Medewerkers van vliegmaatschappij Ryanair hebben een 12-jarige autistische jongen op een luchthaven in Spanje gedwongen om een coronatest te ondergaan. De BBC heeft een filmpje op Twitter gezet waarin te zien is dat de jongen, Callum Hollingsworth, begint te huilen terwijl de medewerkers de procedure uitleggen.
De vader zegt dat de jongen ADHD en autisme heeft, en dat hij een uitzonderingsbrief van zijn huisarts bij zich heeft. “Ze zeiden: als je geen coronatest doet, mag je niet naar huis,” verklaarde moeder Katy Hollingsworth tegenover de BBC. “We hadden geen keus.”
As a father of a child with a similar diagnosis, this is absolutely FUCKING horrendous abuse, and we need to stop doing this. pic.twitter.com/1Sy7ppPEoF
— Laurence Fox ✌???✌? (@LozzaFox) August 12, 2021
Doodsbang
Ze zei ook dat de jongen het heel zwaar heeft gehad tijdens de lockdowns en dat ze hoopte dat de vakantie hem goed zou doen. Ze voegde toe dat de vader van de jongen ‘hem in bedwang moest houden’.
“Callum probeerde moedig te zijn, maar hij was doodsbang,” zei ze. Het incident deed zich op 3 augustus voor in Valencia. Ryanair heeft inmiddels verontschuldigingen aangeboden.






Levende en dode aliens Roswell-crash bevinden zich in geheime legerbasis. Man die er 39 jaar werkte doet nu zijn verhaal
Wereldwijde propagandanetwerk gebouwd met steunfonds Amerikaanse ministerie van Financien
‘De oude Egyptenaren hebben de piramides niet gebouwd, maar ONTDEKT’
Ze testen het mRNA-vaccin nu ook op dieren, dit zijn de gevolgen
VIDEO: Dit gebeurt er als je een Rothschild-bankier confronteert
Aangifte tegen Rutte en De Jonge wegens ‘zeer ernstige misdrijven tegen de mensheid’
De euro-doofpot: “Falende eenheidsmunt heeft veel schade aangericht en bracht alleen maar schulden”
CDC verborg sterftedata over COVID-19-vaccins in Lancet-studie, blijkt uit interne documenten
Oud-rechter vliegt 15 jaar de bak in als ze vertelt wat er illegaal gebeurt in Nederland: ‘Dit is ronduit stuitend’