De agenda die tijdens de Bilderbergconferentie in Italië werd afgewerkt stuurt aan op oorlog of werkt toe naar iets groots op het geopolitieke toneel.
Er zijn bijna geen onafhankelijke verslaggevers meer die hierover berichten. In de media werd alles over Bilderberg de afgelopen dagen gebagatelliseerd. De aandacht lag vooral op het populisme in Europa.
Dit jaar gebeurde er iets ongekends, iets wat al heel lang niet is voorgekomen, al minstens twee decennia. De Bilderbergconferentie van dit jaar viel precies samen met zowel de G7-top als de bijeenkomst van de NAVO-defensieministers in Brussel.
Russische dreiging
De drie bijeenkomsten hadden één ding gemeen: Rusland. De VS heeft de NAVO aangespoord meer troepen paraat te houden voor ‘de Russische dreiging’.
De bijeenkomst van de NAVO-defensieministers werd geleid door secretaris-generaal van de NAVO Jens Stoltenberg, die ook op de gastenlijst van de Bilderbergconferentie stond.
Ieder jaar zijn er hooggeplaatste politici aanwezig op deze conferentie, maar dit jaar waren het er buitengewoon veel.
Regimeverandering
Verder is er nog niet eerder een Bilderbergconferentie geweest met een hooggeplaatste functionaris van het Vaticaan. Dit jaar werd de Vaticaanse minister van Buitenlandse Zaken Pietro Parolin uitgenodigd.
Ook aanwezig op de conferentie waren de voormalige Poolse minister van Buitenlandse Zaken Radslaw Sikorski en zijn vrouw, de Amerikaanse journaliste Anne Applebaum. Ze zijn allebei erg kritisch over Rusland.
Applebaum stond aan het hoofd van denktanks en speciale fora over regimeverandering, revolutie en het gebruik van propaganda en desinformatie.
Bekijk hieronder het hele verslag van Truthstream Media:
Foto: Raro42 Wikimedia Commons






VIDEO: “Fox News is gevaarlijker dan ISIS”
Nederland zegt massaal NEE tegen coronavaccin: 80 procent laat zich NIET inenten
‘Overtuigend’ bewijs: emeritus professor ontdekt insect- en reptielachtige wezens op Mars. Bekijk de foto’s
Wetenschappers zoeken op internet naar tijdreizigers
Door de bank genomen: De macht zit niet in de politiek maar in de grote bedrijven
21/12: Einde der tijden rustig begonnen
Oud-profvoetballer: ‘Hoeveel sporters moeten er nog in elkaar zakken voordat er een onderzoek komt?’
Politieke elites vermijden discussie over CO2. Kunnen ze de waarheid niet aan?
Italiaanse onderzoeker deelt buitengewoon bewijs van ’s werelds ‘eerste’ UFO-crash, 14 jaar vóór Roswell