UFO-jagers zijn naarstig op zoek naar mensen die NASA’s livestream van het internationale ruimtestation ISS op 6 januari jongstleden hebben gevolgd. Dat meldt de krant Houston Chronicle.
Toby Lundh spotte net buiten het ruimtestation naar eigen zeggen een ongeïdentificeerd vliegend object op het moment dat hij de livestream op zijn laptop volgde.
Lundh maakte enkele screenshots van de livestream voordat het beeld 10 tot 15 seconden op zwart ging. Volgens Lundh verschijnen er ‘altijd wel UFO’s bij het ISS’. Hij zei dat de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie de livestream onderbreekt op het moment dat onbekende objecten te dicht bij het ruimtestation komen.
Op 7 oktober vorig jaar verscheen er een vreemd object buiten het ruimtestation toen astronauten Reid Wiseman en Alexander Gerst een ruimtewandeling maakten. Vijf seconden lang was op de achtergrond een ‘mysterieus vaartuig’ zichtbaar.
In december ontketende een aandachtige kijker van de webcam op het ISS ook al een hevige discussie op internet. Hij was op 5 december live-beelden van het ISS aan het kijken toen hij plots een rode lichtstraal in de donkere ruimte zag.
NASA was niet bereikbaar voor commentaar.
[Chron]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Belasting is gelegaliseerde roof. Doorgewinterde jurist legt uit waarom (en 3 keer raden wat de overheid nu doet)
Dorp plant 111 bomen voor elk meisje dat er geboren wordt
Waarom de mens de atmosfeer van de aarde nog nooit heeft verlaten. Onderzoekers doen verbazingwekkende ontdekking
Ontdekte neolithische tempel in Schotland is 800 jaar ouder dan Stonehenge
Turkse klokkenluider: “Turkije plande neerschieten Russisch gevechtsvliegtuig zes weken van tevoren”
‘Buitenaardsen zijn dichterbij dan u denkt’ (video)
Eerste zitting tegen Rutte op 22 mei: ‘Ik kom in juridische zin achter je aan’
Last van elektroallergie? In dit dorp is wifi verboden
Man maakt complexe tekeningen in zijn slaap (video)