Een groep Japanse onderzoekers onder leiding van emeritus professor Fukushima van de Universiteit van Kyoto is van plan de overheid voor de rechter te slepen wegens het verdoezelen van vaccinatieschade. Dat heeft de groep laten weten tijdens een persconferentie.
Fukushima zei dat hij in samenwerking met verschillende experts een onderzoek is gestart naar de schade die de coronavaccins veroorzaken.
Hij voegde toe dat er obductie is uitgevoerd bij mensen die zijn gestorven na de vaccinatie. Het ministerie van Volksgezondheid blijft ontkennen dat er een causaal verband is tussen het vaccin en de sterfgevallen.
Getipt en gecontroleerd door mijn Japanse bron (@You3_JP): originele video, vertaling is correct.
Em. prof. dr. M. Fukushima (Kyoto University) c.s. eisen dat Japanse regering slachtoffers van het COVID-19 vaccin erkent & compenseert, anders rechtszaken.pic.twitter.com/Jtsujqhqft
— Niemands Knegt (@NiemandsKnegt) February 3, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Rechtszaken
Als het ministerie voet bij stuk houdt, zullen er rechtszaken volgen, waarschuwde de professor. Hij eist dat het ministerie de vaccinatieslachtoffers compenseert. Daar hoeft geen nieuwe wet voor te worden ingevoerd, aangezien er al een wet voor is, lichtte hij toe.
Professor Fukushima, die eerder opriep om de vaccinaties op te schorten, gaat er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de slachtoffers gecompenseerd worden.
Buitengewoon alarmerende situatie
Een journalist wees erop dat het aantal ziektegevallen en aantal gevallen van myocarditis en gordelroos in Japan de hoogte in schiet, en zei dat dit in zijn ogen een buitengewoon alarmerende situatie is. Hij vroeg Fukushima wat hij wil zeggen tegen de medische professionals.
De emeritus professor zei dat de overheid alle gevaccineerden een handleiding voor vaccinatieschade zou moeten geven.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De dode hand van de bureaucratie (video)
Geschrokken reacties op vervolging Raisa Blommestijn: ‘Er is iets ernstig mis aan het gaan’
“Een taboe”: Schimmige pensioenwereld van 1300 miljard zit vol belangenverstrengeling
Fluoride vermijden en veilig verwijderen uit het lichaam
Winterwende gaat gepaard met volle maan, meteorenzwerm én samenstand tussen planeten. Mis het niet
8 onbeantwoorde vragen over het UFO-incident bij Roswell
Israëlische expert: ‘Afstand houden helpt niet’
Inspectie roept mensen op hun werkgever te verklikken bij overtreden coronaregels: ‘NSB!’
Oversterfte onder 65-plussers bijna verdubbeld sinds herhaalprik: ‘Ze beginnen nattigheid te voelen’