Midden in de coronacrisis heeft de regering-Trump in allerijl een juridische blauwdruk opgesteld voor mijnbouw op de maan. De NASA is nu op zoek naar mijnbouwbedrijven die de maan willen verkennen. Hoewel het gaat om het grootste maanproject van de NASA, kreeg het nauwelijks media-aandacht. Rusland en China werken ondertussen aan hun eigen maanproject.
Dus terwijl er van alles gebeurt in de wereld, beconcurreren de Verenigde Staten, China en Rusland elkaar om als eerste de maan te bereiken, zodat ze er mijnbouw kunnen plegen. Wat zouden ze er uit de grond kunnen halen? Water, goud, platina en zeldzame aardmetalen, aldus de NASA. Er wordt al gesproken van goudkoorts in de ruimte.
Dan is er nog iets waar nooit ruchtbaarheid aan gegeven is. Astronauten van Apollo 11 maakten melding van een groen, fluorescerend licht op het maanoppervlak voordat ze op de maan landden. Het licht was ongeveer 2 minuten zichtbaar. Er is zelfs een naam voor bedacht: Transient Lunar Phenomena (TLP). Uit literatuuronderzoek blijkt dat de lichten al bijna 1500 jaar worden waargenomen, onder andere door astronomen. Op 15 november 1953 maakte Leon Stuart de eerste foto van het verschijnsel.
Iemand is dus teruggegaan
Wél was er aandacht voor de mysterieuze gel-achtige substantie die China ontdekte op de achterkant van de maan. Wie weet wat ze daar nog meer hebben gevonden. De Daily Beast vroeg begin dit jaar nog ‘wat China in vredesnaam op de achterkant van de maan aan het doen is’.
“Je investeert pas in een mijnbouwproject als je zeker weet dat er iets waardevols te halen is en je een fortuin gaat verdienen. Iemand is dus teruggegaan,” zegt Jimmy van het populaire kanaal Bright Insight. “De maan is een gigantische kosmische goudmijn. Ze gebruiken belastinggeld om ernaartoe te gaan. Iemand gaat daar een fortuin aan verdienen, maar jij niet.”






Rusland heeft sinds 30 september in Syrië meer dan 1600 doelen van de Islamitische Staat verwoest
Europese Commissie drukt coronapas door ondanks 400.000 handtekeningen: ‘Grof schandaal’
Van Houwelingen komt met analyses over sterfte na vaccinatie en wat zegt De Jonge? ‘Desinformatie’
Arts legt moedige verklaring af: ‘mRNA-vaccins zijn de dodelijkste medische producten die ooit zijn gebruikt’
‘Idiote’ handelsdeal tussen EU en VS doet de wenkbrauwen fronsen: ‘Ursula tekent met een glimlach onze ondergang’
Longarts David Prins komt op voor Maurice de Hond: ‘Dit past niet in een gezonde democratie’
VIDEO: “UFO-vloot waargenomen in Bolivia”
‘Dit is de doofpot: men wist dat mensen en masse stierven aan de vaccins, de wel beschikbare cijfers lieten dat zien’
President Trump geeft openlijk toe dat hij alleen de Syrische olie wil. Hoe zijn waarheidsbom de wereldorde op zijn kop zet