CoronaBinnenland

Oversterfte nog veel hoger dan oorspronkelijk gedacht: zo erg is het gesteld

Help door deze info met je vrienden op je social netwerk te delen!

Volgens Volkskrant-journalist Maarten Keulemans zou vaccinatie 140.000 overlijdens aan COVID-19 hebben voorkomen, maar klopt dat wel? Statisticus Herman Steigstra zocht het uit.

Eind februari gaf het CBS cijfers vrij waarmee dit kan worden berekend. In het rapport is het aantal overlijdens aan COVID-19 netjes uitgesplitst naar wel en niet gevaccineerd. Daaruit kan worden berekend hoeveel overlijdens zijn bespaard.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Tijdens de top van de deltagolf eind november 2021 overleden er 765 gevaccineerden aan COVID-19, bij een totaal van 1080 overlijdens. Steigstra: “Hoezo ‘de ziekenhuizen lagen vol met ongevaccineerden’?”

Slechts 20 procent

De effectieve vaccinatiegraad was op dat moment 76 procent. Daarbij moet worden opgemerkt dat een deel van de gevaccineerden niet was opgenomen in de CIMS-database (COVID-vaccinatie Informatie- en Monitoringssysteem).

Steigstra komt op een VE-waarde (vaccin-effectiviteit, red.) van slechts 20 procent, terwijl ons 95 procent werd beloofd.

Een deel van de gevaccineerden is overleden aan vaccinatie, maar welk percentage is nog steeds onbewezen. Zeker is wel dat als het ‘slechts’ 10 procent zou zijn, vaccinatie al geen enkel rendement gehad heeft, benadrukt de statisticus.

Richting 50.000

Na de eerste golf ontstond er ondersterfte, maar die bleef uit na de tweede golf. Die uitgebleven ondersterfte moet nog bij de onverklaarde oversterfte worden opgeteld. Die gaat van 30.000 richting 50.000, becijferde Steigstra.

Als we niet hadden gevaccineerd, zouden volgens hem naar schatting 2500 mensen meer als doodsoorzaak COVID-19 hebben gekregen.

Vele malen schadelijker

“Is er al een krant geweest die hierover bericht heeft? Die 140.000 bijstellen naar rond de 2500 onder verwijzing naar de meest recente CBS-cijfers? Ik denk niet dat het gaat gebeuren. Maarten Keulemans gaat het zeker niet doen en zijn collega’s zullen collegiaal blijven.”

Auteur en spreker Hans van Tellingen vraagt naar aanleiding van de analyse van Steigstra: “Is het niet zo dat het coronabeleid, inclusief de vaccinaties, vele malen schadelijker was dan het virus zelf?”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 178 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

63 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jeroen
Jeroen
1 jaar geleden

— Even over deze zin —
Tijdens de top van de deltagolf eind november 2021 overleden er 765 gevaccineerden aan COVID-19, bij een totaal van 1080 overlijdens
——–

Hoe moet ik die 1080 overlijdens lezen? Is dat mensen die aan COVID19 zouden zijn overleden, of is dat het totaal generaal van alle overlijdens? (Als die laatste interpretatie de juiste is, is die 765 nl nog vele malen ernstiger. Het is namelijk meer dan de helft zelfs bijna 3 kwart (73.56% om ietwat preciezer te zijn).

Vrijheidstrijder
Vrijheidstrijder
1 jaar geleden

50.000, doe dat maar x10 op zijn minst binnen een aantal jaar. Kan me nog een Deagle voorspelling/rappprt herinneren waarin ze aangaven dat de NL bevolking met 10% zou afnemen (import niet meegerekend). Daarnaast zitten in deze cijfers nooit de dood geboren babys en miskramen. Want die worden rechtstreeks naar de oven gebracht in het ziekenhuis onder het mom geen stoffelijk overschot geen misdaad. En als iets volgens deze monsters nooit heeft geleefd komt het ook niet voor in de statistieken van de levende die nu overleden is. De misdaad is dus nog verschrikkelijker, van satanische Bijbelse proporties. Helaas.

JohnC
JohnC
1 jaar geleden

Wie een beetje internationaal de berichten en rapporten van wetenschappers volgt weet dat er een heel grote oversterfte is die bewezen niet het resultaat is van covid maar van de vaccins.
Het aantal slachtoffers dat wordt genoemd is 20 miljoen …. maar de inschatting van medische specialisten en wetenschappers is dat dat aantal de komende jaren nog enorm zal stijgen.

Regeringen wereldwijd proberen de cijfers weg te houden en willen niets zeggen, maar dat zal ze uiteindelijk niet lukken. Zij waren namelijk volledig op de hoogte van de plannen en hebben die mede ondertekend.

Overlever van toen..
Overlever van toen..
1 jaar geleden

Vaxxen was niet vele malen maar 200% schadelijker dan het nepvirus wat uiteindelijk, net als voorgaande jaren gewoon in de griepspuit zat!
Ieder jaar hetzelfde, eerst de “GRIEPspuit”
Daarna steekt die “ziekte”golf de kop op!

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Hoe kom je aan zulke cijfers als iedereen die door een auto-ongeluk of van de trap viel nog ff een pcr test kreeg, die vrijwel altijd positief was..en dus de verongelukte mensen zgn dood waren aan corona ipv het ongeluk..
Of ouderen die gewoon van ouderdom stierven…met pcr test.

Lees de bijsluiters
Lees de bijsluiters
1 jaar geleden

Gezonde mensen hadden geen last van het virus. Gezonde mensen die zich lieten vaccineren werden juist ziek omdat zij het virus in hun gezonde lijf lieten injecteren en ze kregen er gratis nog veel meer kwaaltjes bij

C Nagel
C Nagel
1 jaar geleden

Weer is het de MSM die het goedpraat …is dat niet omdat ze allemaal (MSM) van dezelfde eigenaar zijn. De regering ZELF wil niet onderzoeken…..willen geen resultaten M.A.W niet beschuldigd worden. Het is overal op de aarde het zelfde GENOCIDE …..TRIBUNALEN NU.

C Nagel
C Nagel
1 jaar geleden

Ik vergeet bij Jensen een goed gesprek met NAOMI WOLF……MUST SEE ….of 9FN moet het plaatsen.

Groot opengesticht
Groot opengesticht
1 jaar geleden

Hij las de grafiek zeker op z’n kop, dat niveau…

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Iedereen betrokken bij de vaccins WISTEN dat ze dodelijk waten en hebben het JUIST daarom door gezet . WEF en keden daarvan vinden dat er teveel mensen opnaarde zijn en vinden dat ze het recht hebben de overbevolking in hun ogen te vermoorden vooor hun zgn grotere goed‼️
Hun grotere goed is HEBZUCHT EN MACHTLUST ‼️

Srv Helaas,volgens Openbaringen is de opvolger van
Srv Helaas,volgens Openbaringen is de opvolger van
1 jaar geleden

Pas op! ,in V.S koeien besmet met vogelgriep wat overgeslagen is op een mens , prille begin van een nieuwe z.g “plandemie”?

Archibald
Archibald
1 jaar geleden

Iedere ongeprikte ziet wat er loos is. Bezoek een willekeurig kerkhof en je ziet er vele bossen verse bloemen. Ga een dagje slenteren rondom zo’n hof en je ziet een dag vol onbegrepen verdriet! Jonge mensen , oudere mensen, alle leeftijden ….. dan heb je geen onderzoeken nodig, alleen maar medelijden. Ze zijn de wereldbevolking aan het uitdunnen en zelfs de niet geprikten worden erin meegezogen!

TOS
TOS
1 jaar geleden

De herinnering blijft en zal blijven.
De ‘vaccinatie’bereidheid zal blijven dalen.
De ‘onverklaarbare’ sterftes blijven. De ‘onverklaarbare’ ondergeboortes blijven. De ‘onverklaarbare’ turbokankers blijven.

De pro’vaccinatie’-machine (draaiend op domheid en kilheid) zal steeds stroever draaien omdat de weerstand ertegen steeds groter wordt.

charlie
charlie
1 jaar geleden

waar is het onomstotelijk bewijs gepurifeert virus ?

Riakan
Riakan
1 jaar geleden

Potverd….met dit schuiven met cijfers krijg je debet en credit met onderposten die het niet kloppend maken.
Hoe heet dat boekhouden???????
Ik kreeg op het bedrijf altijd een controleur om de balans kloppend te maken.
Was wel leuke vent en hield handjes thuis.

charlie
charlie
1 jaar geleden

goyim pay for their own extermination service’s kissinger who 2009

Recht op de vruchten van eigen arbeid
Recht op de vruchten van eigen arbeid
1 jaar geleden

Er veranderd vrijwel niets en als er iets veranderd komt het in het verdoemenis hoekje terecht, omdat die lui de situatie domineren en de rest buiten de veilige bubbel van Wappieland geen invloed heeft.

DAAR! Moet verandering in komen, dan pas zal de verandering doorslaan zal de waarheid boven tafel komen en zullen anderen de waarheid ECHT in kunnen zien.
Want nu kijkt men naar de waarheden door een bril van ongeloof en denigratie, dankzij de persgroepen en eigen kortzichtigheid, dankzij het als maar bezig zijn met geld verdienen en de zielloze carrière jacht.
Men vergeet te leven en vergeet de waarheid, de waarde van het simpele leven en raakt verstrikt in het web van verleidingen en valse beloften van corrupte overheden en parasiterende internationale corporaties, door stelende banken die jouw geld en tijd gebruiken voor hun eigengewin terwijl jij crepeert in spirituele armoede.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

Keulemans heeft bij een kruisje getekend, hij kan niet meer terug en hij weet dat.

Mark
Mark
1 jaar geleden

Nog een keer dan: De eerste, ongeveer 2 miljoen coronaprikken die door huisartsen en verplegers in verzorgingstehuizen werden gegeven werden NIET opgenomen in de CIMS database.
Die bestond toen nog niet.

Dit betreft dus veelal ouderen en bedlegerige mensen, degenen die gemiddeld genomen het eerst aan de beurt zijn om te overlijden.
dus zelfs een 20% effectiviteit is er niet.

Leonid
Leonid
1 jaar geleden

Er is nauwelijks te achterhalen bij hoeveel mensen als doodsoorzaak ’cojona’ is aangegeven tijdens de nep-pandemie die een PLANdemie was.
Hetzelfde geldt voor al die mensen die zijn overleden na een ’cojonavaccinatie’, en vervolgens zijn weggemoffeld als zijnde ’ongevaccineerd’. Eén van de vele schurkenstreken die is toegepast om ontelbare naïeve mensen te misleiden.
In feite waren deze gestorvenen trouwens niet gevaccineerd, omdat het zogenaamd ”effectieve en veilige cojonavaccin” simpelweg geen vaccin is, maar dat terzijde.
Ik voor mezelf wil inmiddels wel aantekenen dat ik, dankzij alles wat ik de afgelopen jaren geleerd heb, al helemaal niet meer geloof in vaccineren, maar ook dat terzijde.
Toen ik een paar maanden geleden voor het eerst sinds 4 jaar terugkwam in Nederland viel het me op dat ’men’ zelfs nog geloofde in- en gebruik maakte van die werkelijk belachelijke cojonaTEST! Ik overdrijven niet! Iets waarvan mensen die gewend zijn hun verstand te gebruiken, al jaren konden weten dat die ’test’ daar helemaal niet voor ontwikkeld is. Hoe dom kunnen mensen zijn, etentjes werden nog afgelast omdat een groot aantal mensen van de groep ’positief getest’ was op cojona, bijna 4 jaar nadat die plandemie wereldwijd door herkenbare satanische schurken zoals Gates in elkaar gedraaid was!!!
En het woord ’cojona’, geschreven met een ’R’ ipv een ’J’, het woord waar ik na een paar weken al zo’n gigantische hekel aan kreeg dat ik het nooit meer gebruikte nadat ik Robert Jensen ’cojona’ hoorde zeggen. Van R naar J, van Robert naar Jensen dacht ik, gelijktijdig aangevend dat het om een belachelijke misleiding ging.
Veel Nederlanders bleken gewoon zombies geworden, doodsbenauwd voor een jaarlijkse griep die een andere naam had gekregen, cojona. En de enige reden dat ze nu constant gezondheidsklachten bleven houden is dat de beruchte PRIKKEN hun immuunsysteem, zowel lichamelijk als verstandelijk, heeft aangetast.
Long-covid werd het nieuwe modewoord, want als je eenmaal begint met liegen, dan kan je er niet meer mee stoppen, je hersens werken dan alleen nog maar om onzinnige verklaringen te kunnen verzinnen, je leven gaat van verzinsels aan elkaar hangen.
Al die cijfers die genoemd worden, ach, al is er maar één mens gestorven door een opgedrongen, min of meer verplichte vaccinatie, bij iemand die het niet wil, of bij iemand die er verstandelijk geen weet van kan hebben, dan is het voor mij al MOORD!

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Nogmaals: er was geen ‘virus’. Iemand die meent dat het wel zo is dient een zuiver isolaat van Sars-Covid-2 aan te tonen. Echter dat gaat niet lukken, omdat het niet bestaat.

Kim
Kim
1 jaar geleden

Dat is de reden dat die vette Timmermans de erfbelasting naar 40% (vanaf 2 ton) wou aanpassen.

JooJootje
JooJootje
1 jaar geleden

Wat wij hebben meegemaakt is een oud maatschappelijk fenomeen, de hang naar totalitair gedrag onder de bevolking.
Als een bevolking zich bedreigt voelt zal elk persoon die afwijkt van de opgelegde groepsnorm als vijand beschouwt worden, dit is wat er is gebeurd.
In het verleden hebben wij gezien waar dit op uit kan draaien als dit gedrag niet op tijd gestopt wordt.
Een schuld bekentenis kan je van de bevolking wel vergeten, ze weten het wel maar hun schaamte en gezichtsverlies is te groot.
Graag wijzen ze naar de politiek maar de ware dader was de bevolking zelf.

Baardstaart
Baardstaart
1 jaar geleden

Uiteindelijk levert het vaccinatie beleid de overheid veel geld op aan al die ouderen, die na vaccinatie overleden zijn, geen AOW en pensioen hoeven uit te keren.

SLIVOVITS
SLIVOVITS
1 jaar geleden

HET IS DUIDELIJK DE NEDERLANDSE OVERHEID IS DE VIJAND VAN DE NEDERLANDSE BEVOLKING.

H. R. van der Veen
H. R. van der Veen
1 jaar geleden

100%

Ron
Ron
1 jaar geleden

Het lijkt de overheden niet erg te deren. Het zou ze dun door de broek moeten lopen, maar ik merk daar nog helemaal niets van. Kennelijk nog zeer overtuigd van de machten die ze kennelijk sterker achten dan de bevolking

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Ach ja, Maarten Keulemans en wetenschappelijke data/statistieken, DAT is nog NOOIT goed gegaan.

Maar ja, de volkskrant is er ook niet om haar lezers te informeren maar om haar lezers gerust te stellen aangaande het wereldbeeld dat de volkskrant aan haar lezers verkocht heeft.

De volkskrant waar “cherrypicking” en omissie hoog in het vaandel staan.

Er is nog nooit een “vaccin” geweest dat levens gered heeft of “overlijdens bespaard” (over Orwelliaans gelul gesproken zeg).

Frans H
Frans H
1 jaar geleden

Wie is maarten keulemans?

...
...
1 jaar geleden

Zoveelste steek in de rug voor mensen die bijwerkingen hebben en of niet meer na kunnen vertellen. Dus ook voor de dierbaren die mensen verloren zijn. Door die gifprikken. Nog steeds word ons de mond gesnoerd.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Meer oversterfte te komen…

https://www.bitchute.com/video/U92yJsZ1IOSs/

Julia
Julia
1 jaar geleden

Oversterfte is niet de oorzaak van de oversterfte de keiharde waarheid is de experimentele vaccinaties. Lees vooral eens de internationale bevindingen van pathologen wat zij tijdens pathologische onderzoeken tegen komen bij gevaccineerden die zijn overleden. Dan slaat de schrik je om het hart. De turbo kanker waardoor velen sterven sinds die experimentele bende, het hartfalen en ga zo maar door.

Rose
Rose
1 jaar geleden

Soros zijn vader werd al schatrijk, door de lege huizen van de Joden in de kampen te stelen. Het blijft in de familie met al die NGOs verdienmodellen er nog bovenop van de Sorosfamilie….

Wil Obdam
Wil Obdam
1 jaar geleden

Er is nog nooit iemand dood gegaan door die nep cojona dan alleen het dodelijk vaccin.

Anna
Anna
1 jaar geleden

Zou Keulemans gevaccineerd zijn?????? Hij knijpt hem nou als een ouwe dief🫨

occludo
occludo
1 jaar geleden

welk virus?

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Ik zou graag de dader (het virus) eens een keer aangetoond willen zien. (Ook dat die eruit gehaald wordt als dader.) De postulaten. Kunnen ze niet.

Kristine
Kristine
1 jaar geleden

Nee dat klopt heel zeker niet ! Gevaccineerden die overleden werden bij Covidoverlijdens geregistreerd. Uiteraard alleen al om mensen angst aan te jagen en onrust te stoken. Mensen tegen mekaar op te zetten. Ik wil ze allemaal de gevangenis in !

yvja
yvja
1 jaar geleden

Ja, dat gevoel heb ik ook!

Oleehop
Oleehop
1 jaar geleden

Het is geen vaccine. Er zit niets in die prik dat daar op lijkt. Covid is een leugen. Het is gewoon influenza omgedoopt tot Covid door de corrupte regeringen en media. Mensen die stierven binnen twee weken na het krijgen van deze gen therapie werden niet meegeteld als gevaccineerd. Elke dode was een covid dode. Al viel je van het dak af.

Back to top button
63
0
We lezen graag je reactie!x