Maandagavond zakte de IJslandse voetballer Emil Palsson tijdens een wedstrijd in de Noorse tweede klasse op het veld in elkaar na een hartstilstand. FVD-voorman Thierry Baudet schreef schertsend: “Had ‘ie griep?” Hij verwees daarmee naar een ander nieuwsbericht, waarin cardiologen waarschuwen dat de kans op een hartaanval bij griep zes keer groter is.
Woensdag werd Baudet hierop aangesproken door Kamerlid Nilufer Gundogan (Volt). “Het feit dat hier een Kamerlid meerdere malen – ook via sociale media – spottend op de dood reageert, waaronder wanneer een voetballer neervalt na een hartinfarct, zegt meer dan genoeg. En de rest is allemaal kul wat er uit zijn mond komt,” fulmineerde ze.
“Dat komt natuurlijk door die vaccins,” reageerde Baudet. “Die vaccins veroorzaken bloedpropjes en die bloedpropjes veroorzaken hartaanvallen. Daarom zien we zo’n exponentiële, extreme stijging van de meldingen van hartaanvallen, van hersenbloedingen, van verlammingen, noem het allemaal maar op.”
Het kartel doet er alles aan om een inhoudelijk debat over corona uit de weg te gaan. Terwijl @thierrybaudet louter feiten presenteert over de onzin van het “vaccineren”, trekt de Kamer de emo-kaart en zit de minister weggedoken in zijn telefoon. #FVD #coronadebat pic.twitter.com/QZsDwOjnmf
— Forum voor Democratie (@fvdemocratie) November 3, 2021
Crimineel en onverantwoord
“Elk weekend valt er wel weer een voetballer spontaan dood neer. Dat had je vroeger niet. Dat komt niet door de ‘griep’, dat komt door die vaccinaties,” benadrukte hij.
“Het is crimineel en onverantwoord, het is schandalig dat jullie hier allemaal die bijwerkingen veronachtzamen. Dat jullie wegkijken,” riep hij zijn collega’s toe.
Gundogan vroeg Baudet ‘waarom hij zo is geworden zoals hij is geworden’ en ‘zoveel desinformatie durft te verspreiden’.
“Wat ik zeg is volgens mij feitelijk juist,” antwoordde hij. “Ik reageerde niet omdat ik het niet erg vind dat een voetballer neervalt op een veld. Ik reageerde op het idee dat dat door griep zou komen. En dat is fake news dat hier ineens nu wordt verspreid: ‘we verwachten heel veel hartstilstanden komend griepseizoen’. Daar gaat het helemaal niet om. Het komt hoogstwaarschijnlijk door die vaccinaties.”
Hij krijgt de orders van Bill Gates en Klaus Schwab
De FVD’er zette en passant zorgminister De Jonge op zijn plek. “Dat wegkijken, Hugo de Jonge zit altijd met z’n rug naar me toe, hij luistert niet eens meer, hij staat niet eens meer open voor de argumentatie, hij krijgt de orders van Bill Gates, hij krijgt de orders van Klaus Schwab en dat is het.”
“Men voert het uit, men heeft de oogkleppen op en men ziet niet wat voor een humanitaire ramp zich aan het voltrekken is in Nederland; niet dankzij corona, maar dankzij die vaccinaties en door die belachelijke QR-code,” brieste Baudet.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Dit schreef George Soros in 1993 over een toekomstige oorlog in Oost-Europa
Voormalig scherpschutter: ‘Het is gewoon overduidelijk’ dat Trump-schutter hulp heeft gehad
Het mysterie van de langgerekte schedels uit Peru, Egypte en Europa
Emeritus hoogleraar roept Tweede Kamer op: stuur bewindslieden die moties weigeren uit te voeren weg
VIDEO: Buitenaardse aanval op IS-basis in Turkije? UFO-fans laaiend enthousiast
Immuun voor kanker: naakte molrat geeft geheimen bloot
We dromen over drones, zegt 13-jarige jongen voordat hij omkomt bij een drone-aanval van de CIA
We gaan kapot aan onze verslaving aan economische groei. Heeft deze antropoloog dé oplossing?
Kijk hoe snel de westerse media na de aanslag in Sint-Petersburg met de beschuldigende vinger naar Poetin wijzen