Er zijn aanwijzingen dat oudere coronapatiënten meer kans hebben om te overlijden als hun immuunsysteem verzwakt is. Er circuleren veel wilde verhalen op het internet over wondermiddeltjes, maar er is ook een behandeling die wordt gesteund door de wetenschap: vitamine D.
Onderzoek suggereert dat vitamine D het immuunsysteem versterkt en het risico op virusbesmetting en luchtweginfecties vermindert, stelt voormalig CDC-directeur Tom Frieden.
40 procent
Een luchtweginfectie kan resulteren in een zogeheten cytokinestorm, waarbij ontstekingscellen organen in ons lichaam beschadigen.
Zo’n cytokinestorm verhoogt de sterftekans bij een coronabesmetting.
Meer dan 40 procent van de volwassenen heeft een vitamine D-tekort. Uit onderzoek blijkt dat mensen vooral in de wintermaanden griep krijgen omdat ze dan minder vaak in de zon komen.
Eieren en vette vis
Er zijn maar weinig voedselproducten die van nature rijk zijn aan vitamine D. Denk bijvoorbeeld aan eieren en vette vis zoals zalm.
Het kan ook helpen om supplementen of multivitaminen in te nemen.
We kunnen ons immuunsysteem daarnaast versterken door te bewegen, gezond te eten, genoeg te slapen en te stoppen met roken, aldus dr. Frieden.
Bekijk het filmpje hieronder:
[Fox News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Lena ontsnapte uit de hel: ‘Het Oekraïense leger heeft de stad vernietigd, het zijn schurken’
Geen verband tussen CO2-concentratie en temperatuur. Emeritus hoogleraar legt uit waarom we in Nederland volkomen van het padje zijn
Eindelijk valt het kwartje: Merkel geeft toe dat de Krim onderdeel is van Rusland
Democratie heeft werkelijk helemaal niets met vrijheid van doen
Zwitserse oud-kolonel getroffen door EU-sancties: “Ik kan niet eens voedsel kopen”
Miljardair verspreidt flyers waarin hij waarschuwt voor gevaren coronavaccins, krijgt mediastorm over zich heen
Gideon van Meijeren legt in 9 minuten uit waarom samenwerking tussen onze regering en WEF landverraad is
Het zijn gewoon ongelooflijke sukkels. Baudet legt in 6 minuten uit waarom we worden geregeerd door idioten
Campagnemanager Clinton: “Maak einde aan geheimzinnigheid rond UFO’s”