Vlak nadat Thomas Matthew Crooks was gedood, klom een man in een grijs pak het dak op waar het lichaam van de Trump-schutter lag. Dat zei senator Ron Johnson op Fox News in gesprek met Maria Bartiromo.
De man vroeg lokale politieagenten om de foto’s van het lichaam van Crooks naar hem te sturen. Hij identificeerde zich niet, maar de agenten deden wat hij vroeg en stuurden hem de foto’s.
Toen er contact werd opgenomen met de man, zei hij dat hij een ATF-agent was. Het ATF of Bureau of Alcohol, Tobacco, Firearms and Explosives, reguleert vuurwapenbezit. Nu is hij volgens de senator in geen velden of wegen te bekennen.
HOLY SMOKES! Trump Assassination Attempt — It’s all about to Blow UP!!
🚨Senator Ron Johnson: A SECOND SHOOTER — And a Mystery ATF Agent that’s Now Gone Dark!
• July 13, Secret Service did not attend the 9am Security meeting with Local Law Enforcement
—— Law Enforcement… pic.twitter.com/yJ2hK75Fal— MJTruthUltra (@MJTruthUltra) July 21, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Meer dan één schutter
Johnson zei ook dat hij twijfelt aan de bewering dat er maar één schutter was. Hij hintte erop dat er meer dan één schutter was.
“Ik zag een extreem overtuigende video die rondgaat op internet,” zei Johnson. “Er waren drie schoten te horen, kort daarna gevolgd door nog eens vijf schoten, sneller achter elkaar, en vervolgens het laatste schot, dat volgens ons de schutter doodde.”
Drie wapens
“Hoe verklaar je dat?” vroeg Bartiromo.
“Dat weet ik niet. Ik ben geen expert,” antwoordde Johnson. “Maar de video laat volgens de persoon duidelijk zien dat er die dag tenminste drie verschillende wapens zijn afgevuurd.”
Lees hier het onderzoek van senator Johnson naar de moordaanslag.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Wij zullen niet sterven voor Oekraïne’: Duizenden demonstreren in Parijs tegen oorlogspolitiek en NAVO-escalatie
RIVM: nanodeeltjes in mondkapjes kunnen schadelijk zijn voor de mens
Hoe je prostaatkanker kunt overleven dankzij kool
Oud CIA-rapport over kanker en parasieten gaat viraal
Veel melk drinken gelinkt aan botbreuken en vroegere dood
Zelfs christelijke partijen roeren de oorlogstrom: ‘Wat is er toch in hemelsnaam met de ChristenUnie gebeurd?’
Kuipers beweert dat de impact van klimaatverandering op de volksgezondheid ‘enorm’ is
Kijk: Menigte scandeert ‘arresteer Bill Gates’ voor diner met premier Boris Johnson
Bescherming tweede booster neemt al na 4 weken af: ‘Waar zijn jullie in godsnaam mee bezig?’