Brussel te ontmantelen. We moeten dan de handen in een slaan en geen cent belasting meer gaan betalen. Wat is dit voor een smerige onderdrukking en vrijheidsberoving. Wake up degenen die voor tirannen zwicht, zal meer dan goed verliezen, dan dooft het licht. Dit willen we toch niet laten gebeuren!!!!!!!!!!!!!!!!!

Julia
Julia
11 maanden geleden

De Russen hebben mede ons destijds bevrijd van de NAZI’s. Het tij is gekeerd het blijkt dat het hoofdkwartier NAZI in Brussel huist. Dit moeten we de kop in drukken met vroeg dan te laat.

Waarheidsvinding mag niet in Nederland!
Waarheidsvinding mag niet in Nederland!
11 maanden geleden

Nog altijd wordt de grote olifant in de tweede kamer niet benoemd en dat is dat ons weer al descennia gemanipuleerd wordt middels geoengineering. Geen politicus die dit onderwerp aansnijdt in Nederland.
In de V.S. is dit onderwerp wèl onder de aandacht en in sommige staten is sproeien van chemtrails verboden. Wát een eng land is Nederland toch geworden, dat de waarheid zó hard onderdrukt wordt.

Peter
Peter
11 maanden geleden

Niet meedoen, dan houden ze er vanzelf mee op. Nederland verenig U !!!!!!!!!!!!!

Icksy Nixx
Icksy Nixx
11 maanden geleden

Die ongekozen “leiders” van de EU en óók die in Den Haag

Produceren h-e-l-e-m-a-a-l NIETS

Ze schrijven ons de wet voor en…..

Ze leven in luxe …….

Van onze centen…..

En ze zijn met steeds meer…..

Het zijn uitzuigers en parasieten

Vindt U dat OK ?

Ik in ieder geval niet !!!

de pastoor
de pastoor
11 maanden geleden

Het is wat baudet zei “ ZO SNEL MOGELIJK DIE EU UIT”

jackie
jackie
11 maanden geleden

Dan de kledingstukken van het elitaire van het lijf rukken

nico
nico
11 maanden geleden

Hufters.

Marcow
Marcow
11 maanden geleden

En het totale EU volk laat dat linkse EU gedrocht met Rat Rutte gewoon hun gang gaan.

De fuck erin.

nico
nico
11 maanden geleden

Wordt opeens heel actueel,

Liedje van Frans Halsema en Jenny Arean ‧ 1977

Vluchten kan niet meer ‘k zou niet weten hoe
Vluchten kan niet meer ‘k zou niet weten waar naar toe
Hoe ver moet je gaan
De verre landen zijn oorlogslanden
Veiligheidsraadvergaderingslanden
Ontbladeringslanden toeristenstranden
Hoe ver moet je gaan
Vluchten kan niet meer
Zelfs de maan staat vol met
Kruiwagentjes en op Venus zijn instrumenten
En op aarde zingt de laatste vogel in de laatste lente
Vluchten kan niet meer ‘k zou niet weten waar
Schuilen alleen nog wel schuilen bij elkaar
Vluchten kan niet meer
Vluchten kan niet meer
Vluchten kan niet meer heeft geen enkele zin
Vluchten kan niet meer ‘k zou niet weten waarin
Hoe ver moet je gaan
In zaken of werk of in discipline
In Yin of in Yang of in heroine
In status en auto en geldverdienen
Hoever moet je gaan
Vluchten kan niet meer
Hier in Holland sterft de laatste vlinder op de allerlaatste bloem
En alle muziek die overblijft is de supersonische boem
Vluchten kan niet meer ‘k zou niet weten waar
Schuilen kan nog wel heel dicht bij elkaar
We maken ons eigen alternatiefje
Met of zonder boterbriefje
M’n liefje m’n liefje wat wil je nog meer
Vluchten kan niet meer
Vluchten kan niet meer
Bron: LyricFind Songwriters: Annie M G Schmidt / Harry Bannink / Joe Joseph La Verne Bourne

Ron2
Ron2
11 maanden geleden

Vraag me trouwens af of de MSMjournalisten het zelf wel weten, want die schrijven gewoon op wat ze gezegd word op te schrijven. Grote kans dat zij het ook niet weten. Het lijkt mij heel dom volk en de scholing van die lui zal er naar geweest zijn en op die manier in het voordeel van de macht achter de schermen.

paratrooper
paratrooper
11 maanden geleden

Waar blijven nou die grote bekken “””nee we moeten in de EU blijven!!! Het werd 5 jaar geleden door Baudet al gezegd en dat is een komplotdenker!!! hoorde je steeds
Ga er maar aan staan honderden Euro,s voor Brussel per jaar NEXIT NU!!!!

Frans Peeters
Frans Peeters
11 maanden geleden

In Vlaanderen stijgen volgens de regering de belastingen helemaal niet, enkel als je de zo milieuvriendelijke zonnepanelen hebt geinstaleerd moet je nu bij zonnige dagen bijbetalen voor het terugsturen van energie op het net bij te groot van aanbod

Jan
Jan
11 maanden geleden

Heb het helemaal gehad met deze ezel politiek en het land. Tijd dat ponton op de stoep staat. Net wat rutte zei. Oorlog of Russisch leren. Dan maar weer naar de schoolbank.🤣🤣🤣🤣🤣

Dirk
Dirk
11 maanden geleden

Mensen merken er niets van, omdat ze al vast zitten in het systeem. Je zit al gevangen. Allemaal voor klimaat en natuur? Als jij als Ed Stafford zou gaan leven in Nederland, dan wordt je opgepakt en in een inrichting geplaatst. Snap ie?! Mensen moeten vast in een systeem PUNT… maakt niet uit hoe, zolang ze maar vast komen te zitten en daarin blijven. Zoals jij nu…

Tom Poes
Tom Poes
11 maanden geleden

Kijk, de communisten der EUSSR, tonen hun ware gezicht….ware ROOFRIDDERS zijn het!

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
11 maanden geleden

Dusss. Voor 2027 NEXIT. Liefst vandaag nog.

Henny
Henny
11 maanden geleden

Dacht dat de slaventijd achter ons lag….

Cronos 10
Cronos 10
11 maanden geleden

Gaan wij ze die macht geven dan?
We zijn al knettergek dat we dit alles wat er nu speelt al tolereren.
Wij hebben het zelf in de hand!\
Ons nageslacht heeft geen leven meer straks.

poekie
poekie
11 maanden geleden

Van Brussel naar Oekraïne.
Stiekem achterbaks om de great reset in te voeren, vang voor een opstand zodra het in de media komt, ze sluipen het gewoon overal in wat ze al jaaaaren doen d3 viezerikken.

poekie
poekie
11 maanden geleden

Straks ga je betalen voor het knipperen van je ogen want is slecht voor het kllimaat

ted
ted
11 maanden geleden

Nu kan er voor 2027 wel op de wereld veel veranderen. De machthebbers(het duister) blikken vooruit. Ze hebben geld nodig voor hun gecreerde “stikstofprobleem”, wat een drog reden is. In het kader hiervan worden allerlei maatregelen genomen om ons klem te zetten en onze vrijheden in te perken. AIVD!! Ze roven uit de pensioenpot om hun oorlogje voort te zetten. De vervloekte media zwijgt, maar daar worden ze door de roverheid dik voor betaald. Op een dag, zullen de verantwoordelijke politici en bestuurders in de EU, die zorgen voor censuur, het aanstellen van rechters die oordelen naar de zin van Brussel en Den Haag, die veel kennis hebben waar de verdwenen kleintjes zijn, zij zullen op een dag niet meer onder ons zijn Er komt een grote schoonmaak. Er komen bestuurders die zich bekommeren om de bevolking. De zon gloort aan de horizon. Het klinkt profetisch, maar zo zal het gaan.

Loco
Loco
11 maanden geleden

Het ding is. Als straks half Nederland in de schulden komt door maandelijks onmogelijk te betalen bedragen dan gaan ze vanzelf aan de poort kloppen met ze alle.

Jroam
Jroam
11 maanden geleden

Maar gelukkig in de bezetting van Nederland, de kunstmatige nooit stoppende toename van de bevolking op geen enkele manier nadelig.
Niet voor het milieu.
Niet voor het volk.

Maar waar kan je als een Nederlandse Nederlander trots op zijn.
Een land wat voor het grootste deel uit volksverraders / landverraders bestaat.
Alle immigranten zijn volksverraders / landverraders, het zal de reden zijn dat ze zo geliefd blijven bij het sLinkse tuig bij ’t Verraad Van Nederland!

De Nederlandse huishoudens krijgen te maken met klimaatbelastingen.
Terwijl de Elitaire Uitmelkers niets anders doen dan oorlogjes spelen!

Ikke zelf Jeroen
Ikke zelf Jeroen
11 maanden geleden

2 kleding per jaar?

kaalslag in de winkelstraten!

omg … wat doen we onze kleinkinderen aan als we blijven zwijgen!!

de elite is dwaas/ krankzinnig aan t worden

Artula
Artula
11 maanden geleden

Gewoon weer communisme, met dit keer het klimaat en CO2 als excuus.

Kaasmelk
Kaasmelk
11 maanden geleden

Walgelijk

Willem wakker
Willem wakker
11 maanden geleden

EU gedrocht. Weg ermee.

Chris
Chris
11 maanden geleden

En daarom zo snel mogelijk vertrekken uit die poppenkast (zolang het nog kan).

Soesman
Soesman
11 maanden geleden

Eerst was de Auto een melkkoe maar nu word het levensonderhoud de volgende omdat er minder benzine en diesel word gekocht moet rr toch ergens geld worden gevonden. Dus ziedaar het levenszekerheid.

ketelbinkie
ketelbinkie
11 maanden geleden

in leven zijn wordt een luxe….

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
11 maanden geleden

AL HET NOODZAKELIJKE OM IN LEVEN TE BLIJVEN WORD ONS AFGENOMEN NU DIE NEURENBERG CODE INZETTEN TEGEN DEZE NIEUWE NAZICLUB!

Bowa
Bowa
11 maanden geleden

 Dat geld gaat direct naar Brussel toe en Brussel gaat het dan weer verdelen. Aha ze gaan het onder elkaar verdelen, want die 15% loon????verhoging, dat geld moet toch ergens vandaan komen. Als je in deze beerput terecht ben gekomen, heb je nooit genoeg, 10.000 euro per maand, om zo af en toe eens aanwezig te zijn, te veel vrije tijd kost bergen geld.

peet
peet
11 maanden geleden

Als je iets verder kijkt dan Facebook wist je dat.

Julia
Julia
11 maanden geleden

De leugen regeert https://www.telegraaf.nl/financieel/996781145/vaste-lasten-omhoog-maar-het-leven-wordt-niet-duurder-veel-mensen-hebben-meer-geld-te-besteden-dan-paar-jaar-terug Dus volgens het CPB kunnen we nog wel wat extra betalen. Waar halen ze deze waanzin vandaan men heeft het over middeninkomen dat van 21.000 tot 70.000 euro per jaar is. Het drastische verschil alleen al of je nu 20.000 of 70.000 hebt te besteden. Doodziek wordt een weldenkend mens van dergelijk fake nieuws. Maar ja toch weer een excuus dat wij allen nog wel flink extra aan klimaatbelasting kunnen betalen.

t.m.
t.m.
11 maanden geleden

afnift en afknijp bewind

Jack
Jack
11 maanden geleden

Vrijheid is al een luxeproduct !

Wie kan nog een fatsoenlijke woning kopen voor zijn gezin?
Wie kan zijn woning nog lekker warm stoken in de winter zoals we dat gewend waren?\
Wie kan zijn boodschappenkar nog volgooien zoals we dat gewend waren?
Wie kan zich een “vette” auto permiteren in dit bekrompen landje?
etc
etc

Doe maar wat
Doe maar wat
11 maanden geleden

Deze klimaatbelasting hebben jullie zelf 24 april j.l. nog gepubliceerd op deze site. Ook is dit al sinds 2022 bekend dat het ingevoerd gaat worden.
Als mensen dit niet weten is dat hun eigen schuld, ze hebben zich er (tegen die tijd) 5 jaar lang op voor kunnen bereiden en kunnen uitspreken.

Back to top button
118
0
We lezen graag je reactie!x