Spreken over telepathie, ESP en andere parapsychologische fenomenen is taboe binnen neurowetenschappelijke kringen.
Toch is Dr. Michael Persinger van de Laurentian-universiteit in Canada nooit bang geweest om aan te tonen dat telepathie bestaat.
In de tachtiger jaren kwam Persinger in het nieuws met zijn ‘helm van God’, een apparaat dat de temporale kwabben stimuleert met een zwak magnetisch veld zodat mensen een religieuze staat bereiken.
Telepathie
Persinger heeft een manier gevonden om telepathie aan te tonen. Hij plaatste twee mensen op afstand van elkaar in een elektromagnetisch veld waarvan de golven circulair gepolariseerd waren. Op het moment dat hij met een zaklamp in de ogen scheen van de ene persoon registreerde een computer veranderingen in het brein bij de andere persoon alsof hij de lichtflits ook had gezien.
“Dit is geweldig omdat het mogelijk de eerste demonstratie is van een kwantumverbinding, of zogenoemde kwantumverstrengeling, op macroniveau,” zei professor Persinger. “Het betekent dat er mogelijk andere manieren van communicatie mogelijk zijn die bijvoorbeeld kunnen worden toegepast in de ruimtevaart.”
Alhoewel de experimenten van Persinger wellicht baanbrekend zijn betwijfelt hij of zijn controversiële bevindingen goed vallen bij zijn collega’s. “Ik denk dat het van groot belang is om ruimdenkend te zijn,” legde hij uit. “Helaas oriënteren wetenschappers zich voornamelijk als groep. De meeste critici geloven niet in mystiek. Het zijn wetenschappers met een beperkte visie.”
{qtube vid:=9l6VPpDublg}
Bronnen: Skeptiko.com en Dailygrail.com
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Van Haga tegen minister Agema over pandemieverdrag: ‘Ik kan me nog het inlegvelletje van Mark herinneren. Jij ook, toch?’
Facebookpagina ‘Nee tegen 1,5 meter’ (173.000+ volgers) verwijderd: ‘Dit is van hogerhand gekomen’
Eerste spray goedgekeurd die het coronavirus in 2 MINUTEN doodt
De groene religie als opstapje naar de wereldstaat. Baudet onthult achterliggende doelen van het klimaatbeleid
Je raadt nooit hoe de goudprijs wordt bepaald
Huisarts: “Farmabedrijven duwen patiënten veelvuldig gevaarlijke medicijnen door de strot”
“NOS misleidt en manipuleert berichtgeving over MH17”
President Assad onthult hoe Amerika de nazi’s aan de macht hielp
Onbekend object waargenomen bij de zon (Update)