In 1976 kwamen twee Vikinglanders aan op Mars om daar te speuren naar leven. Volgens Gilbert Levin, die deel uitmaakte van het Vikingprogramma, is dat ook daadwerkelijk gevonden.
Levin claimt dat de NASA de resultaten van de Vikinglanders niet goed heeft onderzocht.
“Ik ben er zeker van dat NASA weet dat er leven is op Mars,” zei hij.
Ook nu nog
In de afgelopen 40 jaar hebben sondes, landers en rovers bewijs verzameld waaruit blijkt dat leven ook nu nog op Mars bestaat, aldus Levin.
“Er is substantieel en indirect bewijs voor microbieel leven op Mars,” zei hij.
Hij merkte op dat NASA’s Marsrover Curiosity methaanpieken heeft gevonden op de rode planeet. “Meer dan 90 procent van alle methaan in de aardatmosfeer wordt geproduceerd door microben en andere organismen,” klonk het.
Niet negeren
“Dit kun je gewoon niet negeren als bewijs voor leven,” zei Levin.
In juli dit jaar liet de Europese ruimtevaartorganisatie ESA weten dat er een ondergronds meer was ontdekt op de rode planeet.
Foto’s
Door de jaren heen hebben verschillende ruimtesondes bewijs voor water op Mars gevonden, merkte Levin op. “Water is dus niet langer het probleem.”
Hij wees daarnaast op foto’s van Curiosity waarop volgens hem gefossiliseerde stromatolieten zijn te zien, structuren die op aarde worden achtergelaten door microben.
Bekijk ook onderstaand filmpje:
[Space]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Europarlementariër die sms’jes Von der Leyen met Pfizer boven tafel probeerde te krijgen plotseling overleden
Bewijs voor buitenaardse ontvoering op Google Earth?
VVD en CDA willen vlak voor verkiezingen ‘in het geniep’ testplicht doordrukken: ‘Absurd!’
‘Waarom heeft geen enkele MSM-journalist vragen aan Marion Koopmans geadresseerd aangaande deze beerput?’
Westers complot tegen Assad is mislukt. Is de verwoestende oorlog in Syrië hiermee bijna voorbij?
‘Van Dissel geeft eindelijk toe dat de coronatest niet betrouwbaar is’
Dit farmaceutische bedrijf hield asbest in babypoeder decennialang geheim. De gevolgen liegen er niet om
De NOS verdwijnt zogenaamd van X vanwege “desinformatie” op het platform, maar dit is de echte reden
School voor hooggevoelige kinderen opent deuren in Meppel