Het is goed dat er op 22 november verkiezingen zijn, zei FVD-voorman Thierry Baudet tijdens de Algemene Politieke Beschouwingen.
“Nederland moet kiezen voor een koerswijziging. We moeten een andere weg inslaan want op deze manier gaat het gewoon echt niet goed. We raken ons land kwijt. We hebben niets meer te besteden.”
Iedereen die van een afstandje kijkt naar de toestand in ons land, ziet dat we langzaam afglijden. We hebben niets meer te besteden. We raken Nederland kwijt.
In het zicht van al dit ontij, presenteert @thierrybaudet twaalf punten waarmee Nederland er weer bovenop komt. Een plan… pic.twitter.com/ZgqhRmfDG2
— Forum voor Democratie (@fvdemocratie) September 20, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Overgeleverd
“We worden uitgeleverd door de mensen die ons besturen aan globalistische belangen, vertegenwoordigd door het World Economic Forum; door BlackRock; door de EU; maar ook worden we overgeleverd aan ongehoorde aantallen immigranten, waardoor we op termijn een minderheid worden in ons eigen land; aan Big Pharma en Big Finance; aan klimaatpausen en windmolenzwendelaars; en tot slot worden we overgeleverd aan het militair-industrieel complex, dat verschrikkelijke oorlogen ontketent en in stand houdt over de hele wereld, en met name het Midden-Oosten en in de Kaukasus,” zei Baudet.
Weer baas in eigen land
FVD stuurt aan op uittreding uit de Europese Unie ‘zodat we weer baas worden in eigen land’. “In hetzelfde licht moet de betrokkenheid van Nederland bij andere internationale organisaties zoals het EVRM, het World Economic Forum, de Wereldgezondheidsorganisatie en de NAVO worden herzien.”
“Zolang onze betrokkenheid bij dergelijke organisaties voortduurt, eisen we volledige openheid en transparantie,” benadrukte Baudet.
9/11-lezing: “Dit kan niet, dit is controlled demolition, met behulp van explosieven”
Wetenschappers ontdekken dat het hart en brein reageren op toekomstige gebeurtenissen, voordat ze plaatsvinden. Zo werkt het
Ieder schoolboek moet worden herschreven. Deze onderzoekers ontdekken gigantische verloren stad in Mexico
Baanbrekend: Iraanse wetenschapper onthult auto die op water rijdt
Klokkenluider: 45.000 doden door coronavaccins, rechtszaak tegen overheid
‘Verpleegkundige’ zegt op radio dat het aantal gevaccineerde patiënten enorm toeneemt, luister naar de reactie
‘Agnes Kant is schuldig aan misleiding over de gevaren van de covid-vaccins’
Filmpjes die jongeren moeten verleiden tot coronaprik schieten in verkeerde keelgat: ‘Tenenkrommend’
Telegraaf-journalist: Klaus Schwab zal er niet in slagen een wereldregering te vormen